1

Temat: Firma MIKROTECH?

Czy ktoś może mi powiedzieć parę słów o firmie  MIKROTECH,są uczciwi i wypłacalni itp.
Pozdrawiam!

2

Odp: Firma MIKROTECH?

Tak są uczciwi i wypłacalni smile

3 Ostatnio edytowany przez sylwia (2005-11-07 22:18:52)

Dzięki za odp.a mogę spytać ile dostałeś na rękę

4 Ostatnio edytowany przez JuroS (2005-11-07 22:22:29)

Tutaj sobie poczytaj o tej firmie:  http://www.mikrotech.pl/
Zobacz na monitoring szans biznesowych bo to pewnie cię interesuje.
A co do tego ile dostałem na rękę to niedyskretne pytanie wink
Pozdrawiam.

5

siemka co do firmy mikro tech sa super firma wyplacalni uczciwi jedym slowem wszystko oki!!!!!:) a co do kasy to ja dostaje okolo 600pln

6

dzieki za informację,mam dokumenty od nich.Załatwiam sobie te badania medycyny pracy,czy może mi ktoś  powiedzieć ile  te badania kosztują?

7

Ostatnio robiłam te badania i zapłaciłam 70 zł

8

Dzięki za info.Ja  u siebie zapłaciłam 65zł ,dostalam skierowania na inne badania,mam wrócić z wynikami i wtedy otrzymam zaświadczenie.

9

Niestety w Mikrotech nie bylo jak pytalem mozliwosci zatrudnienia na 3/4 etatu by moc pracowac ,a zarazem nie tracic renty socjalnej.Co bylo by bardzo oplacalnym ukladem,

10

Podejrzewam,że firmie chodzi o te wszystkie ulgi i totacje ze względu na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

11

ja wlasnie mam zrobic te badania tylko jak sie tam pracuje co sie robi

12

Czy pracujac w Mikrotech S.A. moge sie ubiegac o dofinansowanie w PFRON np. do komputera ??

13

Ja robiłam badania i zapłaciłam 40 zł

14

Jco - jasne że możesz. Musisz w PCPR pobrać wniosek na likwidajce barier w komunikowaniu się.

15

Kochani spójrzcie troche niżej a ujrzycie prawie identyczny temat smile
http://www.far.org.pl/forum/viewtopic.php?id=621

16

Własnie -KOCHANI!!!
ale to już chyba robi się  NORMALNOŚCIĄ na stronach FORUM-temat dublowania... tematów.
Może to znak -wiosny,a może znak...zgeriatryczenia po zimie-hahaha!!!
Pozdrawiam

17

albo od tak z nudow

18

Za badania które robicie firma wam kase zwróci co do kompa z pefronu to ja zalatwilem sobie 2 miesiace temu a ze pracuje w mikrotech ulatwilo mi nawet sprawe

19

czy ktoś może mi powiedziec jak to jest z zatrudnieniem przez mikrotech osoby na rencie socjalnej? czy zatrudniając się nie stracę renty socjalnej?

20

dzięki bardzo , właśnie nad tym się zastanawiałam, bo papiery już wysłałam. a może ktoś wie gdzie można się zatrudnić na telepracę nie tracąc renty socjalnej?

21

Kochani od 7 maja mam rozpocząć prace w Mikrotechu wszystko byłoby cacy, ale w czerwcu jade na obóz aktywnej. Czy ktoś mi doradzi jak to z nimi załatwić? Obawiam się że urlopu nie dostane po miesiącu pracy a z obozu nie zrezygnuje. Może ktoś był w takiej sytuacji? A ogólnie mam prawie pięć lat pracy.

22

W czasie okresu próbnego (umowa na 3 mc) należy ci się 3/12 rocznego urlopu, więc jeżeli masz mniej niż 10 lat stażu pracy to należy Ci się 5 dni urlopu, które musisz wykorzystać w czasie okresu próbnego. Obóz trwa 8 dni - sobota i niedziele = 6 dni roboczych. Będzie brakować tylko 1 dzień. Zapytaj się czy dadzą Ci 1 dzień urlopu bezpłatnego.

Jeżeli masz więcej niż 10 lat stażu pracy to należy Ci się w czasie okresu próbnego 3/12 z 26 dni = 7 dni (wystarczy na obóz).

Jeżeli masz przepracowany przynajmniej 1 rok po uzyskaniu stopnia niepełnosprawności to należy ci się 10 dni dodatkowego urlopu w skali roku.

23

Serdeczne dzięki. Mam tylko pięć lat pracy i po wypadku nie pracowałam niedawno się pozbierałam do kupy zaczelam szkole znalazlam prace i oboz

24

Serdeczne dzięki. Mam tylko pięć lat pracy i po wypadku nie pracowałam niedawno się pozbierałam do kupy zaczelam szkole znalazlam prace i oboz

25

Jak ja kiedyś zaczynałem pracę, (nie w MIKROTECHU, ale w innym ZPCh) miałem podobną sytuację. Porozmawiałęm z kierownictwem i dostałem na czas obozu urlop bezpłatny.
Myślę że jak porozmawiasz to jest to do załatwienia - oczywiście wszystko na piśmie (podanie i zgoda) aby później się nie wykręcić smile