1

Temat: oboz Zielona Góra

Czy macie jakieś wieści z obozu w Zielonej Górze.

2

Odp: oboz Zielona Góra

Jutro z Leszkiem jedziemy wizytować.

3

Witam, właśnie dojechałem do domu po obozie w Zielonej. Po 10 godzinnej jeżdzie w "first class" przy kiblu w pociagu. He he oczywiście po dotarciu na miejsce zapomnieli ze maja po mnie wyjechac - ale po takiej ekipie jaka ostawiala obóz zdziwilbym sie gdzyby o mnie pamietali. Dotarlem na miejsce, od razu po dotarciu wiedzialem ze nasi tu sa - ale to opowiem jak ktos bedzie dociekliwy nie na forum - he he. W Zielonej bylem pierwszy raz ale wiem juz ze jezeli bedzie taka mozliwosc to gdzybym mial jechac w kiblu 20 godzin pojade tam jeszcze. Na powaznie to było swietnie. Szkola ma swoj klimat. Jak wiadomo wszem juzem zonaty wiec nauczylem sie na nim wstrzemiezliwosci. Bobek zorganizowal taki serwis ze ciezko bylo alem jakos dal rade i sie oparl.  Pozdrawiam Kujawka

4

Czolgiem Lobuzie....ja juzem jest w domciu i serdecznie nad tym ubolewam...rzeczywiscie na obozie w Zielonej bylo swietnie tylko czemu tak krotko?Z Anula i Justyna beczalysmy okrutnie caly piatek (oczywiscie ja najglosniej...:))ale wieczorkiem troszke zaszalalysmy no i kadrze sie oberwalo....zwlaszcza ze przyjechal Boa...taka mala prowokacja... a mnie nie trzeba dlugo namawiac hi hi:)Pamietaj masz sie troskliwie opiekowac Kadrylkiem-bo tak ma na imie ten pluszak....bo jak nie...to jak Cie dorwe...reszte dopowiedz sobie sam...pozdrowionka i buziole...Tatucie! Mamuciatko;)

5

...a jak uczestnicy ? wink tongue

6

Oczywiscie przewazali ci lepsi czyli tetra-wozy.

7

Niestety w tym roku byłam tylko na zakonczeniu Obozu AR w Zielonej, na dyskotece dla uczestników, ale i tak bylo sympatycznie jak zawsze.Bylam krotko i zdazylam potanczyc tylko z moja szalona siostra- Basia!!!:))) Pozdrawiam cala kadre i uczestnikow!!!

8

do Ayki : kobieto ile ja sie naryczalam za uczestnikami obozow w Zielonej co roku tyle wylanych lez z zalu, ze wyjezdzaja ;( moimi faworytami zawsze byli tetrusi z ktorym uwielbialam tanczyc na dyskotekach zakonczeniowych... (mama - Irenka kiedys wyczaila ze wybieram tetrusow to hulanek;)) hihi

9

do bekaski:O matko to zawsze tam tak jest?Myslalm ze mi lez zabraknie...bylo cudnie i mam nadzieje ze za rok sie znow spotkamy!No i pogadamy...Pozdrow Mame Irenke od Gubinianki!Przyznam sie bez bicia ze i ja wole Tetruskow:)))Buziak

10

do Ayki: wiesz co ja chyba im starsza tym slabsza psychicznie...kiedys jak bylam mlodsza i mialam wiecej czasu cale dnie spedzalam w szkole na Obozie i nie moglam sie oderwac od uczestnikow a im starsza tym bardziej placzliwa sie robie sad coraz bardziej sie przywiazywalam i pozniej ryczalam ... a ile razy byla zauroczona nastolatka ojojojoj kurde przystojni chlopcy sie zjezdzaja do Zielonki smile

11

do Ayki:  mama dziekuje za pozdrowienia i rowniez serdecznie pozdrawia!:)

12

Do bekaski i jej Mamy hehe. Masz turbo mamę. Pozdrowienia gorące z Białegostoku.

13

Moja mama jest najlepsza i jest moim ideałem kobiety!!! Dzieki za pozdrowienia i przesylam usciski!:) a okreslenie turbo mnie rozbawilo smile))) hehe chyba nawet pasuje, czesto sie zastanawiam skad ma tyle energii!!!

14

Cze tu ja Jarek z pokuju 203 obuz był kalwy ale krótki pozdrowienia dla seksownego serwisu i klawej kardy dziewczyny dajcie mi swoje zdjęcia to powiesze sobie nad łóżkiem.

15

Bekaska im jesteś bo nie mogę sobie skojarzyć czy siedziałaś na dysce obok Ani

16

Siedzialam i rozmawialam z mama (Irenka) a pozniej tanczylam z moja siostra Basia ( ladna , kulawa smile) bylam tylko chwile. p.s. na obozie w sierpniu... pozdrawiam!!!

17

prosze nie mylic mnie z mlodsza siostra (troche wyzsa ode mnie) hehe

18

Mieszkalem w 204 a nie 203 Pozdrowienia dla AYKI i Moniki nic do niej nie mam a te zdjęcia niech mi przyśle AHA niech ktoś do mnie napisze

19

a skad jestes Jarku i co najbardziej na obozie w Zielonej Ci sie podobalo? oprocz serwisantek smile

20

Serdecznie pozdrawiam caly serwis i kadre z Obozów AR w Zielonej Górze!!! DO SERWISU TEGOROCZNYCH OBOZOW AR W ZIELONEJ GORZE!!! Oboby, które potrzebują zaswiadczenia z zakresu pomocy osobom z URK proszę o informacje czy mam przeslac poczta czy odbierzecie osobiscie? Prosze pisac na moj adres e-mail.

21

Pozdrowienia dla TurboIrenki

22

Aż serce mnie boli że nikt nie wspomniał o obozie w Zielonej z lipca.Ja tam byłem i też było odlotowo.Z hanysem to nam sie obrywało od bodka....pozdrawiam.

23

Bebesku Wszystko a serwis to przy okazjii podaj ni swój adres i oczywiście pozdrów mamę

24

Jestem z Jarocina i nie śmiałem z toba zatańczyć da dysce

25

aaaa juz wiem kim jestes smile mowilam mamie ze ide z Toba zatanczyc ale jakas dziewczyna mi Ciebie zabrala sprzed nosa i tanczylam z Basia... a tak w gole nie wygladales na niesmialego smile moze jeszcze kiedys gdzies potanczymy smile