Temat: Miętne - lipiec 2005

Kochani! nikt tu jeszcze nie wspomniał, że pojutrze zaczynamy "rządzić" w Miętnem smile... Jak zwykle mam już koszmarne sny, że wszystkie dzieci przyjeżdżają i ... chodzą i technika jazdy nie ma co robić! big_smile ... koszmarne sny się nie spełniają, więc zapowiada się ciekawie... tym bardziej, że - podobno! - remont generalny w Miętnem był!

2

Odp: Miętne - lipiec 2005

Czekam z niecierpliwością na relację smile i życzę miłych, miętnych rządów

3

Witajcie! no to już jutro, napewno będzie odjazdowo jak zwykle, awarie wink i te inne sprawy smile.
Do zobaczenia

4

Ale Wam zazdrościmy
Na dziś życzymy miętowych snów
Pozdrówka od Bart &co

5

Jaro pozdrów wszystkich w Miętnem, zwłaszcza Piotrka i Jurka.
Ale wam zazdroszcze, pewnie sprzyda się wam coś na komary które tam mają rozmiary gołębia smile

6

Hej! No i się skończyło, było pracowicie ale bardzo przyjemnie i wesoło.
Dzieciaki były wspaniałe i dały nam nieźle w kość wink
Kadra super zgrana, jeszcze raz Wam dziękuję za niepowtarzalną atmosferkę "...za gorąca, nie za gorzka!" big_smile  ci którzy tam byli wiedzą o co chodzi "doooobze, doooobze" smile. pozdrawiam i papatki smile

7 Ostatnio edytowany przez Basia Bukowska (2005-07-18 09:34:28)

No witam !!!
To co się działo w Mietnym to było jedyne w swoim rodzaju przeżycie smile, ludzie fantastyczni, dzieciaki wspaniałe, rodzice też w porządku ... po prostu było super smile
Dzięki wielkie za to, że dane mi było tam być smile
Pozdrawiam cieplutko smile

8

czesc wszystkim bylem na obozie w miętne .bylo super .Kadra wspaniała dziewczyny jedna ładniejsza od drugiej opiekunowie odpowiedzialni i bardzo fajni Aż żal było się rozstawać .Polecam wszystkim  rówieśnikom takie obozy.
Mnie tam było dobrze, dużo się nauczylem od Jasia i Mariusza. Strasznie za nimi  tęsknie , nie mogę doczekać się kolejnego obozu.

9

witaj Pawełku współspaczu, fajnie że się odezwałeś. Nie zapominaj o nas i ostro trenuj a zostaniesz mistrzem, pozdrów mamę.

10

dajcie mi znać jak można zdobyć fotki z tego obozu bo już się nie możemy z mamą doczekać

11

Pawełku teroszkę cierpliwości, za kilka dni napewno pojawią się w galerii, a będzie co oglądać.
z tego miejsca duży ukłon w stronę tetrosa o jak najszybsze umieszczenie fotek, z góry wielkie dzięki

12

hej Jarku mama daje mi teraz nieźle popalić.Musze robić wszystko czego się nauczyłem.Zabierzcie mnie od niej.HAHAHA
Dziś idziemy z mamą do naszego koordynatora poopowiadać jak super było na obozie i niemożemy doczekać kiedy się zobaczymy na następnym obozie.Moze ktoś zorganizuje jakiś zlocik obozowiczów????

13

Zlocik obozowiczów? Hehe Czemu nie smile Bo naprawdę chociaż dopiero co się zakończył to ja już strasznie za Wami tęsknie! Wspaniałe dzieciaki i tak zgrana kadra - wszyscy byliście po prostu super! Aż brak słów żeby opisać ten obóz, tam po prostu trzeba było być a ja miałam to szczęście big_smile Dzięki wielkie za wszystko. Pozdrawiam serdecznie! Buziaki, pa!

14

Cześć obozowicze!!!:) pozdrowiam wszystkich, a szczególnie tych którzy przetrwali noc z soboty na niedzielę, myślami Byłam z Wami:-) Mam nadzieję że zyjecie HAHAHAHA....... :] Dziękuje za życzliwe przyjęcie, jesteście fantastyczni, i mam nadziję że się jeszcze spotkamy

15

Witam wszystkich!:) jak Was czytam, to tez tesknie! smile Dzwonil dzis Greg - tez mowi, ze teskni wink....
Pawelku, od Mamy Cie nie zabierzemy - musisz sobie z Nia radzic sam - ale chyba juz woiesz jak to robic. Ona zreszta tez dostala wskazowki, jak sobie radzic z Toba!:)...
Lidziu! jak siniaki? wink

16 Ostatnio edytowany przez paweł Żaczek (2005-07-19 12:02:14)

tak piastunko wiem wiem ja tylko żartowałem .
Bardzo dużo sie nauczyłem ..poznałem fajnych ludzi .Dałem wam chyba nieźle w kość za co mi głupio ale ważne ze czegoś sie nauczylem . Bardzo za wami tęsknie i będe namawiał moich znajomych na taki  obóz .I możebyśmy jednak zrobili jakiś zlocik obozowiczów.prosze

17

Pawelku ... w kosc to mi dales sciskajac mnie tak mocno, ze do dzis mnie bola kosci policzkowe!:D a o kosci chlopakow to Ty sie nie martw, sa przyzwyczajeni! "zlot" to na pewno bedzie - za rok na Igrzyskach, na ktore juz teraz wszyscy macie zaproszenie..

18

Jest juz dostepna galeria z obozu: http://www.far.org.pl/mietne_VII2005/

19 Ostatnio edytowany przez paweł Żaczek (2005-07-19 14:06:45)

woow:) ................fotki suuuper a dlaczego tak mało:(? czy to wszystkie fotki??
ja chce więcej smile:):):);)
obejżałem je z mamą są świetne
wielkie dzieki za tak szybkie zamieszczenie
pozdrowienia dla wszystkich obozowiczów
smile:):)paweł i asia:):):)

20

Dzieki Bartek za zamieszczenie zdjec w postulowanej ilosci wink...
Pawelku tylko tyle "zmiescilo sie" na stronie i tak mialysmy z Lucy problem wybraniem najpiekniejszych, bo wszystkie byly piekne... Twoich jest i tak dosc duzo, w koncu jak ktos jest fotogeniczny, to...
Pozdrowienia dla Asi! :*

21

"Życie jest piękne dzięki chwilom, które sie nigdy nie powtórzą..."
Cudowne dzieciaczki, fantastyczni ludzie, wspaniała atmosfera...:)To pewnie dlatego tak bardzo mi się tęskni...Najcieplejsze pozdrowienia dla Wszytskich Buziaki:*

22 Ostatnio edytowany przez paweł Żaczek (2005-07-20 10:29:17)

.....Asia <mama Pawła> .....:):):)
Witam wszystkich forumowiczów, a przede wszystkim tych znanych mi z reala:):):)Obóz był naprawde "the beściacki":):):):) i tu z góry wielkie dzięki dla całej kadry.
Pozdrawiam też wszystkie "mamuśki" swoja drogą to fajne i dzielne dziewczyny...ale nam załatwili ekstremalne doznania,co????Ale warto było wylać siódme poty z siebie.
Basiu,  brakuje mi naszych wspólnych "dymków" na boczku. Cieszę się, że Cię poznałam.
Piastunko <Gosiaczku> Tobie też wielkie dzięki za atmosfere i za wspaniałe wspomnienia jakie nam zafundowaliście.I to gratis:):):)
Mam jedno pytanko, tylko jedno.....czy mogłabym sie dowiedzieć do kogo trzeba pukać żeby mieć dostęp do niepublikowanych fotek????????
Jest pare fotek na których nam strasznie zależy..please
<trzepot rzyns> i <pokłony niskie>
Pozdrowienia jeszcze raz dla wszystkich ..Asia

23

witam wszytkich obozowiczów smile i mamuski smile a takze wspaniała kadre smile ja tak jak wszyscy równiez tęsknie za Wami jak widac nie moge spać i przejśc na normalne godziny funkcjonowania, ale co tam.
Mam nadzieję że podobaja się zdjecia bo razem z Gosią miałyśmy nie mały "orzech do zgryzienia " wybierając z wszyskich fajnych zdjec   tylko odpowiednia ilość

a tak wogóle to czegoś mi brakuje,  ciągle  oglądam się i szukam aparatu smile . Oj muszę wreszcie wrócic do rzeczywistości jutro do pracy to mnie sprowdzą na ziemię wink

24

Asiu <mamo Pawła> :)
umówiliśmy się z kadrą obozu tak, że zgram w biurze wszystkie zdjęcia na płytki (bo nie mało ich się uzbierało) i przekażę Agatce. Dalej już kadara ma się jakoś dogadywać. Myślę więc, że zdjęcia dotrą i do Waszego regionu, bo i stamtąd kadra była w Miętnem :)
pozdrawiam

25

Witam, witam dawno mnie tu nie było. Pozdrawiam serdecznie, wszystkie DZIECIACZKI, dzielne Mamusie oraz całą kadrę. Ja też bardzo za Wami tesknię, Pawełku o Tobie mysle wyjątkowo cieplutko.
Specjalne podziekowania dla Danusi i Jasia - Wy wiecie za co. Widziałam wczoraj zdjęcia, łza sie w oku kręci. Czemu to tak błyskawicznie sie skończyło??? Gosia i Lucy też dzięki!!! Słodkie buziaki dla wszystkich, do zobaczenia!!!