76

Odp: Konikowcy- Oboz Konny 2006

Dzięki Zbychu za życzenia. Ja również pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności i końskiego zdrowia na Święta i w Nowym Roku. Obyśmy zobaczyli się we wrześniu. pozdro

77 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2007-01-25 10:25:50)

Witam konikowców.Mogę wyklikać,że pierwsze bóle po jeżdzie na Bartku mam za sobą.We wrześniu nie dane mi było siedzieć na jego grzbiecie,za to teraz ...tak.Spoko konik pod "tyłek"kulawego...a jak ładnie przechodzi "zmianę biegów"w tępie jazdy.Do tego zarósł jak ...hippis...wszak sezon"zimowy." smile
Acha-"firma"ma nówkę busa-to ostatni zakup jeśli o konie mechaniczne chodzi.Pozdrawiam wink

78

Super, pozazdrościć smile Szkoda, że u mnie ani Bartka, ani hipisa nie widać big_smile

79

Hej Kochani koniarze, nareszcie zmobilizowałam sie żeby do was dotrzeć smile  A tą motywacją był dla mnie folder, który w końcu może powstanie.
TAK. Folder koński. Czekam na wasze propozycję, teksty i wszelkie pomysły!!!

80

Ja proponuje umieścić na pierwszej stronie zdjęcie rentgenowskie , które wykonała Ola po słynnym upadku w kukurydze...co Wy na to?

81 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2007-01-31 12:01:33)

Zbyszek_62
ale ta propozycja ma być odstraszeniem dla tak niebezpiecznego hobby a nie...zachętą wink

82

To odstraszenie dla mięczaków. Nas twardzieli nawet obecność Wierusz na obozie nie odstraszy... no i te pieszczoty elektrycznym pastuchem.  Trzymajta sie końskiej grzywy! Szable w dłoń!

83

ja mysle, ze z tym zdjeciem rentgenowskim to nic nie wyjdzie, bo ono mi wlasnie zaginelo...

84 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2007-01-31 15:45:05)

aniolka
spokojnie ,a jak już to zawsze się jakieś znajdzie...jesteśmy przed sezonem wink

85

w sumie tak, tylko ja to potrzebuje na CITO, na 8 lutego dokladnie. to co? mam wpasc do ciechocinka??

86 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2007-01-31 22:14:11)

aniolka
Ciechocinek ...też przed sezonem smile

87

Coś tu cicho i smutno na tym naszym "westernowym" forum. Może uda mi sie je trochę ożywić wiadomością, że ustaliliśmy z Ulą B. termin ewentualnego tegorocznego oboziku. Ewentualnego bo jeszcze nie wiadomo jak z kasą ale wszelkie znaki na niebie i ziemi pozwalają przypuszczać, że będzie smile ale na potwierdzenie trzeba jeszcze trochę poczekać pewnie do końca marca. Natomiast ów zaklepany termin to 31 sierpień - 09 wrzesień. Opcja czerwcowa upadła bo stadnina nie ma wolnych terminów. Ruszajcie powoli z wiadomościami w Polskę staruszkowie bo potrzebujemy trochę świeżej krwi. Z końskim pozdro...

88

Dzięki Andrzejku za tak dobrą wiadomość .Mam nadzieję , że w tym roku również się spotkamy. Czego nam i koniom życzę ! Trzymajta się końskiej grzywy koMIniarze i koMIniarki "Ragazza da Napoli "....

89

ja tez mam nadzieje, ze sie zobaczymy:) jesli nie na calym obozie, to chociaz w jakis weekend...

90

Czesc wszystkiem dawno mnie tu nie było bo mam sporo zajęć i nie wiele czasu zeby tu wejść. Widze, ze sa juz plany na sezon z miła chęcią tez bym sie z Wami zobaczyła i mam nadzieje ze to sie uda strasznie tesknie za Ciechocinkiem i cała atmosfera jaka tam panuje no i oczywiście brakuje mi treningów smile Pozdrowionka

91 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2007-03-29 10:56:05)

Po przerwie małej, witam Koniarki i Koniaki wink
Słoneczko dziś więc byłem na rancho-a tam , tylko Nas brak, bo Georges się nudzi smile

92

jak ja bym sobie pojezdzila...moze po obronie- w czerwcu albo w lipcu w koncu sie wybiore na jakies "rancho"...

93

Siemka Koniarze, dziś przyszło mi odkurzyć kask i inne atrybuty jeźdźca. Było super, konik chodził jak zaprogramowany. Ale to nie to samo co w Ciechu. Nie te klimaty. Pozdrówka wszystkim i udanego otwarcia sezonu smile

94

Dla wszystkich , którym nie obcy jest dreszczyk emocji towarzyszący konnej "wyprawie" nad Wisłę. Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Zbyszek K

95

Koledzy!!! Na dzikich polach juz ptaszki śpiewają a Wy śpicie? Co jest z Wami Kulawymi Ułanami? Szable w dłoń i kłuuuuuuseeeeemmm

96

Witam Kochani Ułani!! Wy śpicie a tu w biurze przygotowania do kolejnego obozu trwają! Pierwsze zaproszenia na obóz poszły już w Polskę.
Chętnych zapraszam na małe przypomnienie jak wygląda koń do Siedlec na imprezę integracyjną 26.05.2007r. koło godz 14.00
Będzie kilka koni przygotowanych do jazdy dla ON, więc można zaprazentować swoje umiejątności jeździeckie.

97

super, szkoda ze tak daleko- chetnie tez bym sie wybrala:)
a wiecie co... skrecilam druga kostke:P na obozie kobiecym:P tak dla rownowagi... nie wiem, czy mnie jeszcze kiedys wezma na oboz;P

98

wezmą, wezmą, tylko w ochraniacze ubiorą wink)))

99

ciesze sie Aniu, wiec jak tylko bede miala mozliwosc urlopu to sie zaraz do Ciebie zglosze:)

100

Zapraszam wszystkich Koniarzy i Koniarki do dyskusji w nowym temacie dotyczącym tegorocznego obozu konnego.

Mam nadzieje że wszyscy szykują sie już psychicznie i fizycznie (hartują tyłeczki) na nowe wyzwania tegorocznego obozu smile

Oficjalnie zamykam zeszłoroczny obóz i temacik wink