26 Ostatnio edytowany przez Lucy (2005-07-21 21:52:52)

Odp: Miętne - lipiec 2005

witam Cię Emilko - faktycznie obóz minął błyskawicznie również i mnie - ja to się tak czułam jakby ktoś z bicza trzasnał sad ale co fajne smile to szybko się kończy sad
a co do zdjęć to czesto zaglądam do nich - fajnie ze była taka mozliwość przedstawienia ich na forum smile - to jednak jest duże udogodnienie i frajda że można je tak szybko oglądac 

Agatko jak bedziesz coś kombinować ze zdjęciami to ja oczywiście się pisze na całośc - jeżeli będziesz reginami wysyłać to ja moge się zadrklarowac na nasz region czyli - podkarpacie - przegrac i wysłać wszystkim
pozdr smile

27

Lucy.. Ty tez nie mozesz spac???? big_smile

28

hejka! no no widzę że pomalutku nas tu przybywa smile
ja też za WAMI tęsknię, dobrze że można chociaż na fotki polukać i powspominać.
Lucy i Piastunko jak widzę jeszcze nie możecie przestawić się na normalne godziny spania wink ale ja też mam podobnie big_smile
pozdrowionka i buziaki dla wszystkich smile

29

Kurcze,widziałem wasze zdjęcia.Tyle znajomych twarzy a mnie nie było...Lucy,Grześ,Jarek...eh....pozdrawiam.

30

witam Sergi! dzięki za pozdrowionka, żałuj że cię nie było z nami, no ale fotki z Zielonki też niczego sobie i też napewno było super smile
może kiedyś znowu razem na technice jazdy narka

31

Ja co prawda nie z Podkarpacia, ale jak będziesz wysyłała fotki pamietaj o mnie i o Lubelszczyźnie Lucy Hej!
Jaro miło Cie widzieć!

32

Sergiusz napisał/a:

Tyle znajomych twarzy a mnie nie było...Lucy,Grześ,Jarek...eh....pozdrawiam.

No Sergiusz.. to trzeba sie odwazyc i pojechac na dzieciecy! big_smile przybedzie jeszcze pare nowych znajomych twarzy.. no na przyklad ... moja wink

33

jaro napisał/a:

Lucy i Piastunko jak widzę jeszcze nie możecie przestawić się na normalne godziny spania wink

przed 1.30 to ja jednak MUSZE isc spac, no wiesz, Jarku... nie te lata wink

34

Emilko Ciebie również jest miło poczytać smile no ale portrecik by się przydał

35

piastunka napisał/a:

przed 1.30 to ja jednak MUSZE isc spac, no wiesz, Jarku... nie te lata wink

Gosiu nie przesadzaj z tymi latami bo jeszcze pomyślę, że była z nami jakaś babcia czy cuś big_smile doooobze doooooooobze "...a masz ty brzydki wrogu..." wink
bużka

36

piastunka napisał/a:

No Sergiusz.. to trzeba sie odwazyc i pojechac na dzieciecy!

No właśnie ja nie wiem czy się nadaje.W pracy wytrzymywałem od 9 do 14....nie wiem czy dłużej mi nerwy nie puszczą smile

37

jaro napisał/a:

Emilko Ciebie również jest miło poczytać smile no ale portrecik by się przydał

Popieram Jarka - Emilko prosimy o portrecik smile
Jarku skoro napomknąłeś o "brzydkim wrogu", to należałoby powiedzieć, że "torebka mu się pali" smile ...
pozdrawiam pa smile

38

Gosiu nie przesadzaj z tymi latami bo jeszcze pomyślę, że była z nami jakaś babcia czy cuś big_smile

Kurcze! jakby sie tak dobrze zastanowic, to..... moglabym juz byc! big_smile alez sie zagapilam!:D

39

Sergiusz napisał/a:

No właśnie ja nie wiem czy się nadaje.W pracy wytrzymywałem od 9 do 14....nie wiem czy dłużej mi nerwy nie puszczą smile

W pracy! no chyba zauwazyles juz, ze obozy to troche co innego niz PRACA wink... ale nie namawiam, nie namiawiam.. skoro nawet chec poznania nowych twarzy Cie nie przekonuje.... smile

40

ale ale...oczy wiście że chce.Ale to już "góra" musi zadecydowac czy będe dobrym kandydatem.
pod włos mnie bierzesz smile

41

Jarku i Basiu, mego portretu nie zobaczycie, nie chcę straszyć odwiedzających te strony! Pozdro tęsknię za Wami!!! Bardzo, Bardzo, Bardzo!!! Sama ciekawa jestem czemu?

42

Kokietka! wink

43

Sergiusz napisał/a:

pod włos mnie bierzesz smile

no coś Ty! zupelnie obcego faceta!? big_smile

44 Ostatnio edytowany przez Lucy (2005-07-24 19:00:23)

ale się podziało - tyle ludzi nawet Sergiusz do nas zaglądnął - witam Cie i pozdrawiam smile - muszE przyznać że te fotki to naprawde fajna  rzecz - mozna sobie powspominać
A gdzie jest nasz Pawełek - odezwij się co tam u Ciebie ???
Ciekawa jestem co u innych dzieciaków - jak spędzają reszte wakacji??

ja to juz chyba tylko praca, praca, praca sad

45

Emilka - oczywiście że nie zapomnę jak dostane pierwsza to Ci przesle zdjecia - chyba że Agatka wszystkim zrobi kopie i przeslę ja nam

46

Lucy zaglądnąłem bo trzeba się rozwijać na innych i może wkońcu na dziecięcy pojechać big_smile

47

Lucy!! Tęsknię za Tobą!! kurcze to trochę nienormalne!:D za innym też.. a to już chyba normalne! big_smile
Sergiusz daje się przekonać! Ma sie ten dar przekonywania!;)

48

Kochani!Jak tylko dotrze do mnie płytka ze zdjęciami <Basiu!czekam (nie)cierpliwie;)...>tak jak obiecałam powiele ją i roześlę w miarę możliwości jak najszybciej...Obiecałam-słowa dotrzymam:)
Tęskni mi się za Wami...

49

żeby nie było... to ja pamiętam o Waszych zdjęciach! mam ten komfort, że mogę je przeglądać do woli, hehe ;) i nie oszukujmy się... to nie jest jedna płytka... ;) pozdrawiam Miętną ekipę :)

50

Cześć Wam
Jestem lucy , jestem:) i pamiętam o Was wszystkich i czytam wszystko co tu piszecie.
Przykro mi tylko że musze czekać aż do następnego roku żeby was znowu wszystkich zobaczyć.Nie moge się też doczekać tych sławnych zdjęć o których wszyscy mówicie, i chce dostać te na których jestem.Ale zaczekam cierpliwie.Staram sie robić wszystko to czego mnie nauczył Jasiu i Mariusz/mama mnie pilnuje żebym sie nie lenił.
A i ciekawy jestem kiedy będę mógł znów pojechać na obóz, od kogo to zależy? Jestem strasznie dumny że byłem i wszystkim znajomym opowiadam o Was.
Poadrawiam wszystkich chłopaków, a dla dziewczyn przesyłam ogromniaste buziaki i pzytulasy bezbolesne tym razem hahaha.Mama dołancza sie do tych pozdrowień.Tęsknie za wami:(((((((.