Temat: Samodzielne robienie kosmetykow

Hej dziewczyny. Czy robicie sobie samodzielnie kosmetyki?

Czy jest to bardzo trudne? Zastanawiam się czy nie spróbować?

2

Odp: Samodzielne robienie kosmetykow

Spróbuj bo nie jest to wcale takie trudne jak się moze wydawać, a daje bardzo wiele satysfakcji. No i domowe kosmetyki są o wiele bardziej skuteczne niż kosmetyki jakie mozesz znaleźć w sklepach. Mają lepsze składy oraz mają w sobie wiele dobrych odczynników.

Zerknij sobie najlepiej tutaj:
https://danlab.pl/nasze-produkty/szklo- … -do-pipet/

W sklepie znajdziesz podstawowe wyposazenie laboratoryjne ( musisz sobie stworzyć na początku w domu mini laboratorum, ale jest to jednorazowy wydatek).

W sklepach internetowych znajdziesz pólprodukty kosmetyczne. Na blogach jest również bardzo wiele przepisów na kosmetyki robione samodzielnie.

3

Odp: Samodzielne robienie kosmetykow

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

4

Odp: Samodzielne robienie kosmetykow

Ja osobiście nie robię sama kosmetyków. Staram kupować się od znanych producentów kosmetyki, które w swoim składzie mają dobre składniki. Ostatnim produktem, który kupiłam była farbka do brwi https://innsi.pl/pl/p/Farbka-do-brwi-i- … entin/1560 . Choć technologicznie koloryzacja brwi poszła już mocno do przodu to nadal w świadomości klientek, kosmetyczek oraz, nadal niekiedy wśród stylistek, istnieje pod określeniem „henna na brwi”.

5 Ostatnio edytowany przez monciak (2020-10-28 05:12:21)

Odp: Samodzielne robienie kosmetykow

Dawniej miałam taki plan w głowie i chciałam samej sobie robić kosmetyki, ale stanęło to na niczym... teraz jak robię prezenty np. mojemu facetowi to znam sklepy z perfumami takie jak https://luxperfumy.pl/perfumy/extreme-s … ja-nr-324/ w tym przypadku jest to inspiracja jedynie świetnym perfum od Michael Kors, ale tak czy siak sprawdza się. Super zapach i długo się utrzymuje.

6

Odp: Samodzielne robienie kosmetykow

Mnie zdecydowanie raczej całkiem inne środki chemiczne interesują i jestem na ten moment zainteresowany zakupem farby do znakowania. Zresztą z tego co udało mi się ustalić to na pewno w https://znaki-bhp.pl/sprzet-przeciwpoza … znakowania bez najmniejszego problemu można właśnie takie środki nabyć.