Temat: Praca magisterska dotyczaca niepełnosprawności.

Dzień dobry,
Jestem studentem Wydziały Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Przygotowuję pracę magisterską, dotyczącą osób niepełnosprawnych, ich tożsamości oraz ich odczuć związanych z podejmowaniem pracy zawodowej.
Szukam osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, które zgodziłyby się na wypełnienie anonimowego kwestionariusza.
Chodzi o osoby pracujące.
Kwestionariusz przygotowany jest w formie elektronicznej -można go wypełnić za pośrednictwem internetu pod następującym adresem:
https://goo.gl/forms/afCtIj9p0xhpAUQM2
Link prowadzi do wersji dla osób uprawiających sport. Pod podanym adresem znajduje się też kolejny link do wersji przeznaczonej dla nie-sportowców.
Regulamin forum nie pozwala mi na zamieszczenie ich obu naraz.
Osoby, które chciałyby wypełnić wersję papierową (np. telefonicznie) lub wersję dla Niewidomych (plik w formacie Microsoft Word) proszę o kontakt.
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Mój adres to: lukasz.gogol@student.uw.edu.pl
Bardzo dziękuję za pomoc.

2

Odp: Praca magisterska dotyczaca niepełnosprawności.

a co z tego ze jesteś studentem

______________________
Kasy pancerne

3

Odp: Praca magisterska dotyczaca niepełnosprawności.

Myślę, że warto popytać na forum dla niepełnosprawnych na portalu http://www.rampa.net.pl/. Też kiedyś potrzebowałam informacji dotyczących osób niepełnosprawnych i odzew był spory, a odpowiedzi bardzo pomocne smile

4 Ostatnio edytowany przez Rehabilitant98 (2019-07-08 11:58:17)

Odp: Praca magisterska dotyczaca niepełnosprawności.

Cześć,
Jeśli potrzebna jest pomoc w pisaniu pracy magisterskiej?  To polecam https://pracemagisterskie-licencjackie.pl ja skorzystałem, obroniłem się i pracuje w zawodzie. Jestem szczęśliwy.

5

Odp: Praca magisterska dotyczaca niepełnosprawności.

Pisanie pracy mistrza na ostre tematy społeczne jest zawsze dużym wyzwaniem. Jak sobie z tym poradzić? https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ strona, na której zawsze można znaleźć profesjonalistów i rozpocząć z nim szkolenie za jedyne 70zł / godz. Teraz, kiedy trzeba napisać tytuł magistra, już wiem, co zostanie zrobione jakościowo niedrogo i bardzo szybko.