51

Odp: Miętne - lipiec 2005

A i jeszcze coś,cały czas pracuje nad moją nową stroną i mam pytanko do wszystkich.
Czy nie pogniewa sie ktoś na mnie jak zamieszcze kilka wspólnych fotografi na mojej stronie?

52

Basiu trzymamy Cię za słowo no i oczywiście czekamy z niecierpliwością smile
Gosiu piszesz że tęsknisz, my oczywiście też, już by się chciało znowu z wami wszystkimi spotkać smile ale przyjdzie nam troszkę poczekać sad

53

Pawełku ja się zgadzam na umieszczenie fotek ze mną i mam nadzieję że inni też nie będą mieli nic przeciwko smile ale jest jeden warunek musisz podać nam adres swojej stronki

54

jarku,moja nowa strona będzie na tym samym adresie co obecna<stara>, jak ruszy nowa to wam wszystkim odrazu dam znac:)

55

hmmm.. Paweł.. a jaki adres ma stara?:)

56

http://cudownis.w.interia.pl/

57

Tu Szyszunia Jasny gwint!! Pozdrawiam was wszystkich!! Jestem jeszcze w Polsce ale nuiedługo baj!! Tęsknię za wami Ludzie!! Na obozie było.... Niewiem czy mogę napisać zaj...... . Nie narażam się!! Ale napiszę SMERFASTYCZNIE!! Oglądacie piłkę nożną czy bilard?? Ja tam lubię słodkie herbaty!! Hehe!! Wtajemniczeni wiedzą o co come on!! Do zobaczyska albo do usłyszenia!!

58

P.S. Jak jesteś w TAK TAKu dłuużej!!!!!

59

Napiszcie co tam u was ludzie!!

60

a jak uzyskać resztę zdjęć z obozu?? Pytać o AGATKĘ?? AGATKO?? Hau hau!! PLEASE!!

61

Szyszunia Słoneczko smile
Cieszę się bardzo, że dołaczyłeś do naszego grona smile
Ja osobiście bardzo tęsknię za Wami wszystkimi, jednakże żywię nadzieję, że dane nam będzie jeszcze się spotkać smile
pozdrawiam cieplutko ... smile

62

Szyszunia jak wpadl, to od razu zrobilo sie ... sportowo! wink Uwazaj na siebie w tej Skandynawii!
Piotrze, cudownisiu, zajrzalam na stronkę... nooo przydaloby sie cos zmienic - szczegolnie zdjecie - ta spacerowka to obciach, szczegolnie po obozie aktywnym wink... wytrwalosci zycze w szlifowaniu umiejetnosci! :*

63

Siemaneczko Basiu i Piastuniu!! Ja cię nie mogę!! Fajowo z wami znów pogadać!! Suuper!! JAk ja tęsknię za tym obozem, za dziećmi i za Wami!! Niech się skandynawia boi bo Szyszunia jedzie!! A jak mnie do kraju nie wpuszczą za wygląd?? Damy radę!! Pozdrowionka!!

64

Jak ktoś ma GG i chce pogadać ze mną to mój numer to 4111760
Dzięki

65

Ehh mi tez jeszcze nie przeszlo! Dalej tesknie za Wami! Tak czytam o tej Skandynawii ale Ci fajnie, ja tez mialam jechac a po powrocie z obozu okazalo sie ze mnie juz tam nie chca sad Tak wiec Basiu nie jade jednak do tych reniferow sad No ale za to teraz mam jeszcze 2 miesiace wakacji masz moze juz jakies propozycje po co czekac na Beate? tongue hehe

66

Monika, może to i lepiej, wystarczy, że Mariusz tam pojedzie! big_smile... przecież on zrobi tam tyle zamieszania, że już lepiej zostać tu i spokojnie obserwować to z daleka! big_smile

67

Szyszunia napisał/a:

Jak ktoś ma GG i chce pogadać ze mną to mój numer to 4111760
Dzięki

A Ty już jak zapraszasz, to siedź i czekaj, a nie człowiek sam musi ta gorzką kawę pić!! big_smile

68

A to i ja nie bede gorsza smile A co mam sie nie pochwalic swoim nr  GG wink ---> 2275324 Kto da jeszcze? smile

69

Oki. ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GORZKĄ KAWĘ PRZY PIŁCE NOŻNEJ DO GOLENIOWA!!

70

Monia rozłączyłem się bo nie odzywałaś się dłuugo i pomyśłałem że twe GG coś nie tak!! JA mam wszystkie twe wiadomości więc chyba u ciebie coś nawala!! Jeszcze pogadamy kiedyś. Pozdrowienia ze słonecznego Goleniowa w nocy!! Hau hau

71

Szyszunia napisał/a:

Monia rozłączyłem się bo nie odzywałaś się dłuugo i pomyśłałem że twe GG coś nie tak!! JA mam wszystkie twe wiadomości więc chyba u ciebie coś nawala!! Jeszcze pogadamy kiedyś. Pozdrowienia ze słonecznego Goleniowa w nocy!! Hau hau

Tak najlepiej to na kogos zwalic wink Ze niby co ono nie tak ? wink Wiesz no nie musisz juz sie tak wykrecac smile Moze to jednak z twoim cos nie tak ? hehe
Pozdrawiam rowniez z Lublina - u nas chyba cos nie bardzo tej nocy slonko swieci smile Wy to jednak w tym Goleniowie fajnie macie !

72 Ostatnio edytowany przez Lucy (2005-07-25 21:38:38)

cześc Paweł miło ze sie odezwałeś. Inni jakoś spią czy coooo sad . W kazdym razie Ty nie smile . Zaglądnęłam na twoja stronke. jest miło i kolorowo i cieszy mnie bardzo ze ty tez lubisz "tygryski" przypomnij sobie co u nas było narysowane na drzwiach i juz się poczułam swojsko smile Jakos tak miło. Lecz przyłączam się do sugestii Gosi musisz coś zmienic z tą spacerówką.
A jeszcze jedno oczywiscie zgdzam się na umieszczenie zdjęc ze mną na Twojej stronie jeżeli takowe będą bo wiesz ze " szewc w dziurawych butach chodzi"
Napisz czy bedziesz cos jeszcze robic na wakacjach . pozdrawiam

73

Szyszunia uważaj co mówisz bo ja  jak kawę pije to tylko gorzka wiec się skusze i jeszcze przyjade, o zapomniałam przecież wyjeżdżasz - a ładnie to tak nas opuszczać . no tak ale wakacje maja swoje prawa,  nam przyjdzie jedynie poczekać na Ciebie.

74 Ostatnio edytowany przez Lucy (2005-07-25 22:01:10)

Nie przejmuj sie Monia Gr. my zawsze bedziemy chcieć Ciebie nie tak jak ta " zagranica" smile - teraz to mogę powiedziec ale wam dobrze Wy macie WAKACJE  - a mnie przyszło "hej ho, hej ho, do pracy by się szło ..."

75

Basiu - a ty co porabiasz - czy jak zwykle gdzieś w szaloną podróż..??
Muszę Ci powiedziec na uszko że jak pomyślę, iż wybrałam z tej "setki" 5 karteczek to juz mnie duma rozpiera - mamy wiedzą o czym mówię i dlatego pozdrawiam wszystkie niesamowite mamy bo im sie też to udało - mam nadzieję że jeszcze się wtym sprawdze