1

Temat: Jak rzucić palenie papierosów

Temat dla mnie ciężki, bo rzucałam już kilka razy i zawsze wracałamJak rzucałyście palenie? Najlepiej bez tabletek, bo to kolejne koszta, a ryzyko, że wrócę i tak bardzo wielkie. Czym zająć myśli, ręce i nerwy i jak rzucić to psychiczne uzależnienie? Pomocy!

2

Odp: Jak rzucić palenie papierosów

Żaden środek nie pomoże bez szczerzej chęci do rzucenia. Podchodziłam kilka razy do rzucania i nic z tego nie było w końcu stwierdziłam, że to mi szkodzi, tak na prawdę nie smakuje, że chce żyć dla męża i córki, wypisałam co mi daje palenie i co mi zabiera, założyłam słoik do którego wkładałam codziennie pieniądze które wydalabym na papierosy i chcąc kupić kolejną paczkę mogłam wziąć tylko z tego słoika, poza tym na objawy odstawienne polecam Nicorette
https://www.aptekagalen.pl/nicorette-pl … szt-1-krok

Najlepiej w plastrach bo to najwygodniejsza forma.

3

Odp: Jak rzucić palenie papierosów

Silna wola to podstawa. Ale warto wspomagać się np. jakimiś tabletkami czy plastrami. U niektórych rzeczywiście fajnie się to sprawdza

4

Odp: Jak rzucić palenie papierosów

Sama kiedyś paliłam, obecnie nie palę. Przyznam, ze rzucenie palenia proste dla mnie nie było. Wiele razy rzucałam, w koncu jednak na szczęście udało mi się palenie rzucić definitywnie. I nie planuje do niego wrócić, widząc jak poprawiło się moje zdrowie.

Dodam, ze dużo mi pomogło wsparcie psychologiczne. I tak, można zapisać się na psychoterapię, która pomożę uporządkować swój umysł oraz rzucić palenie. O wiele lepsza opcja niż korzystnioe z plastrów typu nicorette. Więcej o tych metodach mozna poczytać na blogu

5

Odp: Jak rzucić palenie papierosów

W moim wypadku musiałam zrozumieć dlaczego palę. Dziwnymi ścieżkami szły wtedy moje myśli, wpadłam na bloga wetalk o tym jak rozróżnić depresję od stanów przygnębienia i po lekturze, umówiłam się na terapię online i po 3 tygodniach pracy nad sobą po prostu nie zapaliłam kolejnej fajki.

6

Odp: Jak rzucić palenie papierosów

Postaw na zdrowy styl życia, początek na pewno nie będzie łatwy, ale po kilku dniach jest już dużo lepiej. Możesz zacząć od domowego oczyszczania organizmu, w tym artykule na medycznydetox masz jak je przeprowadzić.

7

Odp: Jak rzucić palenie papierosów

Na pewno są to dość ważne sprawy, ale mimo wszystko wiele osób nadal pali i nie zamierza nic z tym robić. Ja jestem zdania, że niezwykle ciekawą kwestią jest również to aby wiedzieć jak najwięcej na temat palenia papierosów w miejscach publicznych. Myślę, że o tych zakazach dokładnie napisano w https://znaki-bhp.pl/zakaz-palenia-w-mi … ozna-palic i takie informacje ja każdemu polecam.