26 Ostatnio edytowany przez monciak (2021-03-23 05:44:37)

Odp: W co zainwstować wolne środki

Ja też zamiast oszczędzać wolę inwestować, a większość tego co miałem zainwestowałem w prowadzenie swojego sklepu internetowego. Dobrze, że trafiłem na firmę https://entaris.pl/sklepy-wordpress/ która bardzo profesjonalnie zajęła się realizacją mojego sklepu, a druga sprawa jest taka, że chyba wstrzeliłem się w moment z moim biznesem, bo idzie bardzo dobrze. Z miesiąca na miesiąc coraz lepiej.

27

Odp: W co zainwstować wolne środki

Moim zdaniem obecnie najlepsza inwestycja jest w nieruchomości.

28

Odp: W co zainwstować wolne środki

Nieruchomości są mocno napompowane, i nie ma pewności kiedy bańka pęknie. Jeżeli już, to ziemia, a zamiast lokat w bankach waluty lub trwałe dobra np. metale szlachetne. Wątpię tylko ile ON ma takie kwoty do dyspozycji. wink

29

Odp: W co zainwstować wolne środki

Zdecydowanie wolne środki polecam zainwestować w budowę domu. Nie ma to jak mieszkać na swoim. Właśnie jestem w trakcie budowy i nie umiem się doczekać końcowego efektu. Swoją drogą poszukuję pasów bezkońcowych trizact. Znalazłem tą stronę https://www.pasyscierne.pl/p/trizact i zastanawiam się, czy warto zrobić na niej zakupy. Czy polecacie?

30 Ostatnio edytowany przez salames33 (2021-08-28 09:02:48)

Odp: W co zainwstować wolne środki

Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z nowinkami technologicznymi, to zdecydowanie mogę Wam polecić stronę https://www.wawrus.pl/technologia/bezpi … puterowych . Odwiedzam ten portal regularnie, podczas śniadania w poszukiwaniu nowej wiedzy oraz ciekawostek.