Temat: HydePark- w marcowych siła :)

W związku z tym, że uczestnicy i kadra ostatnich obozów marcowych biją wszelkie rekordy w ilości postów w tematach obozowych, jako współprowadząca ostatnich trzech obozów w marcu oficjalnie przenoszę wszelkie dyskusje tutaj smile
Zapraszam wszystkich chcących się pośmiać, powymieniać spostrzeżeniami, ważnymi i mniej ważnymi uwagami smile
Trzymajmy się razem!!! wink

2 Ostatnio edytowany przez Tomik (2012-05-28 15:50:59)

Odp: HydePark- w marcowych siła :)

i tak oto marzec 2011 odszedł do lamusa big_smile
czas wielki wink
i ja też się odzywam bo byłem na ostanich pięciu big_smile

3

trzeba było tak od razu Mariszka big_smile
hmmm nowy temat...
niech będzie!!!

4 Ostatnio edytowany przez Tomik (2012-05-28 14:10:17)

Mariszka ja myślę że się nadajesz do marcowych, całkiem dobra baba z Ciebie jeszcze jest smile , a to rozmazywanie to od płaczu czy od śmiechu ?? big_smile
a może nerwy ??;)

5

Powitać marcowych i nie tylko:). Mam nadzieję, że to łzy śmiechu Marysiu;) kurde z przyzwyczajenia wchodzę na "stary" temat:)

I ja was witam marcowych i tych niemarcowych wink Inglot to bardzo dobra choroba, mam na wypchaną całą moja szafkę w toaletce;p wink nie wierze ze to juz 200, ale z wyobraźnią Wąskiego i Komara wszytsko jest możliwe...bajkopisarze;) :*

7 Ostatnio edytowany przez Tomik (2012-05-28 15:43:34)

Jadźka nie fikaj big_smile, i ja myślę że odpowiednie służby sanitarne zainteresują się tym co Ty tam przechowujesz w tej swojej "toaletce" smile
aHa, najgorsze pierwsze 200 stron, potem jakoś pójdzie wink

8

czyli to jednak jest choroba...
i to Jadźka ją rozprowadza...
ona tego paskudztwa pełno po szpitalu zbiera i roznosi po znajomych coby szpitale nie bankrutowały... smile

9 Ostatnio edytowany przez Tomik (2012-05-28 15:45:24)

i w jakiejś toaletce ma zapas tego świństwa wink

10

wiem skąd Jadźka te zarazy bierze...
bo ona się nie myje na dole... big_smile

Nie prawda!!! to są pomówienia!! ja mu tylko powiedziałam ze sie nie myje "tam na dole" czyt. na dole w łazience rodziców!!! no...chciałam sprostować...

12 Ostatnio edytowany przez waskimir (2012-05-28 21:01:36)

tak tak ...
oczywiście smile

13

witam wszystkich marcowych... :-) widze, ze rozkreciliscie sie ostro... :-)

14

No nie wypada się nie odezwać smile Jak tylko zobaczyłam na stronie HydePark musiałam sprawdzić czy to Wy big_smile

To może tak na początku jakąś motywującą liczbę stron do zapisania, bo przecież ten wątek też nie będzie trwał wiecznie tongue .......400 str.????

15

taaaa... pewnie Kate...
jak będziesz się tak systematycznie odzywać jak do tej pory to 400 stron wnet napiszemy... wink
posdrofka

16

No ale zaraz chwileczkę?, czy my tu piszemy żeby było więcej stron ?? smile
fakt że forum by lekko podupadło gdyby nie my big_smile, ale bez przesady, myślę że przy 500ej stronie skończymy wink

17 Ostatnio edytowany przez jaro (2012-05-29 07:32:24)

siemacie Ludki smile teraz to ja już nie wiem, czy od Maryszki czy od Jadźwigi coś załapałem wink ale to sztraaaaszne było sad ja tam więcej nie jadę wink najbardziej to podobał mi się "szpital klasy LUX" smile w takim byłem pierszy raz wink
500? jest to wyzwanie smile poStraFiam

18

oo takkkk, szpital to był pierwsza klasa!!! nie każdemu dane jest w takim szpitalu przebywać wink

19

bo tylko wybrańcy wink mają tak doPszee wink

20

ja jednak wole nie być wybrańcem smile

21

ja też nie, ale jeżeli już tak, to tylko w takich warunkach smile myślę że zbyt mało dezynfekcji było big_smile

22

Płyny dezynfekcyjne były dostępne, ale Ciebie już ciężka niemoc dopadła big_smile

23

i jak ja strasznie cierpiałem sad patrząc na te pozostałości wink

24

widziałem to w Twoich oczach sad
ale i tak byłeś bardzo dzielny wink

25

wolałbym być mniej dzielny wink i chociaż troszkę się odkazić wink następnym razem nie pozwolę się do mnie zbliżyć żadnej babie wink ;P w pentagonie załatwię sobie pole elektromagnetyczne wink