1

Temat: fotografie z igrzysk FAR - NOWE

Cześć
Zgodnie z obietnicą umieściliśmy wszystkie zdjęcia w internecie.
W tej chwili dostępny jest zbiór ze zdjęciami wykonanymi moim aparatem (autorów jest więcej). Drugi bogatszy zbior wlaśnie się ładuje (ponad 2 tysiące zdjęć) i za kilka godzin też będzie widoczny.
Wielkie dzięki dla Bartka, który tuż przed swoim wyjazdem ślęczal nad tym byśmy mogli ucieszyć nasze oczy.
Zdjęcia są umieszczone bez selekcji. Po cenzurze najciekawsze umieścimy na stronie glownej FAR.
Może macie jakieś typy, dajcie znać uwzględnimy wasze sugestie przy selekcji.
Do wgrania pozostanie jeszcze kilka foto mojego autorstwa z ogniska (ponad 100). Z powodow technicznych będziemy musieli na nie poczekać okolo 10 dni.
Pozdrawiam

2

Odp: fotografie z igrzysk FAR - NOWE

Oczywiście najważniejsze!
adres strony

http://www.far.org.pl/iar2004

3

Widziałem właśnie Twoje foty - fajne ale trochę mało z basenu.

PS.
Czy odebrałeś maila ?

4

Czy jest mozliwość wrzucenia na serwerek zdjęć spakowanych w jakiś zip albo rar tak aby zaciągnąć wszystkie odrazu bez klikania w pojedyńcze???
Przy takiej ilości to dość męczące.
Po ściągnięciu i rozpakowaniu przeglądarką zdjęć jest wygoniej oglądać niż będąc Online.

5

Musimy poczekać tydzień na Bartka. W tej chwili pakuje się na nurki.

6

By Kawka mi się nie otwierają.
Raf świetne zdjęcia, chyba najlepsze te w zbliżeniach. Oczywiście jako stara rodzicielka podziwiałam słoneczne portrety dzieci i serię z kotami.
Pozdro

7

James napisał/a:

Drugi bogatszy zbior wlaśnie się ładuje (ponad 2 tysiące zdjęć) i za kilka godzin też będzie widoczny.

8

Ups... oczywiście cytat jest od Raf

9

Sorry, z tego pośpiechu nie przeczytalam dokładnie tylko od razu wzięłam się za klikanie

10

No problem, zawsze do usług smile

11

ja tez jestem za spakowaniem tych zdjec ;]

12

http://www.poczta-polska.pl/aktualnosci.php?id=110

13

A gdyby tak zgrać te fotki na płyty i kilka takich kompletów puścić w Polskę????
Myślę, że każdy, kto dostanie fotki może zrobić z nich kopię i przekazać dalej. Nie każdy przecież może siedzieć tyle na sieci, by przejrzeć choć połowę galerii. Wszyscy się znamy i poczta pantoflowa powinna tu się sprawdzić.
Sam mógłbym wykonać kilka kopii i przekazać lub wysłać je znajomym, a ci znajomi z pewnością prześlą kilka kopii swoim znajomym, a ci znajomi.... wink
Co Wy na to???

14

Juri super pomysł. Jestem za, jeżeli możesz to prześlij mi to co masz, napewno puszczę dalej.narka

15

A ja ( o ile mi na to pozwolicie  wink )  się pod Wami podpisuję i oczywiście też mogę poprzesyłać dalej w świat nasze "foteczki"  .... pozdrowionka  wink

16

Jadmucz! Prześlij mi na @ swoje namiary, a dostaniesz płytkę ze zdjęciami z mojego aparatu i zdjęcia od Asi (jeśli ona się na to zgodzi)

17

Ależ oczywiście, że się zgadzam ... przecież wiesz  wink   ... moja propozycja jest jak najbardziej aktualna   wink

18

O jakiej propozycji mówisz ???? wink

19

No o zdjęciach ... a o czym Ty myślałeś ???  wink

20

Po prostu pytam tongue

21

Popieram propozycję Artura i Asi !!!
Jest to bardzo dobry pomysł z tą pocztą pantoflową smile
Pozdrawiam serdecznie

22

Mam pytanko.
Przez całe Igrzyska biegał za nami taki pan z wielkim aparatem (i nie był to Rafi wink ) Wyglądał na prawdziwego fotografa. Czy ktoś może mi powiedzieć kto to był i czy jego fotki będą jakoś dostępne?

23 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2004-09-09 18:48:06)

Z tego co kojarzę to Pan o którego pytasz biega za nami od wielu lat  wink  i  jeśli się nie mylę to zbiór fotek od "Kawki" należy właśnie do tego człowieka ... przynajmniej tak mi się wydaje  wink

24

Hej !
Asiu dobrze Ci się wydaje zdjęcia w folderze by Kawka są właśnie ręki tego "dużego" Pana To nasz "nadworny "fotograf", który dzielnie towarzyszy fundacji na większośći imprez.

Zdjątka sa super, tylko strasznie długo sie je ogląda,ale ......warto.

Przy okazji:
Pozdrawiam wszystkich uczestników oraz grupę organizacyjną Igrzysk szczególnie zaś Anię i Rafała za zaproszenie oraz Asię i Bartka za pomoc oraz za  to że cierpliwie mnie znosili w biurze zawodów (z nimi spędziłam najwięcej czasu w tym szalonym i zwariowanym okresie)

Buziaczki dla nich i wielkie podziękowania smile, : ), smile

Magdalena

25 Ostatnio edytowany przez Juri (2004-09-09 21:01:58)

Dzięki dziewczyny za odpowedź!
Od pana była potrzebna jedna fotk, która jest już w galerii. Dzięki niej pewnien kolega będzie się mógł już ode mnie na jakiś czas odczepić wink