51

Odp: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

najazniejsze ze dojechałas cała i szczesiiwie,,bylo super,,no A TWOI IDOLE NAPRAWDE PRZEGRALI...TRZYMAJ SIE CIEPLO I POZDRO DLA CAŁEJ RESZTY...TYGRYSOW,,

52

Kurcze! Dlaczego mnie tam nie było?! Polubiłam ten sport...W końcu sama w niego nieźle wink grałam na obozie. tongue

53

Rosarita to może utworzysz w Twojej okolicy drużynę;)???
Jestes  w tym naprawde dobra..Drżyjcie Warszawiaki!!!

Tak czy inaczej..Gratulacje (zwłaszcza dla Dominika i Bidonka-bo tylko ich znam i bardzo lubie wink))

Ola...jestes jedna z najbardziej spontanicznych i szalonych kobitek jakie znam i tak trzymaj;))))!!!
Shatie.... mam nadzieje ze miałas w domu dużo ciasta...na śniadanie dla...Oli wink

Tygrysku jestesmy z Toba i walczymy z Tobą każdego dnia. Pamiętaj o tym...w końcu musimy trzymac sie razem

Pozdrawiam wszystkich z krainy zimy...brrrrr.......

54

Witaj Przemo smile
Mam fotkę z twoją przekłutą na łucznictwie - piłeczką pimpongową big_smile Zaraz wyśle ci kilka fotek na poczte.

55

Hejka Przemo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile

Super ze jesteś;)

56 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-22 10:52:32)

ooo coraz wiecej nasss,,,,a co do ciasta tez było ., prawda OLU...:)
JA BYM CHCIAŁA ZEBY NASTĘPNY OBOZ BYŁ Z TA SAMA EKIPĄ...CZYLI WSZYSTKIMI TIGERAMI...byliscie rewelacyjni,PAPASKI TĘSKNIASKI

57 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-22 10:45:54)

PRZEMKU A JAK TWOJE ZDROWKO,,BO WYJAZD BYŁ NIE sad
CIEKAWY,,,,,to pewnie walka ZE słupem,,,hihihi tzn kolega,,rownie silnym jak TY  ,,,,POZDRO

58

Renatko to naprawdę niezły pomysł big_smile To chyba będzie pierwsza kobieca drużyna. Trza tylko jeszcze kilka osób i drużyna gotowa. smile

59

heya wszystkim !!!!
jak to fajnie, że jesteście smile))))
pozdrowionka i ucałowania dla wszystkich !!!!!!!!!!!

60

Babski team rugby ? smile oh YEAHHHH!!!!

Mysle ze kapitanem drużyny może zostac Daria, bo ona uwielbia ten sport i marzy o tym zeby grać w lidze hahahaaaa....

Hej LUCY:) Tesknie za Tobą ....
.....za wami wszystkimi kochane Tygryski.......

61

oj RENATKA RENATKA  JAK MOZESZ  JA I RUGBY ,,HEHE DOBRE SOBIE JA EWENTUALNIE MOGE POKIBICOWAC....ALE  TY BIERZ SIE ZA KOSZA DOBRZE CI SZŁO BYŁAM Z CIEBIE DUMNA....BUZIAKI

62 Ostatnio edytowany przez shatie (2007-10-22 12:31:45)

ja jestem jednak 100% ze kapitanem druzyny JEDNO:)GŁOSNIE powinien zostac>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.>>>>>>>>DARIUSZ TYGRYS JEST THE BEST JA MOGE ZOSTAC EWENTUALNIE MENAGEREM,,
,,A DRUZYNY SA MIESZANE WIEC  ROSARITA MASZ JUZ OPCJE NIE DO ODRZUCENIA,,,A CO RESZTA NA TO???ZEBY TERMINATOR ZOSTAŁ KAPITANEM,

63

No ja osobiście myslę , że Daro Tygrys powinien zostać kapitanem bez apelacyjnie !!!
Pozdrowionka

64

nooooo, ja też jestem ZA Terminatorem smile Darek, nadajesz się na to! W końcu udało ci się mnie nieźle zablokować przed bramką. smile

65

jaworowa napisał/a:

Ola...jestes jedna z najbardziej spontanicznych i szalonych kobitek jakie znam i tak trzymaj;))))!!!
Shatie.... mam nadzieje ze miałas w domu dużo ciasta...na śniadanie dla...Oli wink .

O Ty...widać, że wspólokatorka, Ty już lepiej nic nie pisz wink A ciasto było, cały sernik Marcie (u niej nocowałam) zjadłam.

Ja też w roli kapitana nie wyobrażam sobie nikogo innego niż Darek. Na menagera proponuję Edi z Wrocławia, a Ty Shatie na boisko!! Chociaż...tygrysico masz chyba za ostre pazury, ciągle by Cię za faule karali big_smile

A ja w najbliższym czasie raczej nie planuję żadnych wyjazdów bez dzieci i wogóle  chyba znów zniknę z obozowego życia na lata sad sad sad

66

szkoda ze nie można brać dzieci na obóz...było by wesoło wink

P.s. Do mnie możesz przyjechac z dziecmi wink mam trzy kucyki

Ja sie nie kwalifikuje do drużyny ale bede dopingowac
chociaz.....niejeden tetrusek jest sprawniejszy ode mnie wink

67

a nie potrzebujecie lekarza sportowego? bo jestem chetna

Jak juz o sportach to ja wprost UWIELBIAM jazde na nartach, te szybkosc szalenstwo i uczucie wolnosci!!!!! Renatko, widzialam, ze wchodzisz na strone far-u nt. sportow zimowych. Marzy mi sie wyjazd na narty z wami tygrysami! Daj znac jak namierzysz jakis oboz czy cos w tym stylu. 
Buziaki dla wszystkich

68

Oj bo ja juz sie nie moge doczekac jak zaczne znowu szusowac po stokach big_smile
zwlaszcza ze czeka mnie tutaj dłuuuuuuuuuuuugaa zima

LUCy nie wiedziałam ze Ty taka amatorka jazdy na deskach big_smile
Jak tylko opanuje technike jazdy na nowo to ściągam Cie tu do siebie.....

69

No widzę że duch sportu i rywalizacji udzielił się naszym Tygrysicom i Tygrysom. Tak trzymać smile Ragbiści zakończyli swoje zmagania w Poznaniu a koszykarze zaczynają nowy sezon. Najprawdopodobniej w dniach 23-25 listopada będę w Poznaniu na I turnieju ligowym. Jak będę wiedział coś więcej to na bieżąco poinformuję. Zapraszam serdecznie miłośników kosza już teraz. Następny turniej 15-16 grudnia we Wrocławiu. Pozdrawiam, walczcie dzielnie Tygrysy smile

70

PISZ PISZ JAREK..czekamy na wszystkie info...

71

Hej wszystkim tygysom i tygrysicom...Byliście rewelka:)  pozdrowienia i całusy dla was smile

72

O kosz w Poznaniu - jak tylko cos bedziesz wiedzial Jareczku daj znac.Z chcecia sie przejde i pokibcuje tak jak w Spale - pompony, spodniczka i takie tam klimaciki...bedzie sie dzialo.A i moze reszta dziewczyn dolaczy wink pozdrawiam WAS bardzo cieplutenko !!!

AGUS - teraz masz podwojna prace, dziecko i meza niepelnosprynego.....ale wynika z tego, ze zostaje w domku i nie wyjezdza - no to jest jakis tego plus. Buziaki dla Ciebie i reszty rodzinki

73

Ja myślałem że będzie drużyna kobiet w ragby,żę     zostane chilinderką  już nawet nogi ogoliłem a wy mnie za kapitana no dziekuje za zaufanie.Rosarita ty tez mnie ładnie pare razy wkręciłaś w parkiet,tak ze mi szprychy w kołach wykrzywiło.Czujecie jaka by była druzyna w ragby z ludzi z naszego obozu NR1,a Dominik i Bidon ze swoją paką NR2.  POZDROWIENIA

74

hej Przemo
fajny ten tekst spod twojego wpisu - czy to jakis fragment piosenki?

75

Witam wszystkich serdecznie smile

Widzę że temat się nieźle rozkręca smile

POZDROWIONKA smile