Temat: Czy ktoś wie...

Czy ktoś z Państwa orientuje się czy istnieje jakiś przedstawiciel Otto Bocka na część wschodnią Polski?
Do pewnej firmy /strona w necie, nie podaję nazwy z obawy, że możecie uznać iż robię czarny PR/ dzwoniłam cztery razy i totalnie olewają, co jest?
Czy ta firma zawsze tak traktuje klientów, ktoś miał do czynienia z nimi?
Nie mogę w ciemno wydać pieniędzy kupując z obrazka.
Rozumiem /po części/ nie chcą do mnie przyjechać, więc próbowałam umówić się na spotkanie u nich tylko, żeby na składzie ten typ mieli, nawet tego nie raczą  mi telefonicznie powiedzieć.

Może kogoś znacie co sprzedaje te wózki, a ma bardziej odpowiedzialne podejście?

2

Odp: Czy ktoś wie...

Ja mam tylko nr do przedstawiciela na śląsk i małopolske : Przemysław Gallus 601 244 876 ale może uda Ci sie z nim umówić.

Osobiście jednak..nie polecam Otto Bocka. Wózki fajnie wyglądają i są faktycznie solidne, ale waga jest okropna. Ja jeżdże prawie 8 miesięcy i muszę zamówić coś lżejszego, bo nie jestem w stanie wsadzać go do samochodu, a ręce mam silne.

Spróbuj zadzwonić na ten nr.
Pozdrowienia

3

Zaraz mi się przypomina jeden oszust przedsiębiorca ze sklepu ortopedycznego we Wrocławiu, jak mówił, że ma w sprzedaży produkty Otto Bocka, to mówił to z taką emfazą i namaszczeniem jakby miał bilet do raju wink

4

Ja jestem trochę z innej bajki niż Wy. Nie wdając się w szczegóły muszę mieć krzyżaka /wiem, wiem-czytałam opinie Wasze są jak najbardziej trafne co do tego typu ramy/, ale jestem postawiona pod  murem - niestety. Skorzystam z telefonu do przedstawiciela na Małopolskę.
Może ktoś jeszcze jest chętny do podzielenia się wiadomościami co do kontaktu z przedstawicielem Otto Bocka.

Na marginesie to takie podejście ze strony firmy ...powstrzymam się z komentarzem.

5

witam podzielam zdanie jaworowej, wózki faktycznie są solidne ale ciężkie a już te krzyżakowe, nie dość że są ciężkie to trudno ich złożyć....

6

Aga wie co mówi, bo sama jezdzi na krzyżaku, ale niestety nie znam żednej dobrej firmy która robi dobre i lekkie krzyżaki, chociaż może poszukaj coś o Reha-pol u, bo moja koleżanka ma taki i się nie skarży.

Pozdrowienia dla Pyzulki  i jej małych pociech (no i mężusia wink )

7

Ja również pozdrawiam Pyzulke

8

Pani ( n) Baskila

Dużym wyborem wózków dysysponuje Firma www.asortopedyka.pl
e-mail: as @asortopedyka.pl.
Poznań,
ul. Półwiejska35. tel. 0 61  852 32 97
Szef-właściciel firmy: Pan Arkadiusz Sieński, tel 600 93 86 83
Firma Handlowo Usługowa
Oś. Dębina 4/ 20
61-450 Poznań
Ja nie używam, wózka. Właściciela firmy, byłego pracownika Otto Boock
poznałam w Poznaniu na Koralowej 3. Wiem, że zna go Pan Brodacz z FAR.  Wiem , że wózki dostarcza do domu na terenie całej Polski.
Można się z Panem Sieńskim, kontaktować, przez Panią Justynę Lahor / wózkowiczka /pracownica Otto-Bock / dyskrecja wymagana /
lahor_@ottobock.com.pl
tel: o 61 6538 251

Pozdrawiam.

j.

9

Serdecznie dziękuję za pomoc, z pewnością skorzystam z podanych informacji.