176 Ostatnio edytowany przez pietroff (2007-11-06 13:18:38)

Odp: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

Yo Yo Daro. Powiedz mi czy bioderka ok czy nadal bolą hehehe.
Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!

177

Czesc Wam EDI czujesz się zazenowana.Dlaczego?Jesli cię moge podbudowac to nawet chłópaki u mnie na wsi mówili że jestes NR1=) Renia ja towarzystwa niedemoralizuje bo kisiel wyszedł od Jarka a ja dogrywam sprawe;) Daria mozesz załatwiac te szmatki dla tygrisic=)Lucynko ze mną się niebój Edi wie co mówi;) Olu no to dobrze ze to zmieniłem;Edi poszłem by z tobą popopląsac ale akurat ide(jade)=)na weseliho;Piter biodro boli ale niewiem które boooooooooo nie czuje hihihi Pa

178

Daruś, Tygrysie wszystkich Tygrysów
jesteś the best! smile:):)

179 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-11-07 14:39:32)

O TO DARUS  ZYCZE SUER ZABAWY,TANCUJ TAM TANCUJ DO BIAŁEGO RANKA,,,,:)))
pozdrawiam,,,

180

Yo Daro ! Kiedy do Bydgoszczy śmigamy masz jakies info ?? smile Daj znaka jak bys cos wiedział może razem podjedziemy hehe smile
Pozdrowienia smile

181

No witaj

Widzę, że emocje opadają a z nimi słowa na tej stronie. Do boju Tygrysy, gdzie Wy jesteście

buziaki edi

182

Siemka Tygrysy smile Darku tu muszę stanąć w twojej obronie, rzeczywiście kisiel to mój pomysł, nie było jednak w tym żadnych demoralizujących myśli wink poprostu ma być zajefajnie. Każdy pomysł jest dobry - podobno wink No to żeby podgrzać atmosferkę, może by tak jakieś rozbieranko wink  ...... oczywiście wózka no i balansik na przednich kółeczkach wink
pozdrawiam was gorąco i walczcie smile smile smile

183

Chłopaki, co Wy macie wszyscy z tymi biodrami? wink

Pozdrowienia dla jaworowej smile Sugerujesz, że czas opony zmienić na zimowe? Ręce Ci do ciągów nie przymarzły?

Chwila zapomnienia się przyda, bo ostatnio mam deficyt wolnego czasu. A niby bezrobotna jestem hmm
Wymyślajcie, wymyslajcie, ja się grzecznie dostosuję smile

184

Wszystko do d... nie będzie turnieju w Poznaniu sad , drużuna z Poznania wycofała się z rozgrywek sad A już myślałem że zobaczę się chociaż z częścią Tygrysów. Jednak co się odwlecze to no właśnie może innym razem. Pozdrawiam i do zobaczyska gdzieś i kiedyś smile

185 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-11-08 16:34:53)

no nie zartuj!!!!!!!!!powaznie?????my juz sie poumawialismy,imprezka skolowana a tu...d.....!!!!!!!!!!!NO TO JAREK NIE ZBYT MILA WIADOMOSC:(((((((((((((((((((((((((((((((((((A TAK CHCIALAM JARKU TOBIE POKIBICOWAC:((

186

no niestety to prawda (przed chwilą dzwonił mój terener i przekazał tą złą wiadomość), jednak nie mam na to wpływu, najprawdopodobniej drużyna z Poznania ma braki kadrowe i stąd ta zmiana. Mam nadzieję że we Wrocławiu wypali smile Daria może we Wrocku będziesz mogła mi pogibicować no i reszta Tygrysic. Już myślałem że zobaczę te popisy w kisielu a tu guzik sad no i jeszcze ta imprezka, już jest czego żałować. wielkie dzięki za mobilizację i organizację buziaki słodziaki smile smile

187

no i co teraz....:(
smutno miiiiiiiii
a myślałam, że może nam się udać...
buziaki, lucy

188

Witajcie

Darku jesteś boski i pozdrów ziomali ze wsi. Widać fajne z nich chłopaki, pięknie i gadacie na mój temat cha cha. Jaro teraz to chyba nas dobijasz. My umówieni a Ty numer roku odstawiasz. Braki kadrowe cha cha a co nas to obchodzi, my jedziemy na mecz i już, zbieraj ekipę i macie zagrać dla stada Tygrysów. Jeżeli chodzi o mnie, to ja się napaliłam na wyjazd a tym bardziej na Tygrysy cha cha więc u mnie to aktualne. Wybaczcie ale nie lubię zmieniać plana więc atakuję Poznań. Niech moc będzie z Wami. Daruś edi przybywa więc ćwicz przesiadanie cha cha. Lucy, Ola i inne Tygrysy  mam nadzieję, że piszecie się na Tygrysi wypad cha cha. Darku życzę miłych pląsów na parkiecie i nie podrywaj kobiet cha cha pozdrawiam smile

189

ok, może być i tak - meczu nie będzie ale MY tak!!!!!!! smile
edi, w takim razie ja tez stawiam sie w Poznaniu
Daria, gotowa?

190 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-11-08 20:52:52)

luzik , CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA!!!!!!!!!!!!!!!SUPER...:)))

PAPASKI DZIOBASKI!!:))))

191

Edi moja ekipa jest gotowa, tylko jak wytłumaczyć prezesowi że trzeba jechać jak nie będzie z kim grać. Ja też byłem nastawiony na ten wyjazd i na spotkanie z WAMI a tu kicha na całego. Teraz wielka prosba do ciebie mobilizuj Wroclaw, bo jeszcze jak oni wywina numer to dopiero porazka. sooooooooory buziaki pa

192

Edi, podzielam Twoje zdanie. Też planów zmieniać nie lubię.
Jarku, już Ty coś wymyślisz dla tego prezesa. Ostatecznie my z Wami chętnie zagramy big_smile
A dlaczego Darek ma nie odrywać dziewczyn? Duża strata by była wink

193 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-11-08 21:11:40)

OLU nie rozumiesz aluzji, to ZAZDROSC PRZEMAWIA PRZEZ NASZA EDI,dlatego DAREK MA ZAKAZ PODRYWANIA...
do WROCŁAWIA NIESTETY NIE DOJADE....:((BARDZO SIE CIESZE TIGERY ZE SIE NIE PODDAJECIE . I ZE SIE ZOBACZYNY,,.TAK TRZYMAC....
POZDRAWIASY

194

I ja chciałem przyjechać i zobaczyć sie z wami a tu kicha no nic może Wrocław wypali smile
Pozdrowionka i czekam na cyne co z tym Wrockiem hehe smile

195

Shatie, no faktycznie - zero myślenia z mojej strony wink
Bardzo lubię piękne miasto Wrocław, ale nie w tym terminie sad
Pochwalę się - wczoraj jadłam obiad z Lucy smile Ładnie jej w lekarskim mundurku

196

Witajcie Tygrysy

We Wrocku nie ma drużyny ale jest w Wałbrzychu, chyba się tam wybiorę a jak fajny Jaro prezes to ja na augiencję się umówię no i zomali Twoich z drużyny poznam. Nie macie z kim zagrać a MY to co cha cha. Ja oczywiście jeste, w Poznaniu, bo przecież nie mogę tygrysów zawieść. Czy edi zazdrosna hmmm może o takiego Tygrysa to zrozumiałe cha cha. Szkoda Renia, że nie dojedziesz do Wrocka, lecz liczę na spotkanie jak śniegi miną i wybieramy się w górki po rowerek:)))) Tygrysy widzimy się w Poznaniu i nie słyszę marudzenia pozdrawiam wszystkich edi

197

Ola, obiad to chyba dużo powiedziane ale przecież dobre towarzystwo się liczy smile
Edi, my z Olą oczywiście przybywamy, nie wiem jak to poznań wytrzyma wink

198

Witajcie:-)
Pozdrowienia dla wszystkich:-) Zdjęć jeszcze nie mam, a na tych w galerii jakoś mnie nie widać :-/ Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia.

PS. Olu jak uda mi się znaleźć troszkę czasu to zrobię skany zdjęć a może nawet ten filmik przegram na płytkę.

199

Hej kochani smile
Szkoda ze mecz nie wyszedł, ale tak naprawde to miał być tylko pretekst do spotkania, więc myśle że nic nie stanie Wam na drodze żeby sie zebrać wink
Edi we Wrocławiu będe pod koniec listopada, więc Cie napastuje jak tylko znajdziesz czas..jade oczywiscie zamówic rowerek, wiec na wiosne czekam na towarzystwo na wycieczki smile....to samo sie tyczy Lucy i Oli, chociaz Ola to chyba woli biegac...boso hihi big_smile

Aldred ale super że jestes ale jestem osobą słabo domyślną i fajnie by było jakbyś zdradził tożsamość....
Pozdrawiam wszystkich tygrysków

p.s.Shatie coś Cie nie mogę ostatnio dorwać przy kompie

200 Ostatnio edytowany przez Ola (2007-11-12 15:57:34)

Aldred napisał/a:

PS. Olu jak uda mi się znaleźć troszkę czasu to zrobię skany zdjęć a może nawet ten filmik przegram na płytkę.

Wzruszyłeś mnie, że odezwałes się zanim zaczęłam wysyłać błagalne listy z przypomnieniem i prosbami wink Po tym jak mówiłeś ile Ci to może zająć już jestem przygotowana na taką koniecznośc.
Jaworowa, to może być tylko nasz nieoceniony Bogdan.

Lucyna D napisał/a:

Ola, obiad to chyba dużo powiedziane

No nie wiem, ale gotowanie to dla mnie temat prawie traumatyczny, więc niech będzie. Za to towarzystwo faktycznie odpowiednie, no może to coś dzwoniące w Twojej kieszeni bym usunęła wink