1

Temat: super film z ON

polecam film "inside im dancing"

Jesli chcesz zobaczyc dobry film z ON a nie tylko dla tego ze graja tam ON to bardzo polecam ten film. Jest o tetrusie i chlopaku z porazeniem ktorzy zamarzyli aby niezaleznie zamieszkac i o ich walce o niezaleznosc. wiele smiesznych sytuacji ale nie jest to komedia

2

Odp: super film z ON

czy mozna znalezc ten film w internecie?? jesli tak poprosze o linka do strony. pozdro

3

e-mule twoim przyjacielem jest wink

4

Czy ktoś z Was natrafiła na napisy w internecie do filmu Inside im dancing. Jeżeli tak to proszę o link do strony.

5

stika napisał/a:

Czy ktoś z Was natrafiła na napisy w internecie do filmu Inside im dancing. Jeżeli tak to proszę o link do strony.

Poszły na maila :-)

6

a czy ja też mogę poprosić o link do stronki z napisami..... ładnie proszę wink (zabcia_zaneta@vp.pl) z góry dziękuje smile

7

http://napisy.org/Szukaj/inside%20%20dancing/

8

dziekuje smile :*

9

a w jakim klimacie jest ten film, fajna byla krytyczna terapia

10

Chciałabym obejrzeć ten film, gdzie mogę go znaleść - pomózcie

Dzieki

11

Dziękuję za informacje.
Chyba uda mi się dostać film  na płytce yikes) dzięki uprzejmości Basi S, więc ominie mnie ściąganie:))))

12

smile mam nadzieję, że się nie pospieszyłam wink dzisiaj powinnam mieć film w rękach, jutro sprawdzę czy i jak działa smile a do lutego mam jeszcze prawie 2 tygodnie, więc zdążę ewentualnie inną kopię zdobyć wink nie ma problemu smile pozdrawiam!