Temat: Jak leczyć zatoki

Mam ogromny problem z zatokami i moze ktoś mi tutaj pomoże. MIanowicie jak skutecznie mozna leczyć zatoki?

2

Odp: Jak leczyć zatoki

Zapalenie zatok objawia sie wieloma rzeczami: katarem, bólem głowy, trudnościami w powonieniu, gorączką, kaszlem, spuchniętymi powiekami, tkliwością w okolicach oczu, policzków i czoła, a także ogólnym osłabieniem. W wielu przypadkach pomagają po prostu płukanie oraz inhalacje. Jeśli jednak to nie pomoze, dobrze jest włączyć leki które zleci lekarz. Na zatoki polecany jest augmentin. Jest to lek o działaniu bakteriobójczym.

3

Z każdą chorobą idzie się do lekarza rodzinnego lub najlepiej od razu do specjalisty.Tak każdy uważa.

4

na zatoki najlepszy jest sinupret forte, tylko trzeba pamiętać, żeby przyjmować dużą ilość płynów smile

5

To zalezy w czym lezy problem smile Najlepiej udac sie do laryngologa ktory sprawdzi co jest nie tak, moze to krzywa przegroda a moze jakas alergia? Ja mam katar bardzo czesto, jest to mega uciazliwe ale ja mam alergie na roztocza wiec to normalne. Staram sie dbac o czystosc mieszkania i biore odpowiednie leki odczulajace. Miesiac temu kupilam tez oczyszczacz powietrza firmy Coway i zdecydowanie lepiej mi sie przy nim oddycha

6

Polecam wypróbować olejek oregano. Inhalacja z jego zastosowaniem powinna pomóc. Można to robić zupełnie prostą metodą w postaci miski i ręcznika.