76

Odp: rugby _ Mistrzostwa Europy 2007

Ha - Szwecja pokonała Belgię tylko jednym oczkiem 31:30, a poza tym moje przypuszczenia odnośnie kolejności zupelnie sie nie sprawdziły hehe

77

Ciągnąc watek dalej: zakładam, że wiekszośc osób powiązanych z rugby na wózkach wie kto wywalczył tę 7 lokatę w Espoo, ale dla tych którzy tego nie wiedzą przedstawiam skład reprezentacji Polski w Finlandii:
Zielski Bartosz,
Bartkiewicz Adam,
Napieralski Maciej,
Rymer Dominik,
Gogosz Łukasz,
Kapusta Krzysztof,
Sękowski Sławomir,
Konopka Rafał,
Gontarz Sławomir,
Wilk Tomasz,
Biduś Tomasz.
Ryszard Plinta - trener
poza tym:
Artur Sochacki
Rafał Skrzypczyk
Jasiu Kozak
Bartek Czajkowski
Miłosz Urbanik

78

Statystyk c.d. smile
Gołata na 5 m-cu wśród najlepie punktujących z dorobkiem 87pkt, Krzysiu Kapusta - 15 m-ce (59pkt), Bidon - 25 m-ce (45pkt) i Sławek Sękowski - 31 m-ce (36pkt), Wilku i Łukasz Gogosz po 13pkt, Konopsa 9 pkt, Maciek Napieralski i Dominik Rymer po 2pkt i Adam Bartkiwich <- smile hehe 1pkt
Kary (mało pochlebna stytystyka, no ale ta rzetelność dziennikarska hehe): znów prym Gołoty: 18 m-ce i 4 kary, Krzysiek Kapusta (26) i Sławek Sękowski (29) po 3 kary, Bidon (47) i Bartek Zielski (51) po 2 kary, hehe jakims cudem Bidon (78) po raz drugi (brat bliźniak??), Wilku (79), Łukasz Gogosz (80), Dominik Rymer (85) po 1 karze (zastanawia mnie tylko jak Finowie przyznawali miejsca zawodnikom z tą samą ilością kar?? smile

79

I jeszcze jedno - Bartek Czajkowski ma chyba jakoś teraz w Finlandii urodziny więc: " Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam...." smile wink

80

Gratuluje 7 lokaty. Cały czas coraz wyżej. Pozdr.

81

no podobno byla realna szansa na 4 miejsce ale nasze gwiazdy odaly mecz zanim wyszli na parkiet chodzi oczywiscie o mecz z finami.

82

Sprostowanie, wygrana z Finami dawała jedynie szansę gry o V miejsce. Była szansa na półfinał, ale to inna historia.
Osiągnięte miejsce jest dużym sukcesem, nie zostało wywalczone przypadkowo i jest realna szansa walki o wyższe pozycje.
Gratulacje dla zespołu!!!

83

Małymi kroczkami zbliżamy się do szansy awansu na Mistrzostwa Świata wink

84

Gratulacje dla całej ekipy.
Miło czyta się dobre wiadomości.
Oby tak dalej i cały czas do przodu oczywiście:O)))

85 Ostatnio edytowany przez kasia_er (2007-06-13 09:13:22)

magdab napisał/a:

Małymi kroczkami zbliżamy się do szansy awansu na Mistrzostwa Świata wink

a kiedy sa mistrzostwa swiata?

86

No nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu big_smile chociaż widzę, że nie było to takie proste skoro trzeba było edytować tongue

a odpowiedź brzmi: nieprędko, bo dopiero były tongue

ściskam!

87

Myślę, że można zajrzeć http://tvp.pl/4851,20070611510497.strona wink)

88

magdab napisał/a:

No nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu big_smile chociaż widzę, że nie było to takie proste skoro trzeba było edytować tongue

a odpowiedź brzmi: nieprędko, bo dopiero były tongue

ściskam!

bo nie wiem czemu, ale jak enteruje sobie, to mi wysyla posta a nie przechodzi do nastepnej linijki.dlatego po wyslaniu dwoch pustych musialam edytowac;) teraz sie boje entera uzywac...

89

hehe nooo dobra, jesteś usprawiedliwiona big_smile
w nagrodę masz rozpisane mecze na stolik w drugim turnieju tylko na sobotę wink

90

hurra, hurra;) a dostane jakiegos mailika o tym?

91

dostaniesz, ale właśnie dopiero wróciłam z Fundacji i mimo tego, że jest już prawie ciemno zdążyłam stworzyć tylko brudnopisy hmm

92

ale sie ladnie wyrobilas. dzieki:)

93

jedzenie też już gotowe smile ale proponuję przenieść się z tymi rozważaniami do tematu ligowego wink

do zobaczenia!