Temat: rehabilitacja po urk

CZESC  mam 39 lat od 12 lat jestem sparalirzowany po skoku do wody                          mniej wiecej 10lat cwicze tyle co w domu zwiazku z tym mam takie pytanie                     czy tez moge korzystac z obozow aktywnej rehbilitacji czy tez nie jest zapozno                na taka rehabilitacje  PS  BEDE  BARDZO  WDZIECZNY  za informacje                             DZIEKUJE

2

Odp: rehabilitacja po urk

ja nie jestem specem ale mysle ze mozesz na 99,9%. pogadaj z rafalem vel raf

3

cos mi nie wyszlo to najlepiej z gory przepraszam

4

Cześć, prześlij swoje dane(imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny) na adres FAR.
e-mail  info@far.org.pl

nr tel. /22/ 651 88 02

Gwarantuję, że otrzymasz pełną informację zwrotną.
Pozdrawiam
raf

5

kowal  bardzo dziekuje za informacje i adresy

6

raf dziekuje juz wyslalem jeszcze raz wam dziekuje

7

do zobaczenia na obozie :-)

8

hcjalbym gdzies pojechac ale jak widze tetraplegikow wysportowanych                           to zabardzo siebie nie widze pod woda albo ragby

9

nie każdy tetraplegik jest wysportowany ... i to absolutnie nie powinno Cię zniechęcać, wręcz przeciwnie ...  jadąc na taki obóz przekonasz się, że wbrew pozorom potrafisz wiele tylko jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy ...  po obozie napewno już będziesz wiedział co i w jaki sposób jesteś w stanie wykonać samodzielnie ... potem to już tak naprawdę wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojej wytrwałości w dążeniu do celu ... jestem pewna, że z czasem sam dojdziesz do tego co chciałbyś ewentualnie robić ... a sport to najlepsza forma rehabilitacji jak również poprawy samodzielności ... i właśnie dlatego kładziemy na niego taki nacisk ... mam nadzieję, że pobyt na obozie spełni Twoje oczekiwania ... trzymam kciuki i ślę pozdrowionka   wink

10

Joasiu dziekuje mysle ze masz racje ale strach ma wielkie oczy                                  i nie zawsze czlowiek mysli racjonalnie ale chce sprobowac a moze...

11

Może, a nawet powinien smile
Powodzenia!

12

Nie poznaję kolegi wink Jeśli tylko będzie taka możliwość - jedź. Mogę cię nawet osobiście przetransportować smile

13

Krzys mlody facet z Ciebie, bierz sie do roboty no i jazda na Oboz smile)) powodzenia!

14

ja również trzymam kciuki za Ciebie
nie przejmuj się strchem tak naprawdę wszyscy go mają ktorzy jadą po raz pierwszy - jedni trochę mniejszy inni większy

ale właśnie na tym życie plega aby ciągle poznawać, zdobywać coś nowego inaczej jest NUDNO
poznawać siebie w różnych nowych sytuacjach bo czemu nie wink

15

WITAM
Podluzszej przerwie
Dziekuje za slowa otuchy choc dalej jestem przerazony
A tak powarznie mam pytanie jakie cwiczenia robicie zeby byc stabilnym na wozku
ja mam z tym problemy morze ktos by mi podpowiedzial bylbym bardzo wdzieczny
Krzysztof

16

WITAM
Podluzszej przerwie
Dziekuje za slowa otuchy choc dalej jestem przerazony
A tak powarznie mam pytanie jakie cwiczenia robicie zeby byc stabilnym na wozku
ja mam z tym problemy morze ktos by mi podpowiedzial bylbym bardzo wdzieczny
Krzysztof

17

Krzychu mój chłopak to twój imiennik i on już 19 lat ( ma 33 lata)siedzi na wózku i też się boi takiego wyjazdu i szczegółnie wypadnięcia z wózka i żenady ,że jest mniej sprawny niż ci ragbiści wspaniali  i wogóle jak tam przetrwać cały tydzień bez tego co w domu niezbędne i się chorób nie nabawić , a co zrobić jak go tam zakarzenie dorwie , albo przeziębienie ( bo on po skoku to ma sprawną tylko 1/4 płuc a resztę sparaliżowaną)

18

Krzychu
Nikt Cię tam bez potrzebnej dawki pomocy nie zostawi. Możesz być pewien.Wszystko następuje w określonej kolejności. Więc naprawdę się nie martw.Obozy są bardzo fajne i dużo się z nich wynosi,więc nie zastanawiaj się długo, bo szkoda czasu...Sam zobaczysz!!!Pozdrawiam