51

Odp: 04.11-16.11.2005 Kto będzie?

Przykre,że się nie zobaczymy, ale tatku, muuuusisz być ze swoim dzieciątkiem. Pozdrawiam.A Ty pozdrów Prezesa wink Do kiedyś...

52

Rafale!
Nie wiem jak zamierzasz się dostać do Spały, ale jedziemy pewnie tą samą drogą, bo ja ze Świętochłowic, chyba że szef się odezwie...Daj znać, może pojedziemy razem. Zawsze to lepiej. Ja Cię trochę poedukuję w trasie wink Bo to w końcu nie mój pierwszy raz...
Sofi

53

Sofi!
Najprawdopodobniej pojade samochodem, także bedzie mi bardzo milutko jeśli bede mógł Cie zabrać, no chyba że masz jakiś transport.
Jesli chodzi o edukację jestem otwarty.
świętochłowice powiadasz, no to bardzo blisko. Daj znać.
Rafał

54

O Rafale super!!!!!
O komunikacji pkp szkoda gadać, bo już sprawdziłam, liczyłam tylko na bus. Ale skoro jedziesz autkiem, to będe Ci ogrrrromnie wdzięczna jak mnie ze sobą zabierzesz.jestem jak najbardziej chętna. obiecuję,że nie będę za dużo gadać w czasie jazdy!!!!

55

Sofi:)
Ja mam nadzieje, że poopowiadasz mi o obozach aktywnej, wiesz jako nowicjusz bede chciał wiedzieć jak najwiecej........

56

Czego jak czego, ale tego,że ja jestem nowicjuszem to nie można powiedzieć smile Raczej oldbojem, albo oldwomen, czy jakoś tak...Droga nam szybciutko upłynie.Pozdrawiam i czekam na mailika.Papa.Wszystko, co będziesz chciał wiedzieć, a co ja wiem-przekażę!

57

Rafał, jeśli jeszcze Jasiu nie wysłał mi płytek z meczami, a uda wam się je zgrać przed twoim wyjazdem na obóz, to weź je ze sobą... powinniśmy się widzieć.

Pozdzrowionka dla listopadowiczów!!

58

Juri zobacze co da sie zrobić, ale już wiem że bedzie cieżko, człowiek który miał nam to zrobić poszedl na urlop a nasz informatyk Matys nie ma odpowiedniego programu........Obiecuje że sie postaram, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam i dziekuje za pozdrowienia....;)))

59

Sofi jesteś wielka dzieki!!! tylko nie pisz mi wzrostu, zawsze mi tak odpisują jak pisze o kimś że jest wielki;))))

60

Dobra, dobra!!!
Mam nadzieję,że udało mi się choć trochę Cię rozbawić.
Do zobaczenia w piątek, przygotowania już się kończą, odliczanie rozpoczęte.
Wielka Sofi

61

przyłączam się do odliczania dni do obozu - mam się tam pojawic wiec sie zjawie jak zwykle na miotle bo to juz tradycja jako BABO JAGA - oj bedzie się działo - juz widzę TAKA EKIPA

62

No i się porobiło-mam odgórne zaproszenie na obóz.Mam być--ale już wiem ,że nie wszyscy sie z tego cieszą-ale cóż -życie-HA!!!

63

Przed obozem na forum gorąco, co bedzie po obozie:)))
Brodacz jak sie nie ma tego co sie lubi............dalej pewnie znasz.... także witam na pokładzie listopadowego obozu! dozobaczonka jutro:)

64

RafałRudŚl napisał/a:

Juri zobacze co da sie zrobić, ale już wiem że bedzie cieżko, człowiek który miał nam to zrobić poszedl na urlop a nasz informatyk Matys nie ma odpowiedniego programu........Obiecuje że sie postaram, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam i dziekuje za pozdrowienia....;)))

Uda się, to dobrze, nie - płakać nie będę wink

65

A czy ja się moge zabrać z wami?? Obiecuje będę grzeczna:P

66

A no to się porobiło....Z tym składem.Będzie jjjjazda, już to czuję!Do jutra smile

67

Wogóle mi się to nie podoba - dlaczego mnie nie ma? sad

68

Wrrr... Wiecie dlaczego... Młody może w poniedziałek wyjdzie przy sprzyjających wiatrach...Taka obsada, taka obsada!!!
...a mnie tam nie ma....
Nawet nie wiecie jak mi smutno, ciułasz te dni urlopu, ciułasz...
No i los chciał inaczej.

69

Juri niestety nie uda się, z Jasiem też nie miałem okazji porozmawiac także nie wiem co on z tym zrobił, kasety zabral i odzewu brak, pewnie coś kombinuje hehehehehe. Teraz możemy liczyć tylko na Jasia....

No ludziska dozobaczonka za pare godzinek:)))))

70

Czołem Kochani!
Jak widać, nikt za nami nie tęskni sad
Chciałam złożyć szczegółowy raport z obozu, ale nie będę się rozwlekać, bo czas ucieka...
Jak zwykle dużo zajęć, same atrakcje, spokojni uczestnicy, cudowna kadra, rewelacyjny serwis, a za mało jest oczywiście czasu.
To był atomowy skrót, a prawda wyjdzie na jaw po ocenie.
Pozdrawiamy Was serdecznie ze Spały.

71

Dziekuje wszystkim za dobre słowo, uśmiech, za obecność. Obóz był rewelacyjny, uczestnicy fantastyczni, kadra The best!
Jarek, Zosia, Broda, Tadek, Grzesiu, Marek, Paweł, Krzysiek, Mirek, Grzesiu, Mirek, Lucy, Piotrek, Karo, Koala, Jaskułka, Ania, Krzysiek, Piotrek, Andrzej, Marcin.
Mariola, Hania, Darek, Jarek, Andrzej, Tomasz, Piotr, Maciek, Irek, Paweł, Wiesiek, Marian, Roman, Robert, Krzysiek, Artur, Zdzisiu, Artur, Mariusz, Wacek... DOBRZE ŻE JESTEŚCIE!!! JESZCZE RAZ DZIEKUJE!!!!

72

bylem tam andrzej tetra bylo super poprostu super

73

Ja Wam wszystkim również baaaardzo serdecznie dziękuję. Przede wszystkim uczestnikom, mojemu świetnemu serwisowi i oczywiście naszej najlepszej na świecie "Dojarce"!!!!Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.
Zosia

74

Małe sprostowanie: kadrze instruktorskiej również serdecznie dziękuję.Sami zresztą wiecie,że bez was ten obóz by się po prostu nie odbył!

75

Witajci!!!
Wiel;kie dzięki za współpracę dla całej kadry jeżdżącej i dla całego serwisu!!!! Było super!!! szczególne podziękowania dla szefowej za cierpliwość!!!
Do domu dojechaliśmy cali i zdrowi , choć momentami było strasznie - jadąc z szalonym tetrą Mirkiem :-)
Do zobaczyska!!!! Gorące pozdrowienia z Zielonej Góry!!! Trzymajcie się!!!