51

Odp: Okulary czy soczewki?

Obydwie opcje mają swoje wady i zalety. Sama nosiłam kilka lat okulary, potem przerzuciłam się na soczewki i wówczas dziwiłam się sobie jak mogłam wcześniej nie korzystać z ich wygody big_smile ale w ciąży i po urodzeniu dziecka ponownie wróciłam do okularów. Także wiele zależy od tego jak wyglada Twój dzień smile

52 Ostatnio edytowany przez mate12usz (2020-05-28 16:52:46)

Stanowczo soczewki. Źle wyglądam w okularach i są niewygodne.
dodatkowe pytanie: używał ktoś tych Ayur Read Pro?

53

Zdecydowanie wolę soczewki, okulary jak dla mnie są niewygodne i wykluczają mnie z mojej pracy

54

A ja nie mogę się jakoś przekonać do soczewek. Mimo, że wadę mam sporą.

55 Ostatnio edytowany przez marzenaa (2022-02-10 14:45:30)

Trudno nie zgodzić się z jednym, w dzisiejszych czasach co raz więcej osób ma problemy ze wzrokiem. Przyczyną tego stanu rzeczy może być wiele czynników takich jak dieta lub spędzanie zbyt długiego czasu korzystając z komputera czy też smartfona. Oczywiście nie można też negować czynników genetycznych ponieważ niektóre schorzenia mogą być dziedziczone. Często jest też tak, że mamy jakiś problem i go lekceważymy. Przykładem tego może być gradówka oka - https://vidiummedica.pl/gradowka-diagno … -leczenie/ dość często mylona z jęczmieniem. W praktyce to coś więcej niż guzek na powiece. Zgrubienie ma charakter torbieli, powstając na skutek infekcji wewnątrz powieki. W takim przypadku nie pozostaje nic innego niż skontaktowanie się ze specjalistom.