Temat: murderball

murderboll mam wielka prozbe slyszalem o tym filmie bardzo duzo jestem tetrusem poszukuje tego filmu w necie ale nie moge znaleźć czy moge sie z kims umowic na wyslanie mi go poczta za jakas tam oplata byl bym bardzo wdzieczny

2

Odp: murderball

Poszukaj na eMule... gwarancja, że znajdziesz... niestety nigdzie nie ma tłumaczenia sad Jeśli nie uda ci się ściągnąć, to daj znać... pojawisz się na treningu lub turnieju i będzie bez żadnych kosztów wink

A tak przy okazji... może jadenak ktoś się pokusił o tłumaczenie ?

a dzieki juri znalazłem na e mule dalem ciala bo to nie tak sie pisze jak w temacie tylko murderball
a tak apropos to kiedy turniej w radomiu i gdzie

4

17-19 marca na traugucie (tam gdzie treningi)

5

a czy ktoś gdzieś widział Angielskie napisy ? - ja nie znalazłem nigdzie.
Jakby były te Angielskie to szybko by poszło smile
Można przetłumaczyć ze słuchu - ale to trzeba więcej ludzi, sam nie dam rady - nie mam tyle czasu - chętnych zapraszam do ustaleń co i jak - można się podzielić np. po 15 minut filmu tylko trzeba ustalić do której wersji filmu ma być tłumaczenie
Ja mam
Murderball.2005.LiMiTED.DVDRip.XviD-iMMORTALs.ShareHeaven.avi

6 Ostatnio edytowany przez aniar (2006-05-19 16:51:06)

Wyczytałam w Rzepie, że "Murderball - gra o życie" będzie pokazywany w Kinotece (pl. Defilad, W-wa) 21 maja o godz. 19.35   www.docreview.pl

7

tak, jutro wybieramy się sporą ekipą na murderball - to już ostatnia emisja. Zawsze można wziąć dyktafon i czytać  te napisy co tam lecą to będzie szybciej się je robiło big_smile a tak na poważnie, to skoro film będzie emitowany w kinie już trzeci raz, to nie ma gdzieś w sieci napisów do niego?

8

może ktoś ma znajomości i może załatwić jakimiś kanałami skoro ktoś już to przetłumaczył

9

ja w sieci sporo szukałem i polskich napisów nie znalazłem jeszcze sad

10

bo nikt z nas ich nie zrobił to nie ma smile
zasada jest taka - jak napisy mają być w sieci, to ktoś je musi zrobić, a nie oszukujmy się film nie jest zbyt popularny, wiec jeśli my nie zrobimy napisów sami, to ich w sieci po prostu nie będzie

11

co prawda, to prawda... niestety poligloci wolą sobie zobaczyć film z tłumaczeniem "w głowie", a chętni do tłumaczenia i zobaczenia napisów nie zawsze mają takie możliwości sad

12

Cześć.
Mam wakacje i wziąłem do siebie uwagę o złych imperialistycznych poliglotach, więc zrobiłem napisy do filmu. Tłumaczone ze słuchu, więc nie są idealne, ale pozwalają obejrzeć film ze zrozumieniem. Poza tym to świetna baza do poprawek, więc jeżeli coś jest nie tak, śmiało je poprawiajcie. W kilku miejscach nie miałem pojęcia co jest powiedziane, dlatego widzicie tam coś w rodzaju (???). Nie rozumiałem też niektórych mów treneró na temat taktyki, ponieważ nie miałem okazji patrzeć na mecze rugby. Komentarze na temat napisów mile widziane.

Napisy można ściągnąć ze stron napisy.org, napisy.info oraz stąd.

Miłego oglądania.

13

Brawo!!! Nareszcie znalazł się ktoś, kto ma ochotę coś zrobić :] kawał baaaardzo dobrej roboty! Moje uznanie!
Na razie przeleciałam tylko wzrokiem, ale i tak jestem pod wrażeniem. Znaki zapytania rzuciły mi się w oczy w kilku miejscach dotyczących kwestii medycznych, więc może posiłkując się łaciną będę w stanie coś na to poradzić. Muszę tylko znaleźć chwilę między wakacyjnymi wyjazdami. Przypomnijcie mi za 2 tygodnie to do tego zajrzę.
Moja sugestia - zapytajcie Juriego czy nie wrzuciłby napisów na naszą rugbową stronkę, w końcu tematyka jak najbardziej związana, a tutaj zostaną zaraz zakopane pod tysiącem nowych postów wink

14

O wilku mowa, a już tu jestem wink
Co do napisów, to powiem tylko: wielkie dzięki za kawał dobrej roboty!!! Dzięki za poświęcenie cennego czasu!!! Ja też już je ściągnąłem i na szybko przejrzałem.
Co do zamieszczenia tłumaczenia na stronie PLRnW, to jeśli będzie taka potrzeba, to gdzieś je wciśnie się (oczywiście za zgodą Mike,a) wink

15

Super robota ,mam malą sugestie,dajesz napisy ludziom nie podpisane przez siebie.Wstaw na końcu wzmianke kto to zrobil,przecierz to twoje dzielo i zasluguje na podpis,unikniesz w ten sposób plagiatu.pozdrawiam.

16

Dobra robota!!!

17

chyba warto poczytać http://film.onet.pl/11620,,Murderball_g … ,film.html

18 Ostatnio edytowany przez Mirek (2006-08-05 22:28:30)

http://film.onet.pl/zwiastuny/0,1438394 … filmy.html Zwiastun do filmu.
Do jakiej wersji są napisy?

19

No i dzieki  ludzikom z forum mam już ten film w kolekcji swojej-mocna rzecz...w stylu amerykańskiej propagandy sukcesu.
Ale można zobaczyć-dobry!

20

Brodacz! Musisz przyznać, że taka propaganda robi więcej dobrego niż nie jedna Polska kampania na rzecz ON.

21

Odnosze wrażenie, że w Polsce robi się kampanie ON tylko po to by na niej zarobić, jak to powiedział pewien red. sportowy z telewizji K-ce "niepełnosprawni w tym roku nie są na sprzedaż". Dlatego propagando tchnij nadzieje w przyszłość i do przodu!!!!

22

Mirek napisał/a:

Do jakiej wersji są napisy?

Murderball.2005.LiMiTED.DVDRip.XviD-iMMORTALs.ShareHeaven.avi

23

lepiej późno niż wcale tongue

24

magdab napisał/a:

lepiej późno niż wcale tongue

Gdyby Mirek wszedł na jedną ze stron (napisy.info/napisy.org) i przeczytał opis do napisów, nie musiałby zadawać tego pytania tongue

25

a tak dużo znowu tych wersji krąży w sieci? przypuszczam że jest tylko jedna tongue