1

Temat: Jakie leki przeciwbólowe

Kochani proszę o pomocmam reumatoidalne zapalenie stawów,badania miałam robione z krwi w lutym. Lekarz zalecił mi tylko ćwiczenia ,żadnych leków i tak od kilku miesiecy lecz to nie pomaga. Bardzo puchną mi palce u rąk i sztywnieją ,potem przechodzi na nadgarstek, łokieć,ramię . Ból nie do opisania ,nic nie mogę zrobić (leki przeciwbólowe nie działają). Czasem jest tak że nie mogę zrobić prostej czynności np.ubrac sie,utrzymać kubek,nawet łyżkę. Czy są jakieś naturalne metody by to chociaż złagodzić??? Z góry dziękuję za pomoc

2

Odp: Jakie leki przeciwbólowe

Tutaj kluczową jest dieta. Pokarm wywołuje stany zapalne. Bez tego nic się nie zmieni. Bezwzględnie odstawić gluten, pokarmy gdzie jest mąką , nabiał i cukier. Proszę tak robić przez 3 tygodnie i obserwować organizm. Dodatkowo wprowadzić kiszonki ale domowej roboty- tyle ile zmieści się na dłoni zjadać codziennie. Tu jest problem z autoagresją.

Z naturalnych środków przeciwbólowych polecam medyczną marihuanę:
https://centrum-mk.pl/marihuana-lecznic … na-recepte

Na stronie jest opisane, jak dostać ten środek na receptę. Obecnie jest mozliwosć przypisania takiej recepty przez lekarza.