Temat: Ankietka- sport osób niepełnosprawnych :)

Drodzy Forumowicze,

czy chcielibyście wnieść swój indywidualny wkład w badania naukowe do pracy magisterskiej?

W ramach pracy magisterskiej pod Akademią Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej prowadzę internetowe badanie dotyczące sportu niepełnosprawnych zrzeszonych w klubach sportowych jak i niezwiązanych z żadną grupą sportową. Głównym założeniem niniejszego badania jest zdobycie szeregu kwestionariuszy dotyczących przyczyn uprawiania sportu, czyli ustalenia norm obowiązujących w danej populacji.

Jestem zdana na waszą pomoc! smile

W tym celu niezbędne jest uzyskanie reprezentatywnych danych dotyczących sportu i ekonomii w populacji niepełnosprawnych poprzez dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców gotowych sumiennie odpowiedzieć
na pytania zawarte w poniższym kwestionariuszu. Wasze wypowiedzi są dla mnie bardzo cenne, szczególnie, iż bez nich moja praca nie ujrzy światła dziennego. Każdy, bez względu na niepełnosprawność, może wziąć udział w moim badaniu niezależnie od płci, wieku, wykształcenia – wszystkich serdecznie zapraszam i będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę.

Wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem zajmuje około 10 minut:

http://www.ankietka.pl/ankieta/183127/czynniki-ekonomiczno-srodowiskowe-w-sporcie-niepelnosprawnych.html

Powyższy link będzie aktywny do końca maja 2015 roku.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, jeżeli chcielibyście przesłać
link do mojej ankiety dalszym zainteresowanym osobom, każda dodatkowo wypełniona ankieta jest dla mnie niezwykle ważna!

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące naszego badania prosimy kierować
na poniższy adres mailowy lic. wychowania fizycznego Anety Dolińskiej:

aneta.dolinska@op.pl

Z góry dziękuję serdecznie za udział w badaniu i wsparcie mojej pracy magisterskiej.
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Aneta Dolińska
studentka wychowania fizycznego, II rok mgr,
Wydział Wychowania Fizycznego,
Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej smile

2

Odp: Ankietka- sport osób niepełnosprawnych :)

Dobra ankieta, wypełniłem !