26

Odp: W co zainwstować wolne środki

Moim zdaniem obecnie najlepsza inwestycja jest w nieruchomości.

27

Odp: W co zainwstować wolne środki

Nieruchomości są mocno napompowane, i nie ma pewności kiedy bańka pęknie. Jeżeli już, to ziemia, a zamiast lokat w bankach waluty lub trwałe dobra np. metale szlachetne. Wątpię tylko ile ON ma takie kwoty do dyspozycji. wink

28

Odp: W co zainwstować wolne środki

Zdecydowanie wolne środki polecam zainwestować w budowę domu. Nie ma to jak mieszkać na swoim. Właśnie jestem w trakcie budowy i nie umiem się doczekać końcowego efektu. Swoją drogą poszukuję pasów bezkońcowych trizact. Znalazłem tą stronę https://www.pasyscierne.pl/p/trizact i zastanawiam się, czy warto zrobić na niej zakupy. Czy polecacie?

29 Ostatnio edytowany przez pakito (2022-01-28 17:00:49)

Odp: W co zainwstować wolne środki

Jednym z najczęściej wybieranych pomysłów jest oczywiście prowadzenie własnego biznesu. Oczywiście jest to też swego rodzaju wyzwanie bo trzeba znaleźć odpowiednią dla siebie branżę. Trzeba też pamiętać o samych podstawach, czyli dbaniu o dobre kontakty z najważniejszymi klientami. Musimy być na codzień mobilni dlatego tak ważne jest wybranie nowego samochodu. Pytanie jakie się nasuwa, to jaka marka będzie odpowiednia? Dużo pozytywnych opinii znajdziemy na temat Nissana - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu, co pozwoli rozłożyć koszta.

30

Odp: W co zainwstować wolne środki

Przede wszystkim jeśli już na poważnie myślimy o własnym biznesie to  ja również jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć, iż istnieją specjalistyczne kursy biznesowe. Nawet sam całkiem niedawno znalazłem w https://abslacademy.pl/ właśnie tego typu kursy biznesowe i myślę, że w najbliższym okresie czasu ja również się na niego zdecyduję.

31

Odp: W co zainwstować wolne środki

Tak się jeszcze składa, że ja od jakiegoś czasu bardzo interesuję się kwestiami dobrego finansowania i szukam ciekawych artykułów na ten temat. Jakiś czas temu natrafiłem na znakomity wpis https://prawoprosto.pl/cechy-dobrego-doradztwa/ gzie właśnie moim zdaniem dobrze o tych kwestiach napisano.