1 Ostatnio edytowany przez Ola (2005-09-13 21:16:15)

Temat: IV spływ kajakowy w Kłącznie

Kasieńka napisał/a:

Było świetnie. Przepłynęliśmy coś koło 20 kilometrów, możecie być z nas dumni. Wszyscy cało dotarli do brzegu chociaż po drodze zdarzałało się zaliczać haszcze i przybrzeżne szuwary. Trasa wiodła przez dwa jeziora i dwie wąskie i kręte rzeczki. Widoczki były piękne a wrażenia niezapomniane. A po spływie oczywiście tańce, hulanki, swawole. Jednak pomorzanie umieją się bawić.
Kto nie był, niech żałuje.

http://foto.onet.pl/upload/16/18/_530867_n.jpg
Ładnie opisane, właśnie tak było smile

2

Odp: IV spływ kajakowy w Kłącznie

No i po spływie.
Pozdrawia fotoreporter.
Swoje zdjęcia przekazałem Markowi i są w laptopie.
Jeśli ktoś ma inne spływowe fotografie to niej je podeśle do Marka.
Niech wszystkie będą w jednym miejscu.
A potem na płytę je!

3

ja bym sie pisal na ta plyke

4 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2005-09-06 18:59:10)

Witam cieplutko wszystkich kajakarzy wink
Wszyscy się tu rozpisują, więc i ja tego nie przemilczę ...
Rzeczywiście spływ udał nam się bardzo fajnie.
Pogoda dopisała a trasa sprawiła, że pomimo zmęczenia chciało się dalej wiosłować.
Widoki jakie były przed i za kajakami dodawały mi sił witalnych wink
Najbardziej ucieszyło mnie to, że tym razem w naszej imprezie uczestniczyli ludzie z różnych regionów ... nie tylko z pomorza.
Mam nadzieję, że to co przeżyli wspólnie z nami da im pomysły na podobne imprezy u siebie.
Dla większości to super przygoda.
Teraz siedzę sobie w domku i leczę rany ... mimo to w przyszłym roku znowu pojadę i jak zawsze będę dzielnie wiosłowała wink

Jak to ja nie mogłam się powstrzymać aby nie stworzyć małej galeryjki.
Tak więc pod tym adresikiem http://www.farpomorskie.za.pl/splyw_kajakowy możecie zobaczyć moje fotki a niebawem dołączę kolejne od Basi i mam nadzieję też od Mirka ( Mirku zgódź się proszę ).
Miłego oglądania życzę i pozdrawiam ciepluteńko wink

5

Ja nie mam nic przeciwko.
Tylko zaznaczam że WSZYSTKIE moje fotki (oraz filmiki) dotyczące spływu są w laptopie Marka.
Ja ich nie posiadam bo karty pamięci nie starczyło więc przerzucałem wszystko co było od razu na kompa.
A na marginesie co robiszw sobotę 10.08?

6

Cześć!
Spływ był super, dziekuję wszystkim za uczestnictwo, za fajną atmosferę, a w szczególności tym, którzy przyczynili się do uświetnienia tej imprezy: Słupskiemu WOPR, właściecielom Ośrodka w Kłącznie, no i kadrze regionu pomorskiego. Tym, którzy byli pierwszy raz na naszym spływie (ok. 50% uczestników) życzę aby odciski, pęcherze i otarcia szybko się zagoiły.
Ten spływ śmiało można nazwać "ogólnopolskim" gdyż uczestnicy byli z takich miast jak: Szczecin, Zielona Góra, Brodnica, Tczew, Kościerzyna, Kartuzy, Gdynia, Bytów, Wejherowo, Bożepole i inne.
Co roku mamy lepszą pogodę i coraz więcej kajaków, aż boję się myśleć co będzie w 2006 ;-)
Co do fotek to jestem na etapie zbierania z różnych aparatów, aby przygotować jedną płytkę ze wszystkimi zdjęciami.

7

Tak tak, uczestników coraz więcej i wszyscy tacy chętni do wiosłowania, że po tym jak znów się gdzieś zawieruszyłam, nie został mi ani jeden kajak, ani nikt do pary sad , wszyscy byli na wodzie. Już chciałam wylewać łzy rozpaczy, ale Marcin i Józek zlitowali się nade mną - DZIĘKI CHŁOPAKI smile Marcin odstąpił mi miejsce w kajaku i kolegę, a Józek dostarczył wielu atrakcji - płynęłiśmy z fantazją, a co! Świetnie się bawiłam smile

8

Spływ był przeżyciem jedynym w swoim rodzaju smile Dzięki wielkie za to, że dane było mi to przeżyć smile
Było super ... smile
Ogromniaste, specjalne podziękowania za wspólne wiosłowanie przesyłam dla Kasi ... Pozdrowionka dla wszystkich smile

9

No i stało się ...
Jest już galeria Basi, na którą wszystkich Was serdecznie zapraszam jednocześnie życząc miłego "oglądactwa".
A to adresik http://www.farpomorskie.za.pl/klaczno

Pozdrowionka wink

10 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2005-09-06 20:28:57)

Mirek napisał/a:

A na marginesie co robiszw sobotę 10.08?

Widzę Mirku, że wybiegasz w bardzo daleką przyszłość ...
Nie mam pojęcia co będę robiła w tym przyszłorocznym terminie ponieważ tegoroczny już chyba dawno nam minął wink
A tak całkiem serio jeśli tylko mi się uda to postaram się dotrzeć do Wiela ...
Zobaczę co da się zrobić w tym temacie ...
Jednak nie mogę obiecać nic na 100% ...
Wiesz jak to u mnie jest ... ciągle jakieś zobowiązania itp ... itd wink

11

Ok to fajnie.
Daj znać znajomym. Może ktoś ma ochotę na takie spędzenie wolnego czasu.
Ps. 10.08 to z rozpędu....

12

no witam towarzystwo smile oj ten spływ był naprawdę świetny smile ludzie jak zawsze sympatyczni i zabawa również wink pozdrawiam gorąco wszystkich imprezowiczów wink smile