Temat: Skąd informacje o jakiś obozach?

Witam,
mam do Was takie pytanie ponieważ przeczytałem parę wątków i zauważyłem, że bardzo mili ludzie tutaj są na tym forum. Chciałbym się dowiedzieć skąd wziąść jakieś informacje o obozach, turnusach, wyjazdach itp.? Czy będą mi je przesyłać na maila czy jakąś we własnym zakresie mam ich szukać?

2

Odp: Skąd informacje o jakiś obozach?

Jeżeli myślimy o tych samych obozach to zobacz tutaj: http://www.far.org.pl/kalendarz.php

3

Zgadza się, to jest miejsce gdzie można dowiedzieć się o realizowanych przez naszą Fundację terminach zadań.
Niebawem pojawią się zadania planowane na 2006 rok, z tym że na dokładne terminy będziemy musieli wszyscy trochę poczekać. Będą się one pojawiały na bieżąco w miarę potwierdzania rezerwacji przez poszczególne Ośrodki

4

Dziękuję serdecznie za link. Troszeczkę się zgapiłem z tymi obozami. Chciałbym wiedzieć jeszcze jak się dowiedzieć czegoś więcej o tych obozach. hotel/domek, łóżka/śpiwory itp... Jestem osobą niepełnosprawną po dwóch wylewach do CUN (Centralnego Układu Mózgowego). Jeszcze mam pytanie jak wygląda sprawa z dofinansowaniem na to?