26 Ostatnio edytowany przez Mirek (2006-10-01 06:43:59)

Odp: murderball

Znalazłem 4 wersje w necie. Najpierw musiałbym ściągnąć film i dopiero wtedy dopasować do niego wersję tekstu.
Jako że taka operacja trwa u mnie kilka dni zapytałem się o konkretnie jaka wersja ma dopasowany polski tekst (dla oszczędności czasu). Stąd moje pytanie od razu tu na forum by potem sie nie wkurzać że mam film a nie mam tekstu.
Zresztą sprawa już nieaktualna, film otrzymałem z polskimi napisami z innego źródła. (Jeszcze raz w tym miejscu dzięki dla tej osoby!!!).
A film- bardzo dobry i polecam!!! Faktycznie takie filmy robią więcej dla ON niż niektóre polskie kampanie...

27

My też wreszcie ściągnęliśmy sobie i film i napisy, i film obejrzeliśmy...i teraz takie małe pytanko odnośnie tych 4 wersji napisów, które krążą po necie...Mamy pomysł, by film pokazywac różnym ludzikom z instytucji (w ramach szerzenia wiedzy o "wózkowiczach rugbystach), i w związku z tym mam pytanko, czy sa napisy w wersji nieco bardziej ocenzurowanej od tej, którą my ściągnęliśmy, gdyż "nasze" napisy ktoś przygotował tak gorliwie, że tłumaczył z angielskiego na polski wszystkie przekleństwa, łącznie z "-cenzura-" wink I to się niestety nie nadaje na oficjalne pokazy przed urzędasami  wink

28

Niegorliwe tłumaczenie, zamazuje nieco siłę przekazu. Ale żeby przeedytować napisy wystarczy Windowsowy notatnik.

29

Kulawy Mike napisał/a:

Niegorliwe tłumaczenie, zamazuje nieco siłę przekazu.

Wszystko się zgadza, ale jaki jest sens gorliwego tłumaczenia słów niecenzuralnych, których sens w języku angielskim nawet największy matoł rozumie? Z resztą, tak jak pisałam - ocenzurowane napisy będą nam potrzebne tylko i wyłącznie do publicznych pokazów. Myślę, że siła przekazu filmu dla urzędasa zza biurka, który potencjalnego wózkowicza postrzega na równi z osobą uposledzoną psychicznie, będzie i tak wystarczająco wielka wink Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

30

Witam  ja zassalem  napisy  z: www.napisy.org

pozdrawiam

31

Słyszałem, że Murderball będzie pokazywany w kinie Silver Screen w Gdyni. Możliwe że w innych kinach tej sieci także. Dam znać, jak będę wiedział więcej.

32

http://www.niepelnosprawni.info/ledge/x/16571

33

W Gdyni będzie od 20 października.

34 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2007-01-19 19:02:13)

Miła informacja dla tych którzy nie oglądali i dla tych co mają ochotę na powtórkę ...
no i oczywiście możliwość odbioru wink
20 stycznia o godz. 22:00 na HBO

Miłego oglądania życzę wink

35

Może mi ktoś napisać, jak pobrać Muderball przez eMule albo jakiś inny program??????????

36

MURDERBOLL jest już oficjalnie do kupienia w Polsce.
Wczoraj w sklepie EMPiK znalazłem, cena około 29 zł, jeśli dobrze pamiętam.

37

chyba troche mniej, jest dolaczony do jakiejs gazetki typu DOC kolekcja

38

A ja po raz pierwszy obejrzałem film w Szwajcarii! Dobry dokument, pokazane dobre rugby! Wersja angielska tzn bez polskiego dubingu hehe,

39

mam pytanie do pana nikigo czt on mugłby mi wysłać na emejla napisy bo nie mogę otworzyć linku
bardzo proszę
pozdrawiam bolo

40 Ostatnio edytowany przez Lekter (2007-10-22 16:22:40)

bolo napisał/a:

mam pytanie do pana nikigo czt on mugłby mi wysłać na emejla napisy bo nie mogę otworzyć linku
bardzo proszę
pozdrawiam bolo

http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to … cie&k=

41

Artukuł stary, ale... np. ja dopiero na niego trafiłem http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/16776

42

niezle
niezla recenzje koles wymodzil
<sciana>

43

o Kasia! a Ty nie masz przypadkiem tego numeru Filmu, w którym była zamieszczona ta recenzja? Próbowałam znaleźć namiary na faceta w necie, ale nigdzie nie ma do niego kontaktu... Może przez redakcję Filmu...? Chciałam go zaprosić na ligę big_smile

44

niestety, nie mam, ale moge sie zorientowac, czy nie da sie zalatwic:)
zaproszenie na lige to swietny pomysl! smile)

45 Ostatnio edytowany przez Mietko_1 (2011-01-28 09:09:14)

a

46 Ostatnio edytowany przez Mietko_1 (2011-01-28 09:09:32)

a

47

ja kupilem ten film na alegro -cenzura- film polecam

http://www.allegro.pl/item523459134_mur … eview.html

49

hej, jeśli jeszcze ktoś nie widział, albo widział ale chce mieć na własność (tak jak ja na przyklad :-) ) to Murderball będzie do kupienia w przyszłym tygodniu razem z gazetą Newsweek z cyklu nalepsze dokumenty świata za 14,90      pozdrawiam wszystkich miłośników :-)

50

Murderball jest już w kioskach :-)  , jeszcze raz zachęcam do posiadania filmu na własność, naprawdę warto (i nie mam udziałów od sprzedaży, słowo :-))