151

Odp: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

Właśnie widziałem fotki z obozu świetne smile Wspomnienia wróciły smile smile
Pozdrawiam smile

152

Edi trzymamy sie razem ty bedziesz w kisielu a ja bede zaraz koło ciebie;),Piter ile godzn oglądałes zdjecia,bo ja juz chyba 12godzin oglądam a konca niewidac.Adam co to była za imprezia jak orła nie wiwinołes=)

153

ja też otrzymałam płytke smile
zdjecia super
brakuje mi Was Tygrysy

154

Witajcie Tygrysy

Darku z Tobą duet w kisielu cha cha niezły będzie widok. Lucy myślę, że pomysł się Tobie podoba, ale ciężko się przyznać, Pamiętaj widzimy się już niedługo cha cha. Oluś co się dzieje hmmmm niedobrze, kosz Ciebie rozrusza i widok Tygrysów. Miło, że oglądacie fotki, bo edi jeszcze nie ma i jak zna życie to dostanie pękniętą płytkę cha cha ale pewnie jakiś Tygrys się podzieli i da pooglądać lub przegrać pozdrawiam edyta

155

Edi, tygrysy są tak kochane, że poprawiają mi nastrój nawet w Rumi, którą średnio lubię.
I w domu mam fajne sierściuchy smile Moja domowa starsza małpka tak ładnie mówi: "mama chodź", że pozwalam mu skakać z parapetu na łózko. Młodsza uroczo się tuli, uśmiecha i udaje, że nie wie, gdzie schowała moje klucze. I mam kotkę, najprawdziwszą, mruczącą.
A dzis jadę do kolezanki nad jezioro na konie smile

Do zobaczenia w Poznaniu. Napisz jaki strój obowiązuje w kisielu żebym się nie wyróżniała.

156 Ostatnio edytowany przez Ola (2007-11-04 07:55:20)

Koleżanka przysłała mi zdjęcia z gdańskich zawodów w podnoszeniu ciężarów. Zwróćcie uwagę na koszulkę jednago z zawodników - NASZ CZŁOWIEK smile Leszek ładnie nas reprezentował, więc mam nadzieję, że nie pogniewa się, że pokażę go innym tygrysom bez jego zgody
http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/l/4/8/7/28465945_d.jpghttp://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/l/0/8/6/28465946_d.jpg

157

Witajcie

Faktycznie reprezentant Lech pokazał klasę i Mistrzostwo Świata, bo napis FAR niezle się prezentuje. Jestem ciekawa gdzie Tygrysy się schowały i dlaczego ich aktywnośc spada. Olu do imprezy kisielowej głównym organizatroem jest Tygrys Darek, więc On udziela szczegółowych informacji, zaś Daria jest menagerem imprezy:))) Widzimy się w Poznaniu. Chciałabym zwrócić Waszą uwagę Tygrysy, które chyba zapadły w sen zimowy hehehehe  na fajny fragment podsumowujący obóz przez T.B:) uważam, że naprawdę jest niezły:). Pozdrawiam Edyta

158

Zapomniałam napisać, że we Wrocku 10.11 odbywać się będzie turniej tańca na wózkach. Wszystkich pasjonatów plonsów zapraszam, pewnie sama też się wybiorę, aby spotkać się z tymi, których dawno nie widziałam. Monia dam cynka i Twoje rzeczy przywiozę na spotkanie pozdrawiam edi:))))

159

a ja myślę, że Tygrysy nie mogą oderwać się od oglądania zdjęć, których ja jeszcze niestety nie mam sad
Edi, czy jesteś pewna, że możemy się "oddać" w ręce Tygrysa Terminatora ???

160

już je znalazłam w galerii, idę oglądać, na to pa!

161

Witajcie tu znowu edi:)))

Zdjęcia super, Lucy damy radę z Terminatorem, Jemu można zaufać bezgranicznie. Oluś mam super pomysła, dzieciaki trza wysłać do super niani, Ona przyjedzie i się nimi zajmie. hehehe. Renia Tygrysie obudż się, chyba Ciebie zasypało w tym Zakopcu. Jestem ciekawa co słychać u Lwa przestworzy, jakoś się nie odzywa, chyba też zapadł w sen zimowy. Lucy słyszałam, że walczysz z gg, liczę, że je seeeeeeee zamontujesz heheeheh Pozdrowienia dla Wszystkich Tygrysów edi

162 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-11-04 19:10:28)

EDI ,ZMONTUJ JAKIS FAJNY DOMEK A TO POLE UPRAWNE NIECH BEDZIE,ZMONTUJE SIE BASEN Z KISIELEM DLA TYGRYSOW..
NO OLKA MONTUJ NIANIE,,NA PEWNO DA RADE Z BOBASAMI:)))
ZDJECIA  SA MASAKRA  EDI WYGLADASZ WYPAS,WODA TO TWOJ ZYWIOŁ..jestes the best...a ten czepek  hmmm sliczniutko...

163

Daria Tygrysie:)

to dla Ciebie ten wypasiony casting w czepku, wszystko dla boskich Tygrysów pozdrawiam edi:))))

164 Ostatnio edytowany przez pietroff (2007-11-04 19:31:47)

Zdjęcia super dobrze , że nikt mnie nie uchwycił w wodzie hehe smile
Pozdrowionka smile

165

Edi, mam nadzieję, że jutro jakiś

166

kurcze, równolegle piszę z Darią na skypie i znów wpisuję jakieś części wiadomości
Edi, jeszcze raz - mam nadzieję na jutrzejszą pomoc mojego kumpla z pracy na zamontowanie tego gg. Pa,L

167

Siemanko .Edi z tobą     w kisielu zawsze ale niewiem co moja foczka na to.mój plan jest taki;wszystkie tygrisice w kisielu a ja będe koło Was i jak się podrapiecie pazurkami to przykleje Wam plastry,znam się na tym wierzcie Mi.Co do stroju to im miejsza waga stroju tym lepiej .Wskazane 0kg ale to musze uzgodnić z menadzerem.Daria co ty na to.PA

168

przepraszam błąd miałó być 0,6kg hihihi

169 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-11-06 13:21:59)

ja sie DARECZKU Z TOBA ZAWSZE ZGODZE,,JAK SOBIE TYLKO ZYCZYSZ MOGE ZASPONSOROWAC TE SKAPE STROJE DLA TYGRYSOW:))  A   EDI  TO TYLKO W CZEPKU BEDZIE!!!!!!!!!!!!NIC WIECEJ JEJ NIE POTRZEBA, NO CHYBA ZE TE  WYPASIONE OKULARY,CHOC NIE WIEM CZY PRZEZ TE ZAPAROWANE PLASTIKI COS WIDZIALA...ALE TO NIE ISTOTNE ,,TYGRYSY JUZ SIE TOBA EDI ZAJMA.,,
http://www.far.org.pl/spala_X2007/images/sp1007_034.jpg

170

Tygrysy, co wy na konkurs na najlepsze zdjęcie ?
nagrody będą, ale jakie to się okaże wink
moje typy: 1) Edi na castingu - nr 033
               2) zabawa w chowanego w wydaniu Darii -nr 049 i 050
               3) Terminator-Triumfator maratonu! - nr 122
               4) skok na główkę Bidona - nr 127

171

NO witam witam

Chwilkę mnie nie ma a tu w eterze moje fotki i to cinkiej jakości cha cha. Widzę, że niektórzy nieżle się bawią cha cha. Ja taka nieuczesana na tej fotce hmmmmm, chyba muszę seeeeee zmienić  nakrycie głowy. Jeśli mogę to  zostanę w okularach a ściągnę czepek oczywiście do imprezy w kisielu cha cha.  One są takie wyzywające:))) pozdrawiam edi

172

EDI BEZAPELACYJNIE NUMER 1 mozesz byc w samych okularach ale czy cie waga tych okularow pusci pamientaj 0.6kg

173 Ostatnio edytowany przez Ola (2007-11-05 00:36:39)

Edi, Ty wyjątkowo fotogeniczna jesteś smile big_smile
Darku, dobrze, że poprawiłeś się z tą wagą, bo mój mąz to spoko gość, super jeśli chodzi o wyrozumiałosc dla moich pomysłów, ale tego zera to mógłby nie udźwignąc wink
Piotrku, masz rację, w galerii na basenie same laski i boski Tomek big_smile Bidon, liczę na okazję do następnych rozmów na ciekawe tematy big_smile
Niektóre zdjęcia mnie ubawiły, za to sceny z łuków mrożące krew w zyłach. Zaskoczyło mnie, ze Grześ tak się dał dziewczynom ustrzelić. Dobrze, ze nie w serce wink

Ps. Dziewczyny, o co Wam chodzi? Moi chłopcy to słodkie aniołki, widzialyście ich niewinne buźki. Super niania ziewałaby przy nich i przy mnie z nudów.

174

no jestem jestem moi drodzy wink
faktycznie zasypuje mnie tutaj ale nie jest tak zle smile
w sobote zaliczyłam pierwszą wycieczke w góry w iście zimowej szacie, moje koła terenowe spisały sie na medal, oprócz kilku sytuacji gdzie podjazd był sowity i musiałam ładnie uśmiechać sie do mojego męża aby mnie "wypchał" hihii smile
Zdjecia są naprawde super, moje niestety to głównie z sesji basenowej, gdzie już nie dało sie ukryć wystającego brzuchala
Darek nie demoralizuj mi tu towarzystwa..a taki skromny sie wydawał na obozie hihii

175

Witajcie

I dzięki Tygrysicy znowu na mój temat Tygrys Darek tworzy poemat. Powiem tak....dla Ciebie Darku zrobię dużo, ale nie przeginaj cha cha, bo czuję się zażenowana. Fajnie Renia, ze wróciłaś i walczysz dzielnie w tych swoich zakopiańskich terenach. Olu przecież Twoje dwie małe kluski są jak aniołki więc możemy je oddać Niani, ona się z nimi pobawi a my tym czasem ...... cha cha pozwolimy sobie na chwilkę zapomnienia. pozdrawiam Tygrysi świat edi