76 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-23 14:11:23)

Odp: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

DAREK ,,TY JESTES REWELACJA ..I TE NOGI OGOLONE  KURDE CHYBA ZAGRAM DLA CIEBIE,,reszta DZIEWCZYN  Z PEWNOSCIA DOŁACZY !!!!
PRAWDA TYGRYSICE,,,,,,,,,,:)))zebys mogł nam poKibicowac z tymi ogolonymi nozkami,,
______

77

cha cha, Darek, nogi goliłeś? To nic dziwnego, że Ci plastrów zabraklo. Nie martw się, Twoje poświęcenie nie pójdzie na marne, jakoś Cie wykorzystamy big_smile

Czemu te wszystkie imprezy są tak daleko? Jedynie ciężary Leszka mają być teraz w Gdańsku.

Aga, współczuje i życzę cierpliwości. Biedactwo bez paluszka jest pewnie zupełnie bezradne wink U mnie starszy syn ma gorączkę, oby sę nie rozkręcił, bo za chwilę przejdzie na drugiego i będzie się ciągnąć

Akieliszku, miło Cię widzieć smile

78

No no Tiger....z takimi nogami ...zadna kobieta  nie będzie mogła sie skncentrowac na grze... wink

Ola..niektórzy mają jeszcze dalej..
Poznaniacy to mają dobrze, chyba sie przeniose
Może mnie ktos przygarnie big_smile

Czołem akieliszku!

79

dawaj dawaj
Renatko do mnie ,,,,ja  CIEBIE Z PRZYJEMNOSCIA PRZYGARNE>:))
A JAK TAM PO WCZ,WINKU??:)))

80

Jakim winku?
Renata, zostaw te swoje śniegi, odległe Zakopane i jedź do Darii, to dobry pomysł. Ja Was będe czasem odwiedzać big_smile

81

Oj chciałabym sie do Was przenieść ale mój mężuś chyba by sie  zapłakał, a poza tym kto by mnie przygarnął  z trzema kotami, trzema psami, kozą i koniem big_smile ????

Winko było wyborne, nawet nie wiem kiedy cała flaszeczka poszła wink ups!
Ale Olu nie martw sie, to w celach zdrowotnych...no wiesz ..wzmacnia serducho czy jakoś tak wink

82

coś mnie głowa dzisiaj pobolewa..ale to pewnie ciśnienie roll

83

Renatko, ja się nie martwię. Chyba też sobie czymś serce powzmacniam, bo mi sie podłamało wink

Przemku, Leszka zawody będą w tę sobotę, 27.10.07. O 9 rano zaczynają ważenie. Ja się wybieram, a potem na mecz rugby Polska - Chorwacja. Jak chcesz, to przyjedź, miło będzie Cię zobaczyć. Może ktoś Cię przygarnie, z tym że ja raczej nie smile

84

Olu, ten mecz rugby w sobote czy niedziele?, bo na str. far-u nie ma daty

85 Ostatnio edytowany przez Ola (2007-10-23 12:18:06)

data juz jest,  w sobotę i Mirek chyba też ma być, przyjedź i Ty
Odezwę się do Ciebie w sprawie zawodowej smile
Dziś muszę większość dnia spędzić w domu - ciężko

86

olu, w pt i sob mam dyzur, chyba ze uda mi sie go zamienic sad((((

Przemo, moze powinienes pisac teksty do piosenek?

87

Olu, zamienilam sobotni dyzur, jade na mecz!
Nie wiem czy bedzie Mirek, bo go teraz nie ma w pracy.
Zdzwonimy sie, pa

88

oo to dopiero bedzie walka:))))super emocje  Lucy i OLCIA  KIBICUJCIE TAM ŁADNIE,,,,

89

Shatie, no no, mocny nowy podpis - widze, ze jestes zdecydowana walczyc, tak trzymac Tygrysico smile
Buziaki

90

Olu, Lucynko gdzie się będzie odbywał ten mecz rugby?

91

W moim ulubionym mieście - w Gdyni, czyli dla mnie bliziutko smile Żeby nie było nieporozumień - to nie jest mecz rugby na wózkach.

92

niemniej Rosarito serdecznie zapraszam, moja Koscierzyna jest tylno 50 km od Gdyni

93

Renatko, a co u ciebie?
oczywiscie serdeczne dzieki za zaproszenie, ucz sie bo juz czekam

94

DLA CIEBIE LUCYNKO TEZ WIELKI BUUUZZIAK!!!!!walcze walcze

95

Lucynko dziękuje za zaproszenie, może kiedyś skorzystam, bo jeszcze nigdy nie byłam w Gdyni. smile

96

ifritus napisał/a:

HEJ ARTI:D hehe dasz sie jeszcze poturlac kiedys twoim civiciem??:D bo mi sie spodobalo:D

Nie ma sprawy Przemo, jak tylko będzie okazja... smile

97

WITAJCIE TYGRYSY

miło, że tyle osób uaktywniło się na tej miłej stronce. Nie ma mnie kilka dni i już wypadłam z obiegu, no pięknie. Dobrze, że jeszcze są telefony, bo inaczej bym się zamotała heheh jak zwykle. Powracając do rozmowy o kapitanie drużyny rugby to jestem za tym, aby hmmmmm Daria i Darek byli Tygrysami i tworzyli rodzinkę tygrysią heheheh, co Wy na to. Dareczku mam nadzieję, że to się Tobie podoba, Darii napewno. Tak przy okazji walcz Tygrysico, bo widzimy się w Poznaniu na koszykówce. Muszę nawiedzić Twoje miasto, bo uwielbiam ten sport, więc Jaro dawaj więcej cynków o tym zjeżdzie:))) Lwów, Tygrysów i innych sierściuchów:)))Ekipa się już montuje i przyjeżdzą NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI:)))) pozdrawiam edi ps w grudniu jest Wrocek, więc zapraszam, to następna okazja do spotkania smile)))

98

Yo Yo
A co we Wrocku w grudniu mam blisko to może bym sie pojawił???

99

To co ifritus, pewnie jednak Gdańsk za daleko? Jak się kiedyś wybierzesz, to nie martw się, nikt Cię z kijem ganiał nie będzie i nie zostaniesz bez dachu nad głową smile . Ja ostatecznie moge Ci mój samochód użyczyc. Wiem, ze to nie to, co u Artura, ale zawsze coś. Sama ostatnio chcialam w nim spać, tylko mi Daria nie pozwoliła.
  Pierwszy raz będę w Gdańsku jako kierowca big_smile Żeby zobaczyć Leszka to napewno trafię wink Ale po obozie się ucieszyli na jego widok!! Widać, że tęsknili i ja im się nie dziwię wink Moi nic z takich rzeczy nie pokazali po sobie sad

Tygrysico strzeż się, bo do zjazdu sierściuchów coraz bliżej smile

Pietroff, we Wrocławiu też koszykówka.

100 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-25 19:33:01)

BARDZO  SIE ciesze siersciuchy KOCHANE,,LWY TYGRYSY I CALA RESZTALL,ze przybywacie,,,,,damy czadu,mam nadzieje...czekam:)))))
pozdro