1

Temat: Wesolych Swiat

Chcialem wszystkim zlozyc zyczenia Wesolych Swiat i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Aby kazdy przezyl w nowym roku duzo milych i radosnych chwil......

2

Odp: Wesolych Swiat

rowniez przylaczam sie do zyczen i zycze wszystkim milych swiat spelnienia marzen sukcesow w pracy i we wszystkim co robimy oraz lepszego niz ten nowego roku. wesolych swiat

3

JA TAKZE PRZYŁACZAM SIĘ DO życzń przedmówców i dodaje głowa do góry w Nowym roku , był lepszy od kończącego sie, ogromu sukcesów od tych najmniejzych po te ogromne

4

I ja życzę Wam Wszystkim wszystkiego dobrego,dużo zdrówka, szczęścia,pomyślności i uśmiechu na codzień, pozdrawiam serdecznie,Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2006 Roku.Agunia.

5

I ja życzę Wam Wszystkim wszystkiego dobrego,dużo zdrówka, szczęścia,pomyślności i uśmiechu na codzień, pozdrawiam serdecznie,Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2006 Roku.Agunia.

6

Jak wyżej dwa razy więcej
dla wszystkich sympatyków i ekipy w centrum
Mikołaj

7

Pogody ducha, radości, miłości, wielu (może nie koniecznie), ale tylko takich prawdziwych-przyjaciół wokół siebie, cierpliwości w szarości dnia codziennego i uśmiechu na twarzy, bo kiedyś usłyszałam,że jeśli się go da, to napewno się go także otrzyma.Podobno dobro przynosi dobro.Pozdrawiam w ten Świąteczny wieczór spełnionych marzeń!!!! smile

8

Najlepsze Życzenia z okazji Nowego 2006 Roku, przesyła

Jagna Wierusz :-)

9

nio to wszystkim życzę szampańskiej zabawy do białego ranka i szczęśliwego Roku 2006 smile:):)

10

Szalonego Wejscia w Nowy 2006 Rok-oraz sukcesów osobistych i zawodowych życzę Wszystkim

11

Szczescie nadaje sens zyciu to magia w sercu zakleta. Nie pozwol mu zostac w ukryciu podaruj je bliskim w swieta zyczac udanego spokoinego izdrowego 2006 roku.

12 Ostatnio edytowany przez andrzejzet4 (2006-04-15 12:26:00)

Może już czas na życzenia Świąteczne?
Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych i CIEPŁYCH Świąt Wielkanocnych.

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1388.jpg

http://www.tamara.wxc.pl/card.php?idk=627

http://kartki.onet.pl/

Pozdrawiam

13

Wszystkim forumistom AR - Spokojnych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego smingusa
Składam i pozdrawiam.

14

Spokojności Światecznej i na forum zgody
Zdrowego jajeczka i Ducha Pogody
życzę

15

Wesołego królika,
co po stole bryka,
spokoju świętego
i czasu wolnego,
życia zabawnego
w jaja bogatego
dyngusa mokergo
i wszystkiego naj..najlepszego

Pozdrawiam

16

Ja również chcialam złożyć Wszystkim najserdeczniejsze życzenia swiąteczne.Przede wszystkim życze dużo zdrowia,szczęścia,pomyślności i spełnienia wszelkich marzen,pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.Agunia.