1

Temat: Katering dietetyczny w Łodzi

Czy mozecie polecić dobrą firmę w Łodzi do kateringu dietetycznego? Zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi. Niestety ale odżywiam się zdrowo ale nie chudnę.

2

Odp: Katering dietetyczny w Łodzi

Zdrowo niestety nie zawsze oznacza, że w deficycie. Trudno jest się tak wstrzelić bez liczenia (nie twierdzę, że to niemożliwe) więc na początku proponowałabym ściągnąć np. fitatu. Na początku zajmuje to kilka minut, ale później dosłownie chwilę, a przynajmniej wiesz czy zachowujesz deficyt. Rzucenie papierosów nie spowodowało dodatkowych kilogramów - spowodowała je nadwyżka kaloryczna. Bez deficytu nie schudniesz niestety.
Jeśli jednak zdecydujesz sie na catering, polecam te diety pudełkowe Łódź. Dobrze skomponowane i co najważniejsze smaczne jedzenie.

3

Poniekąd jest to bardzo fajne rozwiązanie i muszę dodać, że ja również powoli zaczynam się do takiej opcji przekonywać. W sumie udało mi się także jakiś czas temu natrafić na ciekawy wpis http://erazdrowia.pl/dieta-pudelkowa-dla-kogo i dziś już wiem dla kogo właśnie dieta pudełkowa będzie tym dobrym wyborem.

4

Mogę powiedzieć z mojego doświadczenia o dietach. Ja osobiście cały czas się odchudzam, ale nie mogę tego zrobić bez słodyczy. Nasza własna marka, yaro.com.pl, bardzo mi pomaga. To świetna opcja na zjedzenie słodkiego, ale mniej kalorycznego dania, które na pewno nie spowoduje alergii.