1

Temat: rower trójkołowy

Czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu roweru trójkołowego dostosowanego dla osób na wózkach?

2

Odp: rower trójkołowy

Jezeli chodzi CI o rower typu handbike, to mozesz otrzymac do 60 % dofinansowania, chociaz niektórym udało sie nawet 80 % w zaleznosci jak sformułujesz wniosek i jacy ludzie pradują w PCPRze ( czyli jakie mają "widzimisię" )

Na forum były już dyskusje na ten temat. Wpisz sobie w wyszukiwarke hasło handbike smile

3

TU masz najwięcej informacji

http://www.far.org.pl/forum/viewtopic.php?id=998

4 Ostatnio edytowany przez stika (2008-02-21 15:50:45)

Dzięki za info. Okazało się, że temat rowerów umarł naturalną śmiercią. Cóż, pracuję więc nie dostanę dofinansowania, jestem "zbyt bogata". Na to, by wyłożyć 8 tys z własnej kasy po prostu mnie nie stać...
Pomarzyć... dobra rzecz...

5

Wiesz co... nie wiem jak u Ciebie, ale w Pcprze w moim rejonie nikt nie sprawdza autentycznosci wysokosci zarobkow. U mnie mąż tez sporo zarabia, ale zawsze wpisujemy wysokosc zarobkow taką, żeby sie zmieścić w limicie i nie ma problemu z dofinansowaniem. Dowiedz się czy potrzebujesz zaświadczenie o zarobkach Jeśli nie, to nie obcinaj się i składaj o dofinansowanie, bo Ci sie należy czy zarabiasz tysiąc czy 5 tysięcy.
pozdrawiam wink

6

..Handbike to cudowna sprawa..zwłaszcza dla nas, osób po URK..
dlatego nie poddawaj sie.. i nie przestawaj marzyć smile
Walcz o swoje.
Jeżeli pcpr Cie oleje, to może postaraj sie o jakiś sponsorów. Wiem, że to nie łatwe, ale trzeba próbować wink
Jest wiele osób, którzy chcą pomóc, tylko nie wiedzą jak wink
Doświadczyłam tej pomocy na własnej skórze.

7 Ostatnio edytowany przez stika (2008-02-22 13:43:46)

Niestety, chcą zaświadczenia, gdyby wystarczyły oświadczenia, tak bym zrobiła, ale wymagają zaświadczenia z pracy i do tego decyzji z zus. Tu już nic nie wymyślisz...
O sponsorach nie ma co marzyć, nie ten region i nie te czasy...
Od kiedy pracuję, nie korzystam z żadnego dofinansowania z pcpr, Nic mi się nie należy... bariery, turnusy, zabezpieczenia, wózek... wszystko z własnej kasy... Jaka tu motywacja do pracy... I gdzie tu pomoc państwa... siedzisz w domu, masz prawo do wszystkiego, pracujesz, radź sobie sama...