1

Temat: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

Jak zwykle stare pytanko: kto na obóz w tym terminie

2

Odp: obóz I stopnia dla dorosłych 07.10-16.10

Ja się wybieram

3

no nie moze byc,ale chyba tylko w dwojke bedziemy na obozie;)

4

A właśnie, że nie w dwójke wink bo ja też się wybieram na ten obóz. No to jest już nas trzech......pozdrawiam i do zobaczenia smile

5

Czarny no to wam pomogę wink ja też będę, tylko że od 5.10. Do zobaczenia

6

czarny napisał/a:

no nie moze byc

Może być może i prosze mnie tu przypadkiem nie zniechecać wink
I powoli robi nas się cały tłum smile - dobrze

7

jaro ja równiez od 5.10:)
to juz zaczyna byc naprawde tloczno tutaj:))oby tak dalej

8 Ostatnio edytowany przez Joka (2007-11-13 15:43:12)

l.

9

no to rzeczywiście jest nas coraz więcej (aż 5) a z dobrze poinformowanych źródeł (WSI wink ) wiem że ma nas być troszkę więcej (chociaż ostatnimi czasy WSI ma inne zadania i informacje mogą być nieaktualne wink ) myślę jednak że 2 niewiasty i 3 facetów da sobie radę. pozdrawiam i do zobaczenia już za ...... dni smile

10

no to adas w koncu sie zobaczymy:)troszku minelo latek od ostatniego spotkanka:))a tak wogole to uwazaj na pana od tenisa stolowego!!!

11

3 niewiasty;) Ja też jadę.

12

Witam!
No i ja jadę również !

13

I jest nas coraz więcej smile Aga z wiarygodnego źródła wiem że będziemy mieli okazję współpracować smile no to punktualnie 5.10
pozdrawiam

14

I tak Was dużo jest i cisza. Pozdrawiam Wszystkich październikowców. Zostawcie po sobie porządek bo my się zbliżamu. Mam nadzieję że pokoje w Feniksie wam służą. Tomek B. pilnuj się.

15

No to czas wrócić do rzeczywistości Tygrysy.....obóz był rewelacyjny, biorąc pod uwagę fakt iż odbył sie w Feniksie no i cała otoczka, jednak mimo wszystko brakowało nam klimatu z Olimpijczyka wink......uczestniczy pierwsza klasa-już dawno takich nie miałam okazji poznać.....ach....teraz czas na codziennośc, ale jeszcze coś skrobne-to gorące nowinki bo właśnie wróciłam do domciu...buziaki smile:)

16

No to po obozie, pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

17 Ostatnio edytowany przez Joka (2007-10-18 06:43:50)

Dziekuje organizatorom, kadrze, serwisowi, uczestnikom za wspolnie spedzone chwile na obozie i cenne informacje

=====>ARCHERY FOREVER<=====

smile smile smile smile smile

18 Ostatnio edytowany przez pietroff (2007-10-18 08:21:12)

Ja również chciałbym wszystkim podziękować za wspólnie spędzony czas. Tylko ciągle to biodro nie daje mi spokoju tylko nie wiem, które bo nie mam czucia hehe.
Pozdro:))

19

Obóz był rewelacyjny;) Mam nadzieje, że nie skończy sie tylko na tym jednym.
Dziękuje wszystkim za stworzenie niesamowitej atmosfery. Już tesknie za wszystkimi tygrysami;))))
Jak bedziecie sie wybierac w Tatry to nawet nie ważcie sie ominąć mojego domu;)

20

To prawda Renatko wink oboz niebylby taki bez WAS - to WASZA zasluga. Ja z checia wpadne w gory - uwielbiam te klimaty.Mam nadzieje, ze cwiczysz intensywnie i nie poddajesz sie - pamietaj Tygrysy Walcza !!!! Pozdraiwam cieplutenko.

21 Ostatnio edytowany przez Ola (2007-10-18 15:53:29)

Tygrysy to jest to, co w obozach najlepsze smile Uściski dla wszystkich
Renata, jak mi wpadnie do głowy pomysł, by jechać w góry, to tylko do Ciebie

Jeny, znów muszę myśleć, co zrobić do jedzenia sad
Spieszyć się na różne zajęcia i nie ma spania w dzień wink  I na przyspieszenie obrotów zniknął mi prawy kierunkowskaz. A było tak spokojnie i beztrosko.Dzieciaki już wprowadzają swoje porządki w domu big_smile

22

taaaakkk to było tooo!!było naprawde swietnie,juz mi sie tęskni za tygrysami :)jak to ASIENKA POWIEDZIAŁA 'OBOZ BYŁ TYGRYSI";))POZDRAWIAM WSZYSTKICH  WALCZCIE TYGRYSY,,..OLU JA BĘDĘ W NIEDZIELE NA ZAWODACH ,SOBOTA ODPADA,,,POZDRAWIAM CIEPLUTKO

23

To ja też powiem że było super smile a wszystko dzięki uczestnikom, kadrze serwisu i tej na wózkach. Tak Olu Tygrysy to jest to smile bez nich nie byłoby takiej atmosfery o uśmiechach naszych Tygrysic nie wspomnę. Dzięki wielkie za wszystkie chwile spędzone razem. Niech Mafia będzie z nami big_smile

Ps. Asiu atmosferka z JUNIORA ale wtajemniczeni i tak się pewnie domyślili wink

pozdrowionka i uściski smile

24

nooo tak zapomniałam dodac ze gdyby nie kadra nie miałabym takich umięsnionych rak..hihih..a i nigdy juz nie powiem,, "nie ,i,nie dam rady,,"kadra była the best..:)..wszyscy damy rade:)
bo jak nie my to kto???
pozdro

25 Ostatnio edytowany przez Asienka (2007-10-19 05:39:11)

ojejej chyba jakis chochlik wkradl sie i zmienil nazwe....hihi no tak Junior wink pozdrawiam cieplutenk cala Mafie i  jej mieszkancow !!!