101 Ostatnio edytowany przez _Mrowka1 (2005-08-03 19:29:23)

Odp: Miętne - lipiec 2005

Piastunko a po co zaraz do Jasia????..:):)
Dzięki za pozdrowionka..my też was wszystkich gorąco pozdrawiamy:):)

102

Kochani!Mam już płytki ze zdjęciami:)Są fantastyczne...:)Na weekend wyjeżdżam, ale jak tylko wrócę zabieram się za przegrywanie i ich wysyłanie:)Pozdrawiam cieplutko. Buziaczki

103

Witam ze slonecznej Skandynawii!! Jakos dojechalismy!! Pozdrawiam wszystkich a witam cie szczegolnie mietka!! Hehe!! Spotkamy sie chyba na regionalnych co? Wracam niedlugo juz promem tym razem. Pozdrawiam. Pa!

104

Agatka - o jak fajnie że masz już tą płytke - teraz będziemy tylko czekac na przegranie a potem x dni nie nasze - aby ogladnąć wszystkie zdjęcia hiiiiiii wink

105

Witam Cię Szyszunia - fajnie sie się odezwałeś do nas nawet z tak daleka smile - jednak ten kom. to zmniejsza odległosci - wracaj do nas , uśmiechnięty, wypoczęty i choć jest słonecznie to nie zmarznięty wink

106

Szyszunia napisał/a:

Witam ze slonecznej Skandynawii!! Jakos dojechalismy!! Pozdrawiam wszystkich a witam cie szczegolnie mietka!! Hehe!! Spotkamy sie chyba na regionalnych co? Wracam niedlugo juz promem tym razem. Pozdrawiam. Pa!

No cześć Szyszunia, również witam Cię cieplutko. Spotkamy się MARIO napewno, już we wrześniu. Tylko bądź grzeczny w tej Skandynawii, bo jak nie, to możesz "dostać (-20 pkt)".Pozdrawiam serdecznie wszystkich MIĘTNOWICZÓW. Wróciłam właśnie z 5-cio dniowego urlopu. Zawsze to coś...PaPaPa

107

Bry dzień dla całej kadry:))
Bardzo sie cieszymy z Pawłem że fotki niedługo ruszą w polske ...a no i może przy okazji dotrą do nas.."okrojone"..hahahaaha.
My niedługo ruszamy na 7-mio dniowy obóz taneczny a potem na 5dni do przyjaciół....i będziemy z niecierpliwością czekać na te fotki:):):)))
No ja wiem straszne marudy jesteśmy:))ale bardzo się cieszymy że mieliśmy okazje być na obozie i poznać Was wszystkich..no i oczywiście nauczyć się samodzielności....Jesteście wspaniałymi ludźmi....i bardzo wam wszystkim dziękujemy.....pozdrawiamy Asia i Paweł.

108

Asiu ja chce namiary na ten obóz, gdzie za ile i czy w przyszłym roku będzie?A po waszym powrocie proszę o streszczenie wrażeń wrza ze zdjęciami.
Zdjęcia z obozu obejrzałam super zabawa, no i uległam nostalgii i wspomnieniom naszego pobytu.

109

agata napisał/a:

Kochani!Mam już płytki ze zdjęciami:)Są fantastyczne...:)Na weekend wyjeżdżam, ale jak tylko wrócę zabieram się za przegrywanie i ich wysyłanie:)Pozdrawiam cieplutko. Buziaczki

Agatko masz racje sa fantastyczne! Niedawno wrocilam do domu i dopiero moglam je sobie na spokojnie poogladac! Ehh milo jest tak powspominac ... ! Dziekuje Ci serdecznie za te plytki! Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco! :*

110

Agatko! ja tez dziekuje! wszystko dotarlo... duze buziaczki! :*

111

I ja Agatko dołączam się do serdecznych podziękowań. Oglądam je codziennie i tęsknie za chwilami spędzonymi tam z Wami wszystkimi. Agatka, mam prośbę, jeśli możesz, przejrzyj proszę swoją skrzynkę pocztową. Wysłałam Ci wiadomość. Pozdrawiam. Pa.

112

Agatko dzięki za fotki są The best...pozdro dla wszystkich..Asia i Paweł

113 Ostatnio edytowany przez Lucy (2005-09-15 14:23:39)

No nareszcie sie znów zalogowałam po naprawie komputera
I moge juz do Was pisać

AGATKO przede wszystkim DUZE DZIĘKI ZA PRZESŁANIE FOTEK NA PŁYTKACH - jest tego ogrom - miło było znów sobie dokładnie przeglądnąc wszystkie zdjęcia i powspominac obóz

odwaliłaś niezłą robote - i za to jeszcze raz dzieki