76

Odp: Miętne - lipiec 2005

chyba już stukam sama do siebie - będe już kończyć - tylko chcialam powiedziec że też za wszystkimi tęsknię za tobą Gosiu jest to specjalna tęsknota - no bo wiesz wszystkie .fr.. musza się trzymac razem, a przypomniałam sobie na co chcialam nabijac kiełbaski jak powiedzialam to Marcie to znów mnie brzuch rozbolał no i mięśnie śmiechowe hihihiiiiiiiii smile

77

Lucy.. jak mi smutno, to też o TYM myślę big_smile i już mi trochę lepiej .... w sumie to jednak dziadkowie muszą mieć jakieś tam doświadczenie i są w stanie zrozumieć młode kobietki, nawet jeśli mówią nieskładnie wink

78

Witam smile Moniko skoro nie jedziesz do tych reniferów to może byśmy się spotkały np w sierpniu podczas jakiegoś weekendu co Ty na to ... a jak Beata wróci to znów się spotkamy ... co będziemy sobie żałować smile
Lucy ja znów wyruszam w drogę ... tym razem do Chałup smile na imprezę żeglarską, która odbędzie się w najbliższy weekend, ... oj będzie się działo smile
Skoro gg jest w modzie to podaję swoje 6117700 ...
Pozdrawiam papatki smile

79

Lucy napisał/a:

Nie przejmuj sie Monia Gr. my zawsze bedziemy chcieć Ciebie nie tak jak ta " zagranica" smile - teraz to mogę powiedziec ale wam dobrze Wy macie WAKACJE  - a mnie przyszło "hej ho, hej ho, do pracy by się szło ..."

smile Lucy, nawet nie wiesz jak milo mi to slyszec big_smile Odrazu tej "zagranicy" mniej zal ;)A z tymi wakacjami to nie zawsze tak dobrze ja bym wlasnie tak "hej ho" poszla, tylko gdzie? wink

80

Basiu, nie mowie nie! Jestem wrecz za tyle ze moim planom juz sama sobie nie wierze bo sie to zmienia w takim tempie ze sama nie nadazam. Ale zobaczymy co da sie zrobic ... big_smile

81

Szyszunia jak miło że do nas dołączyłeś smile no i całe szczęście że jedziesz sam i nie zabierasz ze sobą Krnąbrnego Sołtysa bo to by się dopiero w skandynawii działo big_smile "...oj ci piękni prężący się panowie..." big_smile
co zaś do sportu to zdecydowanie piłka nożna i gorzka herbatka wink chociaż gorzka kawa jak najbardziej

82

no ładnie Laski umawiacie się a my to co !!!!!!!!! tak same, rozumiem już nie chcecie w swoim towarzystwie szalonych i niepoważnych ludzików(biednych żuczków) sad , solidarność jajników cy cuś, no to nasza zemsta będzie: no sam nie wiem słodka czy gorzka big_smile, jeszcze mamy czas do zastanowienia. Znajcie jednak nasze dobre serduszka, dajemy WAM szansę, a co już tacy jesteśmy smile wink
GG nie mam ale może jutro będę miał to się też pochwalę numerkiem smile pozdrawiam wszystkie SMERFASTYCZNE SMERFETKI smile

83

Cześć wszystkim, jak to miło znowu z wami pogadać ,chociaż w ten sposób.
Co do strony i fotki, zmienie jak tylko pojawi sie nowa strona i zrobie specjalny odnośnik do fotek z obozu,taka reklama hahaha
No skoro wszyscy podają swoje gg to może ja też sie pochwale?Może ktoś i do mnie kliknie:)
gg4172343 to byłem ja Paweł HUNCFOT"jarząbek"hahahaha

84

Cześć wszystkim forum-owiczom <mama Pawła>
Pozwoliłam sobie na zalogowanie u Was:)..mam nadzieje że moge???:)
Ehhh..tak czytam i czytam..i aż sie łezka w oku kręci....za szybko to mineło.
Nie możemy sie już doczekać z Pawłem następnego spotkania:)..tym razem Spała i paraolimpiada??? chyba se fale założe..hahaha..jak w wojsku...Pozdrawiam wszystkich.Asia.

85

jaro napisał/a:

Znajcie jednak nasze dobre serduszka, dajemy WAM szansę, a co już tacy jesteśmy smile wink

Jarku, a puszcza Was ... z pracy??? tongue
Asiu!! Jak pieknie, ze sie zalogowalas... no pewnie, ze mozesz! jak sie ten watek skonczy (skonczy???) tro zapraszamy do "dzieciakow" albo jeszcze lepiej: do "klubu rodzicow"...
A z ta "fala" to Ty nie przesadzaj.. mowilismy, ze ma byc jak w wojsku, ale nie az tak!:D

86

Gosia ja wiem dzidkowie to nie to co rodzice oni to wszystko wybaczą ...  szczególnie ulubienicom hiiiiiiii wink

Pawełku z niecierpliwościa czekamy na zmiane i parę zdję ć na twojej stronie - będe zaglądac
A Ciebie Asiu pozdrwawiamy bardzo gorąco - macie z Pawelkiem fajne fotki wink

Monia faktycznie w niektórych wypadkach lepiej iść "hej ho " tylko czy na pewno do pracy w te upalne dni ????

87

Basia - no i trafilam jak zwykle gdzieś w świat - szalona - ale dobrze pozdrów przyrodę: drzewa, wodę ode mnie a po powrocie skleć parę zdań
miłych i nie zapomnianych wrażeń, choć może mniej mrożących w żyłach niespodzianek niz z gór, nie mniej jednak tak samo ciekawych podbojów przyrody życzy Ci Lucy

88

piastunka napisał/a:

Jarku, a puszcza Was ... z pracy??? tongue

Gosiu jeżeli będzie odpowiedni termin to myślę że jakiś urlopik da się załatwić w ..... pracy wink

89

jaro napisał/a:

no ładnie Laski umawiacie się a my to co !!!!!!!!! tak same, rozumiem już nie chcecie w swoim towarzystwie szalonych i niepoważnych ludzików(biednych żuczków) sad

a no umawiamy się umawiamy a to czy chcemy kogos jeszcze to już inna sprawa (do uzgodnienia) wink zreszta skoro nikt wiecej nie wychodzi z żadna inicjatywa to my same musimy sobie jakos radzic ... smilewink

90

Witam Was wszystkich serdecznie i pozdrawiam fantastyczne dzieciaczki, niemożliwą kadrę i przesympatyczne mamy a zwłaszcza bliską memu sercu mamę Justysi. Tęsknię za Wami ogromnie i cieszę się, że mogę usłyszeć Wasze głosy na forum. A może macie ochotę na rozgrzewkę... Szczególne uśmiechy i podziękowania za wszystko ślę Tobie Piastunko. Trzymajcie się cieplutko. Buziaki

91

Witam nowe uczestniczki forum (_Mrowka1 i mietka) bardzo się cieszę że do nas dotarłyście smile
Moniczko zawsze w ciebie wierzyłem i wiem że jesteś kobieta z inicjatywą więc wszystko w twoich rękach smile
mietko rozgrzeweczka jak najbardziej smile tylko może jak fala upałów minie, bo teraz to tylko woda, woda i jeszcze raz woda(na Mazurach) papa smile

92

gapa ze mnie wink zapomniałem podać numer GG więc to robię 1861326

93

Mietka! mam nadzieje, ze w regionie juz jakies realne plany pracy na powakacjach sa! i na cos sie oboz przydal... teraz dobrze by byl pojechac z doroslymi, zeby miec obraz ogolny... a na oboziku dla kobietek, to juz w ogole byloby milo sie spotkac wink

94

Mietka! mam nadzieje, ze w regionie juz jakies realne plany pracy na powakacjach sa! i na cos sie oboz przydal... teraz dobrze by byl pojechac z doroslymi, zeby miec obraz ogolny... a na oboziku dla kobietek, to juz w ogole byloby milo sie spotkac
Pastuneczko, pamiętasz naszą ostatnią rozmowę przed wyjazdem, Ty wiesz, że ja jestem na TAK, z wielką ochotą. Obóz dziecięcy dał mi bardzo dużo i mam zamiar czerpać z tego. I masz słuszne podejrzenia, po wakacjach ruszamy z regionem dla dzieci, z czego ogromnie się cieszę. Mam nadzieję, że będziemy miały okazję się spotkać. Ściskam i pozdrawiam.

95

jaro napisał/a:

Witam nowe uczestniczki forum (_Mrowka1 i mietka) bardzo się cieszę że do nas dotarłyście smile
mietko rozgrzeweczka jak najbardziej smile tylko może jak fala upałów minie, bo teraz to tylko woda, woda i jeszcze raz woda(na Mazurach) papa smile

Jaro, wiesz, że w Miętnem upały nas nie opuszczały i mimo to wszyscy - jak jeden mąż - uczestniczyć musieli, także do dzieła... a wodę... przywiezie serwis. A pozdrowienia ze Szczecina są cieplutkie

96

a w rzeszowie w tym momencie ulga od DUŻYCH UPAŁÓW - bo akurat teraz DUŻY DESZCZ - powiedziałabym ze burze - dlatego pozdrawiam i życzę wszystkim chwile chłodu taką jaką my mamy

no i oczywiście witam nowego użytkownika - Witam cię Mietko - miło cię widzieć na forum - no i zycze owocnej pracy z dziećmi w regionie - tak trzymać

97

Mietko dzięki za pozdrowienia. Z tymi upałami to fakt, tylko z wodą problem bo trzeba samemu do sklepiku się karnąć sad no ale damy radę smile
Mazury się skończyły, a dziś już szara rzeczywistość, praca i tylko praca.

Lucy u mnie też dzisiaj jest już chłodniej, a w nocy też była burza i wcale się nie bałem wink
pozdrawiam was wszystkie przesympatyczne smerfetki smile

98

Kurcze! jak my zaczynamy o pogodzie gadać, to może pora iść spać??:D

99 Ostatnio edytowany przez _Mrowka1 (2005-08-02 10:19:20)

a może by tak zbiorowo wieczorami w karty grać ???
Wspomnienia już były, smutne powroty do rzeczywistości też....a no i ta pogoda:):) też była...hehe..to ja teraz polecam na nocne posiadówki karty:):)..a co??!!...
Grać to ja tego no nie umiem...ale sie zapisze..o!!!...i może jaką fortune wygram:):)...hahaha...akurat:)
Pozdro dla wszystkich od Asi i Pawła.
PS.
Tylko mnie nie wySZucajcie za pisanie głupot..ja sie naprawde poprawie<na krześle>

100

Nikt Cie nie wyrzuci Asiu smile... najwyżej technicznie przeniesie z użyciem prostego kręgosłupa i na ugiętych kolanach wink... a jeśli chodzi o karty, to trzeba do Jasia. Tylko, że on tu nie zagląda sad.. Pozdrowienia dla Pawła!:)