126

Odp: Obóz dziecięcy Zielona Góra 25.06-07.07.07 :)

witajcie smile
widzę, że się coś tu dziać znów zaczyna? pogoda jakaś smutna, to i do komputera niektórzy częsciej zasiadają:)
Kamyczku:) gratlacje:))) albo raczej GRATULACJE!!!!!!!!
i dziękuję Ci za te wszystkie maile z prezentacjami...rozśmieszają mnie...i wzruszają czasami:) dziekuję:)
pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i słonecznie..zwłaszcza teraz, kiedy tak mało jest słonka:)
do przeczytania:)

127

witam wszystkich:>
Dorotko dziękuję, za gratulacje. jak coś mam to wysyłam przez jaiś czas siedziałem dużo przy kompie. Tak pogoda jest coraz bardziej skłaniająca si edo siedzenia przy kompie, przypominają sobie ludziska o stronce.
serdeczne pozdro dla wszystkich:>

128

No właśnie wkońcu ktoś jeszcze sie pojawł tongue miejmy nadzieje że tak niektórzy coraz częściej zasiądą do kompa .......................     Pozdrawiam koffanych ludzisk :******

129

Joooo zasiadają, zasiadają do kompa bo co tu robić ... Czy u Was koffani też tak piekielnie zimno czy na Kaszubach tak powiało chłodem ... dzisiaj musialam szyby skrobać w mojej Hondzi hehe

buzka smile

130

kamyk a tanczysz jeszcze na linie czy z tym skonczyles hiihihii

131

zanetko a jak tam winda??dziala juz????

132

hehe działa działa.. ale mnie martwi ten mrozik który czuć w powietrzu...

zimnooooooooooood rana sypie śnieg ... nie cieeerrrpppieeee zimy ;P
i kolejny poniedziałek w pracy hmm... może by tak w toto lotka zagrać co by nie trzeba było chociaż zimą do pracy jeździć heheheehehe smile

133

Witam serdecznie moich ulubiencow:D ( ale lizanie....hehe:P) ostatnio malo siedze przy komputerze.wiecie- praca, dom, rodzina:D u mnie powoli do przodu ale ostatnio problemy.Juz wiem jaki jest bol jak sie ma samochod:D jestem szczesliwym posiadaczem Hondy( witaj w klubie Zanetko) wiec mam nadzieje ze udzieli mi sie jazda po Polsce i odwiedzny tu i uwdzie:) pozdrawiam was ciuule:)

134

Oooooooooo no to nieźle smile gratuluje smile wpadnij też na Kaszuby kolego smile

135

Agusia ... pewno że Jooo smile podróżowałabym sobie tu i tam smile nie sama oczywiscie hihi

136

Nie mow Mi dwa razy bo przyjade. ale jak cos to po nowym roku.Widzialem sie z Kamykiem i ma sie chlopak niezle ( zalezy jak to rozumiem:D). Bylismy razem na omowieniu poszczegolnych wojewodztw itp. Ogolenie smiechu co nie miara.Mam nadzieje ze zgramy sie jakas wieksza ekipa i sie spotkamy. Chociaz mam zle wspomnienia z takiego umawiania sie;/ Ostatnio jak mielismy sie spotkac (ludzie z innego obozu) to z lanowanych 6-8 osob przyjechalo az 2;/ ale nie moge powiedziec bo tez milo bylo:D Pozdrawiam

137

TAk mam się nie żle jak BAroloniu pisze, powoli ociężale jak lokomotywa rozpędzam się ,tylko nie zatrzymuje się we Włoszczowej. Zaczynam powoli tańczyć na linie.
Serdecznie pozdrawiam do miłego najlepiej zobaczenia

138

No no no Gralus, samochód sobie sprawiłeśa a do Kołobrzegu na turniej kosza nie chciało Ci się przyjechać sad  I jak ja miałem się rozkręcić bez porządnej konkurencji big_smile pozdrawiam

139

Czesc Lechu. Mam ale musial wyladowac u mechanika. Jednak kupno samochodu to nie jest taka lawa rzecz:) studnia bez dna;/ Wiem jednak ze dwochl chlopakow ode mnie dobrze sobiew radzili wiec... nie masz co narzekac:)

140

oj oj, co ja tu czytam?!!!
Spóźnione, ale super szczere gratulację dla Kamyka!!!! Tylko zazdrościć!!!!
No Bartas Tobie również gratuluje bryczki. Szkoda, że nie mogłem zjawić się w ostatni weekend listopada w Spale bo była by okazja powspominać;(
no ale życie...
Pozdro dla wszystkich ślicznotek;****

141

Oooo no długo Cie nie było smile Ja również pozdrawiam wszystkich i Koleżanki moje kochane i Kolegów smile

142

Witam wszyskich.
Dzięki Dawidzie szczerze,
tak szkoda, ze nie mogłes tam być było miło i w ogóle super, zbieramy ekipę na następny obóz do Zielonej???????:>
potańczymy na linie.
serdecznie pozdrawiam do miłego przeczytania

143

Siema. JA juz oboz w Zielonej mam najrawdoodobniej zakleany:) odpowiednie wladze juz sie tym zajely big_smile. oj potanczymy na tej linie Kamyk na pewno tak:) tylko jzu niczego nie lamiemy ok?:) pozdrawiam.

144

Zdrwoych i Wesołych Swiąt oraz szczesliwego nowego roku:) spelnienia wszystkich marzen w nowym roku. Nie jedzczie za duzo w te swieta grubasu big_smile pozdrawiam

145

serdecznie witam.
szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia najskrytszych marzeń, niech ten 2008 będzie lepszy niż ten, i będziemy starsi o roczek.
serdecznie pozdrwiam.
(na razie nie tańczę na linie:) :>

146

hejjoooooooooooooo....... co tam ludziska powiecie? widze ze nie za często siadacie na far..... no to przynajmniej nie jestem sama... heh big_smile piszcie piszcie i jeszcze raz piszcie..... bo nudy tak samej tu siedzieć ....... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....ziaki

147

no wiecie co, że wam nie wstyd nie zaglądać tu na te forum........ tylko ja chyba pamiętam o was ........

148

Karola ja nadal jeses w temacie ale nie potrafie prowadzic monologow;/ jakos nie umiem:D oby to forum sie ruszlo jeszcze...:)

149

no to narazie jest nas 2 smile

150

To Agus najparwdopodbniej sie spotkamy:) moze znowu razem basen?:)