Temat: Gdzie kupię oryginalne perfumy w necie

Jak w temacie - wiecie, gdzie kupię oryginalne perfumy w internecie?
Na Allegro za dużo z tym zachodu, raz trafiłam, raz nie (sprawdzam kody producenta od wszystkich).
Zależy mi, żeby było taniej niż w perfumeriach stacjonarnych i żeby nie sprzedawali perfum starszych niż 2 lata.

2

Odp: Gdzie kupię oryginalne perfumy w necie

Nie zamawiałam jeszcze zapachów na allegro No chyba, ze jakies tańsze zapach, których za bardzo nie opłaca się podrabiać. Zbyt dużę ryzyko kupienia podróbki (szczególnie jeśli kupuje się testery). O wiele lepiej jest kupować moim zdaniem w perfumeriach internetowych.
Zerknij sobie do tej perfumerii:
https://www.zapachymarzen.pl

W dobrych cenach mają tam perfumy wielu znanych firm Poza tym aktualnie działą tam kod rabatowy, który dodatkowo obniży Ci zamówienie o 10 zł ( wystarczy wpisać przy zamowieniu WIOSNA2019 ).

3

Odp: Gdzie kupię oryginalne perfumy w necie

Moim zdaniem to na pewno jest bardzo interesujące.Tak ja uważam prywatnie w 100 procentach.

_________________________________________________________
http://magmador.com.pl

4

Odp: Gdzie kupię oryginalne perfumy w necie

Na tę datę na perfumach jakoś nie zwróciłam uwagi, w sumie racja bo zapachy nawet zamknięte pewnie też mogą tracić swoją moc. Osobiście staram się kupować perfumy damskie tak do 99 zl, żeby nie przekroczyc tej magicznej granicy i naprawdę można jakieś fajne wyhaczyć i nie są to jakieś buble. Trzeba też umieć patrzeć trochę na skład ale też polować na jakies super promki i daje się to spokojnie ogarnąć. Tak upolowałam kilka z zalando, roska i w necie czasem też się zdarzają fajne promki, szczególnie super opcja jeśli drogeria ma taki ala outlet- tam trafiaja perfumy np. z uszkodoznym kartonem - czasem można na tm zrobić deal życia:) za 100 zl kupiłam perfum wart 380 zł.