Temat: Sposoby na zaśnięcie

Nie zbyt bardzo chcę brać tabletki nasenne a więc tutaj pytanie jakie są najlepsze sposoby na zaśnięcie? Chodzi mi o zioła lub jakieś herbaty ziołowe...

2

Odp: Sposoby na zaśnięcie

Ja tez mam problemy z zasnieciem. Mam problemy głównie z zasypianiem. Polecam Ci herbaty ziołowe, na stronie mozesz zamówić kilka mieszanek, które są polecane na sen, wczytaj sie w ich właściwości:
https://sklep.qcs.pl/pol_m_Herbata_Prod … e-375.html

U mnie pomogło rownież zrezygnowanie z elektroniki przed snem, kiedyś uwielbiałam przeglądać sobie informacje na telefonie czy na komputerze, w ostatnim czasie raczej tego unikam bo wiem, ze niebieskie światło, które jest emitowane przez telefon nie ułatwia zasypiania.

3

Odp: Sposoby na zaśnięcie

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

4

Odp: Sposoby na zaśnięcie

Ja zawsze przed spaniem oglądam filmy i dzięki temu zasypiam prawie od razu.

5

Odp: Sposoby na zaśnięcie

Jeśli problemy z zaśnięciem są poważniejsze to ja bym się zastanowiła nad konsultacją z np psychologiem. Takie rozmowy nie zaszkodzą a mogą zmienić cały rytuał związany ze spaniem na zdrowszy i lepszy dla Ciebie. Ja korzystałam z pomocy na terapii online, bo nie mogłam spać przez stres z którym nie umiałam sobie radzić. Dzisiaj często wracam do tego wpisu Wetalk o perspektywie patrzenia na stres i "zrobienia" z niego przyjaciela

6

Odp: Sposoby na zaśnięcie

Faktycznie często w takich stanach na pewno właściwie dobrane zioła są w stanie nam pomóc i ja jestem zdania, że również dość ważną kwestią jest to aby wiedzieć gdzie warto je nabyć. Myślę, że dobrze jest zajrzeć do sklepu https://www.plantago-sklep.pl/zielarnia i ja tam bez problemów zawsze znajduję zioła suszone takie jakich szukam.