101

Odp: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

Hej "zwierzątka futerkowe" big_smile Nie wiem jak w tym roku ale w poprzednich latach graliśmy na Hali Sportowej w Czerwonaku przy ul. Leśnej 6, a zakwaterowanie mieliśmy w hotelu IKAR w Poznaniu na ul. Kościuszki 118. Jak już będę wiedział napewno to napiszę. Już się cieszę, że się spotkamy smile

Ps. Daria wszystkiego naj naj z okazji imienin smile

102 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-25 19:19:01)

BARDZO DZiekuje JARKU:))ZA ZYCZONKA......
POZDRAWIAM CIEPLUTKO

103

no jasne Edi ze sie podoba Daria ja i familia tygrysków no i ty kociaczek.                                                                                        DARIA najlepszego z okazji imienin

104

witam wszystkich ,,, stwierdzam iż na obozie było oki  i oby więcej ich było ,,,po powrocie do domu żona stwierdziła krótko ,, Zostałeś Podmieniony ,,  pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia wkrótce  PS. a biodro nadal boli - tylko które ? bo nie czuje

105 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-26 10:29:49)

,,,,,DZIEKUJE DARECZKU za zyczonka..;))i wszystkim innym ktorzy złozyli mi zyczonka

POZDRAWIAM,,buziaczki...

106

Adam, napisz, jak impreza się udała smile

107

Daria ja CI juz skladalam ale TY wiesz ze I LOVE YOU!!!!!!!!!!

sad((tak bym chciala byc z Wami w Poznaniu..
chlip chlip....

108 Ostatnio edytowany przez Asienka (2007-10-26 11:22:12)

No to widze, ze niezla ekipa sie szykuje!!! Ja oczywiscie tez zawitam w szeregach Tygrysow i Tygrysic, moze jako kotka......:D........pozdrawiam Wszystkich "ciule" i do zobaczyska wink

109

cześć Olenka , imprezka sie udała , było pospolite ruszenie wśród reszty bawiących sie jak wjechałem na parkiet , gleby nie zaliczyłem ani razu , a w domu byłem już o 3 rana ,,,, pozdro....?

110

Yo Yo Adamo jestem dzisiaj w chacie bo udało mi się wyrwać z cudownego ośrodka na Poświęckiej we Wrocławiu , mam poduszke jutro ją zapakuje i żona moja ( Zofija) w poniedziałek ją wyśle hehe.Pojechał bym z wami popatrzeć i pokibicować ale niedam rady może do Wrocka się wybiorę.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników szczególnie Tygrysy i Tygrysice
p.s. No z tym biodrem ciągle coś ale które to...? Nie wiem bo cos czucia niemam hehe.

111

Szkoda że nie mogę częściej nawiedzać forum...narazie staram się nadrobić wszelkie zaległości w życiu codziennym. Fajnie czasem tu zajrzeć i zorientować się co w trawie piszczy:)... Gooorące całusy dla was!!! i dozobaczenia kiedyś tam...;)

112

hej olka, mam nadzieje, ze nic u ciebie i Lecha sie nie zmienilo i ze spotykamy sie jutro w Gdyni, mirek podobno tez ma byc
Pa, lucy

113

pozdrowienia i ucałowania dla wszystkich WALCZĄCYCH sierściuchów
lucy

114

Adam "pospolite ruszenie"? big_smile big_smile dobre. Przyzwyczają się, Ty też. Ale tak bez żadnej gleby? Ja rozumiem, że nas nie było, ale żeby nic a nic wink

Przemo F i Herek też są uwięzieni w jakimś ośrodku w lesie. Przemek od pierwszego dnia myśli o ucieczce, więc moga się pojawić tygrysy na ulicach.

Lucy, do zobaczenia jutro smile

115

Witajcie Sierściuchy cha cha cha

CZasami sama się zadziwiam tymi określeniami, skąd one mi przychodzą do głowy. Ja oczywiście też do nich się zaliczam, aby ktoś seeeeeeee nie myślał. Cieszę się na fakt, że wszyscy połknęli bakcyla i myślą o walce oraz intergracji. Dzięki Tygrysy, że jesteście, bo Wy dajecie wiatr w żagle i wiarę w lepsze jutro. Ale mi się włączyło cha cha. Jaro czekamy na inf o koszu, bo ekipa sierściuchów, lwów i tygrysów z tego co widzę już zmontowana. Pietroffff, mam nadzieję, że pamiętasz o Twoim boskim basenie, no i będziesz miał ochotę zobaczyć się z Edi. Walczysz na moim terenie i nic nie piszesz cha cha a ja uwielbiam Tygrysy, które kochają basen:)))) wiesz o czym piszę:))) Darku walcz, bo edi  tęski, Tygrysico Dario pamiętaj edi nadciąga i robimy teścik:))) też wiesz co mam na myśli a Lucy  i Ola mi w tym pomoże. Niech moc będzie z Wami:)))

116 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-27 09:41:11)

tak jest jak przyjedziesz juz stoje na bacznosc kochana EDI,,,,a i szukamy dla CIEBIE ,,,,wiesz o czym mysle,,,:))ZNAJDZIEMY,,DAMY RADE /.....WIADOMO:))......

RENOWKA  i love you  too........
.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................PAPASKI TESKNIASKI TYGRYSY........................................................................PA ;;;

117

Dzięki Daruś i buziak dla Reni oraz Tygrysów, którzy coś czuję uciekli na balangę lub parkiety:)))
pa edi

118

Yo Yo Edi !!
Basen to moja ulubiona dyscyplina po powrocie z Wrocławia koniecznie wybiorę się potrenować jak nie utonę hehe!
Pozdrawiam wszystkich

119

Witajcie wszyscy Fajfusy :PPPPPP
Ja już po balandze :DDDD

Pozdrawiam i informuje, że ja już zapisałam się na kolejny obóz !!! smile)))

120

A ja zawodach w podnoszeniu ciężarów. Sama jestem daleka od startowania w czymkolwiek (na szczęście dla Lecha, bo byłabym w tej samej wadze wink ), ale potowarzyszyć jest fantastycznie. Wczułam się w klimat niesamowicie, zwłaszcza od kiedy koleżanka powierzyła mi aparat fotograficzny. Dni i godziny zupełnie mi nie pasują, ale na pewno wybiorę się na jakiś trening.
Leszek -142,5 kg, chociaż marudził, że nie da rady, bo ponoć nie wysypiał się na obozie. Chłopakom z różnych względów zawody średnio się podobały.
Mecz rugby też emocjonujący, szczególnie w końcówce.
Moje dzieciaki wyspane w drodze od dziadków na zmianę dostarczały mi atrakcji do 4 rano, ale od kiedy wróciłam z obozu, mimo starań, jeszcze mnie nie zdenerwowali. Urlop się przydał, więc też piszę się na następny.

Pietroff, żałuję, że Cię nie widziałam w wodzie

121

ja notomiast rugby sie nie zachwyciłam, bo co chwila kupa napakowanych facetow kładzie sie na siebie i nie wiadomo o co chodzi (pewnie ja mało bystra jestem). Dlatego odpadlam po pierwszej polowie, chociaz bylo wesoło bo probowalismy zorientowac sie w zasadach gry i nikt raczej nie łapał o co biega.
Olka, a ty zorientowałaś się kto w końcu wygrał wink))) ?

Rosarito, Adam, super, tak trzymać smile

122

Jak Twoja obecność przestała mnie rozpraszać, to od razu pamięć mi wróciła smile

123 Ostatnio edytowany przez pietroff (2007-10-28 09:45:09)

Ola mnie chyba nikt niewidział w wodzie bo ja przy samym dnie pływałem także cięzko było mnie dostrzec hehe smile smile .
Pozdro smile

124

Witajcie Tygrysy

Pietroffff nie bądż taki skromny, na dnie to raczej nie byłeś bo musiałabym robić wyłowienie i usta usta cha cha a nic takiego nie pamiętam. Całkiem fajnie Tobie szło, choć Twoja miłość do wody  szkoda, aby się zmarnowała. Fakt nie będzie tak doborowego towarzystwa Farowców no, ale zawsze możesz powalczyć w miłym towarzystwie:))) Pamiętaj, że jesteś moim ziomalem, więc napewno się spotkamy:))))
Lucy Ola no jestem zdziwiona, że nie zakochałyście się w sporcie rugby no i zasad nie znacie, nieładnie. Myślałam, że panowie Was zaintrygują i zmuszą do wysiłku aby poznać reguły gry cha cha a tu nic. Na koszykówce będzie inaczej, bo jak widzę ekipa doborowa już się zmontowała, więc będziemy kibicować i to ostro cha cha. Nasz Tygrys już montuje nam lokum więc do boju. Może nasz Tygrys z Wałbrzycha Pietroffff ma ochotę na super sport i integrację. Pozdrawiam wszystkich edi

125

Olka, to w końcu jaki był końcowy wynik big_smile ?