51

Odp: Obóz Aktywnej Rehabilitacji Spała 06-18.02.2014 ;)

hehe, Jarek, ja nie podprowadziłam nic, a wręcz zostawiłam. Jakbyś się koło Olki zakręcił to miałbyś więcej niż stringi bo całą kieckę. To jakbyś sobie w chałupie powiesił to dobry ręcznik albo pół zasłony na okno. big_smile Straciłeś tyle materiału tongue a jakbyś ją sobie na gacie przerobił to łuuu, zestaw na cały tydzień tyle materiału wink

52 Ostatnio edytowany przez Tomik (2014-02-26 13:03:47)

Odpowiednie służby administracji państwowej już się zajmą waszymi "pamiątkami" ze Spały wink
Ty Kruszyna, jak nic zostaniesz osadzony w jakimś fajnym zakładzie penitencjarnym tongue
ale będziemy Cię odwiedzać i wysyłać paczki wink
Jarecki przecież wszyscy wiedzą w jakiego koloru stringach gustujesz i miewasz je na sobie, więc się tu nie wymiguj big_smile
Podobno jak się coś w Spale zostawi, to można tam jeszcze wrócić, ja nigdy nic nie zostawiam, ale i tak ciągle tam wracam big_smiletongue

53

Kruszewska, jak już Tomuś napisał gustuję tylko w czerwonym kolorze wink a Twoja kiecuchna była tak jakby trochę w innym wink ale zapamiętam Twoje dobre chęci i następnym razem zabiorę, może znajdę nabywcę i parę złociszy na kieliszek chleba  będzie wink
Tomuś jak Ty mnie dobrze znasz smile tylko skąd wiesz w jakiej bieliźnie śmigam? wink tongue napisałbym na forumie, ale się wstydzę strasznie wink a poza tym jestem strasznie nieśmiały sad
Kruszynie na cebulę i smalec się zrzucimy smile niech zna nasze dobre serce wink całe szczęście że nie pali bo drogo by nas wyniosła ta paczka wink tongue

54

Jaro to biega bez bielizny tylko sie nie chce przyznać ,ale to że stringi wiesza na ścianie wyraźnie na to wskazuje big_smile

55 Ostatnio edytowany przez Tomik (2014-02-26 14:07:22)

Widziałem Cię na pływalni i stąd znam kolor tongue
Myślałem że tylko ja jestem chorobliwie nieśmiały tongue
Jednak widzę że ten syndrom dotyczy i Ciebie Jarecki wink
Zawiszka, no ja mogę sobie to wyobrazić że "bez", ale że "biega" to już nie za bardzo big_smile
no chyba że to tak metafora poetycka ??

56

proste że tak:D

57

robię pączki:) ktoś ma ochotę??? jak cos to zapraszam:)

58 Ostatnio edytowany przez Tomik (2014-02-27 15:40:37)

Ja już zapodałem 3 sztuki (takie jak poniżej) big_smile i mam dość wink, ale wam życzę smaczności big_smile

Pochwalcie się rekordami ilości wchłoniętych pączków wink

A tutaj macie jeszcze parę sztuk od Pani Gabrysi big_smile:);)

http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Tysiace_paczkow_gorace_2292865.jpg

59 Ostatnio edytowany przez kruszynka (2014-02-27 15:48:01)

Zadnych paczek smile Kazdy wyrok odpekam bez taryfy ulgowej od deski do deski big_smile
Jarek zapomnial jak kiedys szarpalismy go za te striny jak nie w prawa to w lewa- tylko farfocle lecialy smile)))
Jesli chodzi o pąąączki to chyba uwierzycie ze zadnego nie ruszylem? big_smile

60

no ja dziś też jestem na diecie- jem tylko pączki tongue ale nie wiem czy przypadkiem spalski spóźniony bakcyl do mnie nie uderza bo jakoś marnie się czuję....

61

rekordów nikt nie bił, po bożemu 2 były, żeby się ładnie w żołądku ułożyły i żeby jednemu smutno nie było, za to było 5 długości korytarza akademickiego żeby chociaż gryza pączunia spalić smile

62 Ostatnio edytowany przez Tomik (2014-02-28 10:18:48)

Co za naród sad każdy grzecznie, wszyscy na diecie, rozumiem że na wiosnę już rzeźbę robicie?.
Ale przypomnijcie sobie co mówili nasi "rzeźbiarze" z obozu: "Żeby mieć w czym rzeźbić, najpierw trzeba stworzyć odpowiednią ilość materiału", czyli tzw masy big_smile

63

to ja się pochwalę wink zjadłem 4 w ciągu dnia + 2 wieczorem smile I jestem juSz na etapie robienia rzeźby wink bo mam już z czego wink
Kruszyna ja Cię upominam ostatni raz! Naszych intymnych spraw nie wywlekaj na forumie! wink  Bo to nie wyjdzie dla Ciebie na zdrowie tongue big_smile
Zawiszka Ty nie fikaj wink bo w takich niewyobrażalnych scenach to mnie nie widziałaś, jest tylko kilku szczęśliwców którzy dostąpili tego zaszczytu wink tongue

64

Tomik ja nie jestem na diecie big_smile fakt wczoraj zjadłam tylko jednego pączka, ale za to od dwóch dni opycham się faworkami... big_smile
Już prawie wiosna a ja nie mam ani masy ani rzeźby..... sad

65

Masz racje Jaro, "tylko kilku szczęśliwców" big_smile
Karola, no u Ciebie jeszcze przez długi czas, tylko masa !! smiletongue
a faworki to trzeba parę kilogramów zjeść za jednego pączka smile

66

Masa, masa to wcale nie jest takie proste jak się każdemu wydaje sad

"klasyczny pączek o wadze 80 gramów, ma 341 kalorii, niespełna 6 gramów białka, ponad 50 gramów węglowodanów i około 13 gramów tłuszczu.
faworki w 100 gramach mają przeszło 475 kalorii, około 9 gramów białka, niespełna 50 gramów węglowodanów i 30 gramów tłuszczu, przy czym 1 faworek to 87 kcal, i 5,5 grama tłuszczu."

Oj na 100 gramach faworków na pewno się nie skończyło tongue

67

No niektórym masa przychodzi łatwo, wiem coś o tym big_smile

68

no to ja was chyba pobiłam bo zjadłam 7 pączków:) Karolcia Ty może przejdź mna dietę Rydza on tą masę tak ciągle robi to może i Tobie się uda:)
Tomik co z tą naszą wspólną imprezą??? to juz niedługo a tu nic nie zaplanowane:D

69

Koniecznie!! Rydzu cię podpasie tą masą z płatków i jogurtu, co wyglądała jak jedzenie dla kosmonautów wyciśnięte z tuby, na 100% kilogramy pójdą Ci w górę big_smile

Zawiszka chyba mam luki w pamięci bo nie mogę sobie przypomnieć o jakiej "imprezie" piszesz ?? wink

70

no przecież urodziny mielismy razem opijać:)

71

Tomik a więc jestem - ogarnęłam bez papierów tongue

Przymusu nie było, bo tych dwóch łysych panów się nie doczekałam, tak jak Ty tego gołąbka big_smile

Bardzo chętnie pomogę Wam w urządzaniu tych urodzin tongue

72 Ostatnio edytowany przez Tomik (2014-03-01 09:42:14)

No mogą być drobne kłopoty logistyczne z tym "wspólnym" opijaniem wink
Jadźka widzę że w końcu dopchałaś się do kompa w domu i jesteś big_smile
A łysi panowie już mają na liście całą resztę z obozu wink, co to dyplomatycznie sobie milczy i żyje w błogim poczuciu iluzorycznego bezpieczeństwa.

73

a ty tylko kłopotów szukasz....

74 Ostatnio edytowany przez Tomik (2014-03-02 13:06:59)

Co sądzicie o tej budowli ?

http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/najbardziej-absurdalny-podjazd-swiata,114853.html

75

Moją opinię znasz sad ale tak między nami to mogłeś poruszać się trochę szybciej wink a nie jak stetryczały staruszek tongue