126

Odp: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

A w jakim terminie jest ten kosz bo może bym się wybrał z wami??? smile
Pozdro smile

127

pietroff, super! 
podobno od 23-25 listopada, Poznań

128 Ostatnio edytowany przez Mirek (2007-10-28 21:33:15)

Lucyna D
Niestety jeśli chodzi o wczorajszy mecz to Polska przegrała.
Jednym punktem... (14:15)
A była szansa na zwycięstwo...
http://img233.imageshack.us/img233/2037/r1lz0.th.jpg
http://img514.imageshack.us/img514/919/r2pg4.th.jpg

129

Piotroff, to może w Spale powinni wode wymienić, jak człowieka na dnie nie widać big_smile ? Nie zastanawiaj się wiele, tylko przyjeżdżaj.

Edi, Lucy, zdecydowanie mnie nie doceniacie, a akurat ja blondynką nie jestem wink Lucyna miała tego dnia 100 innych spraw na głowie to nie mogła się wczuć odpowiednio a i ja potrzebowałam trochę czasu.
Rugby akurat lubię, nie był to też pierwszy mecz, który oglądałam. Więcej - wolę to niż koszykówkę, ale myślę, że mecze w Poznaniu mi się spodobają, a koszykarze to już napewno big_smile

130 Ostatnio edytowany przez pietroff (2007-10-29 12:42:44)

Ola woda to chyba była czysta tylko głęboko było i dla tego nie było mnie widać hehe smile smile smile Bardzo bym chciał pojechać jak mi nic nie wypadnie to bardzo chętnie smile smile
Pozdrowienia smile

131

oj Olka, żeby mnie tak od razu dekonspirować (bo Edi to wcześniej brunetką była)... sad
a podobno po 21. pazdziernika zagościła w naszym kraju poprawność polityczna i tolerancja...;)

132

dzieki Mirek za info, bo Ola chyba nie byla pewna;)
super zdjecia, a masz jeszcze jakies ?

133 Ostatnio edytowany przez Mirek (2007-10-29 18:22:07)

Nieco ponad 100 sztuk się znajdzie...
Myślę że trafią do galerii (jak nie na far.org.pl to pewnie na farpomorskie)

134

Dyskusja na całego trwa, no i tak trzymać Futerkowce smile . No widzę że ekipa się szykuje na turniej, tak licznej widowni to jeszcze nie było na turnieju w Poznaniu, już mi jakoś cieplej na serduchu że WAS znowu zobaczę. Szykujcie pompony i inne gadżety i przybywajcie.

pozdrawiam WAS ciule i gorąco smile smile smile

135

jeszcze jedno, mam WiElKą prośbę czy ktoś może mi podesłać na emaila kilka pamiątkowych fotek z oboziku, fajnie by było przypomnieć roześmiane gębusie smile . z góry wielkie dzięki pozdrawiam

136

Witajcie

I oczywiście edi musi dorzucić swoje dwa grosze. Olu ja oczywiście wierzę w Twoje umiejętności oglądania rugby i innych cudów z udziałem najlepszych. Fakt Lucy jestem brunetką, dzięki za przypomnienie, bo ostatnio poczułam się na maksa blondynką a Jaro wybacz akcja z pomponami chyba nie wypali, brak inicjatorek tego pomysłu więc wymyślimy coś innego cha cha pozdrawiam

137

Edi wszystkie nowości i niespodzianki mile widziane, występy toples i walki w kisielu też big_smile znając ciebie (troszeczkę) napewno zainicjujesz coś odlotowego. pozdrówka pa smile

138

Edi ! i ty też Brutusie po blondynkach "jeździsz" ?

139

JARKU,,,OTRZYMAŁAM PŁYTKE ZE ZDJECIAMI ,NIESTETY MIMO :'solidnej'...koperty plyta jest uszkodzona,wiec nici ze zdjec..:(((

140

Edi ty mi odrazu byłas podejrzana w tych blond włosach,a jakbyś miała walczyc w kisielu to i ja się kopne do Poznania.Daj cynk.:)i=)

141

shatie napisał/a:

JARKU,,,OTRZYMAŁAM PŁYTKE ZE ZDJECIAMI ,NIESTETY MIMO :'solidnej'...koperty plyta jest uszkodzona,wiec nici ze zdjec..:(((

Daria - płytka nie jest uszkodzona...Moja w komputerze też nie działa, ale w otwarzaczu dvd - tak. Jak masz możliwość to też tak spróbuj!

142

Darek Ty mozesz wystapic toples wink
Reszta Tygrysic do kisielu!

Ja jeszcze nie otrzymałam płytki ale czekam z niecierpliwością smile

143 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-30 20:33:21)

EDYTA! PŁYTA JEST EWIDENTNIE PĘKNIETA,...!!!!!:(((WIĘC JEST USZKODZONA,,NAWET NA TWOIM DVD BY NIE MOZNA BYŁO JEJ ODTWORZYC,hihihi,
NIE MA SZANS NA JEJ ODTWORZENIE,,..........więc......:(((
jednak ASIA MI PRZEGRA ,WIEC JEST OK:)))ZA CO ASI BARDZO DZIĘKUJE:)))))

144

Alez nie ma za co Tygrysico wink jak tylko dostane plytke przegram Tobie i bedziemy mogly wspominac..........buziaki i do zobaczenia niedlugo !!

145

Wiesz - My z Pyrlandii musimy sobie pomogac........

146

Cha cha, ciekawe, gdzie się znajdzie niewiasta tak odwazna, żeby z Edi w tym kisielu się taplać big_smile
A Ty Renatko uważaj sobie z tymi pomyslami, bo kiedyś w końcu i Cibie dopadniemy wink Sama nie przyjedzie, to nas cwaniara beztrosko do kisielu wysyła.

147

Witajcie

No pięknie, chwilkę mnie nie ma i już mam taplać się kisielu, cha cha, Jaro, Darku i Wy chcecie to oglądać cha cha. A ja myślałam, że Tygrysy trzymają się razem cha cha. Dla Was jestem w stanie taplać się i w błocie cha cha Myślę, że Tygrysy, sierściuchy i inne ogry dołączą. Lucy ja słyszałam, że w tańcu to Ty jesteś niezła cha cha i masz ochotę seeeeeeeee potańczyć, Ola Ciebie też zparaszam a Dari i Renia musowo z pomponami w tle cha cha buziaki dla wszystkich i dla ziomala, który siedzi w boskim kurorcie z Tajkami we Wrocławiu. pozdrawiam wszystkich, szykujcie się na kosza  NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI:))))

148

Jezu, Edi ! w co ty mnie wrabiasz ???
Chociaż fakt, potańczyć lubię wink)

149

niestety i ja musze podzielić smutny los płytki , jest popękana i nie do odczytu ,, a szkoda ,, pozdrowionka ,,nawet wypasione DVD nie daje rady , hi hi

150

Edi, chwilowo jestem tak podłamana, że mi wszystko jedno. Może być kisiel, błoto, a nawet śpiewanie. Tylko...wyjeżdżać mi się nigdzie nie chce.