Temat: KIBICE NA MISTRZOSTWA EUROPY RnW w NOTTWIL 2011

Witajcie!

O3 października 2011r. odbędą się w Nottwil w Szwajcarii Mistrzostwa Europy w Rugby na Wózkach. Jak zdążyłem się zorientować, istnieje duże zainteresowanie uczestnictwem na żywo w Mistrzostwach Europy.

Dlatego, abyśmy mogli mieć podczas meczy możliwie dużo fanów, poprosiłem pewne biuro podróży o pomoc w znalezieniu korzystnego noclegu. Niestety bezpośrednio w Nottwil nie ma takiej możliwości, ponieważ znajdują się tam tylko trzy hotele! Dwa z nich są zajęte przez zawodników, menadżerów, sędziów, pomocników oraz klasyfikatorów, a trzeci hotel jest zamknięty.
Jedyna korzystna finansowo możliwość jaką znaleźliśmy to Apartamentowiec w Luzern, znajdujący się ok. 25 km od Nottwil. Apartament można wynająć jedynie na jeden tydzień, a więc przyjazd 03.10.2011r. i wyjazd 10.10.2011r.

Dwupokojowe mieszkanie 48m2 na 5 piętrze – jest winda - dla 4 osób:
otwarty salon/jadalnia z 2 łóżkami opuszczanymi z szafy i gniazdkiem TV. 1 otwarty pokój z dwoma łóżkami, aneks kuchenny (piekarnik, zmywarka), łazienka/WC, balkon.
Koszt tygodniowego pobytu dla 1 osoby to 110 EURO (bez wyżywienia)

Jednopokojowe mieszkanie 21m2 na 5 piętrze – jest winda -dla 2 osób:
Otwarty salon/jadalnia z dwoma opuszczanymi łóżkami i wyjściem TV, aneks kuchenny (piekarnik) łazienka/WC, balkon.
Koszt tygodniowego pobytu dla 1 osoby to 171 EURO (bez wyżywienia)

Po wystarczającej ilości zgłoszeń będziemy się dowiadywać ile będzie kosztować autobus na ten okres. Wyjazd byłby z Raciborza. Dokładny czas odjazdu i cena przejazdu będą jeszcze podane.
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertę, proszę o pisemne zgłoszenie do 10 sierpnia 2011r.  do Magdaleny Wiśniewskiej: em_wisniewska@o2.pl z podaniem następujących danych:
Imię i Nazwisko:
Adres:
Email:
Telefon:
Data urodzenia:
Nr dowodu:

Mam nadzieję, że ta oferta umożliwi zainteresowanym fanom uczestniczyć wraz z Kadrą w meczach na żywo.

Z pozdrowieniami,
Christoph Werner

2

Odp: KIBICE NA MISTRZOSTWA EUROPY RnW w NOTTWIL 2011

Zainteresowane osoby oraz wszelkie pytania proszę kierować na em_wisniewska@o2.pl

3

Jeżeli jest ktoś jeszcze zainteresowany to można się zgłaszać do końca sierpnia:)

4

czy kibice zdadzą nam swoją relację? smile

5

Kibice chyba jeszcze dochodza do siebie po ME (((:

6

Co tu dużo mówić, było -cenzura-!!!!(pomimo kilku przykrych incydentów związanych z Francją)-cenzura- atmosfera, ludzie!!!! Kto nie był niech żałuje i odkłada kasę na następne mistrzostwa!!!

Oczywiście jak pojawiła się transmisja z głosem(środa), wówczas mój zaniemógł, ale i tak z dziewczynami i wsparciem niemiecko-polskim daliśmy radę szwajcarskim kibicom, których było naprawdę duuuuuuuużo:D plus ich "krowie" dzwonki:P i okrzyk, który przez wszystkich był rozumiany jako "Auschwitz" choć próbowali śpiewać "Hop Szweiz" lub jakoś tak! Jednak co wieczorne odpowiednie przepłukanie gardeł dawało efekt i rano znów było głośno:D

Każdy zazdrościł naszym dopingu:D Pojawiły się także propozycje z innych team'ów:D Zawsze byłyśmy na hali wcześniej lub zostawałyśmy po meczu naszych i kibicowałyśmy innym, oczywiście był to bardziej spokojny doping niż naszych z racji iż trzeba było oszczędzać głos na następny mecz Polaków oraz sprzęt.
(biedronkowa trąbka dała radę!!!!) Drużyny, którym dodatkowo kibicowałyśmy były bardzo wdzięczne i wsparły nas podczas niedzielnego meczu!!!! Pełen szacun dla tych drużyn!!!!!

W piątek dojechała do nas poznańska ekipa i nasz doping stał się jeszcze potężniejszy!!!!
Znalazł się też czas aby trochę pozwiedzać:)Szwajcaria prześliczna:D

Z tym dochodzeniem to faktycznie, ciężko jest wrócić po takich emocjach i przeżyciach do szarej rzeczywistości....

Wg mnie pomimo iż Polsce nie udało się zakwalifikować na IP, chociaż mam cichą nadzieję, iż wykryją doping u Szwedów, to Polacy pokazali co to jest siła, drużyna i, że żaden przeciwnik im nie straszy!!! Co potwierdzili ogrywając 2 razy Niemców w 2 różnych liniach taktycznych ze względu na zmiany w klasyfikacji oraz wielkim Joe na czele:D

Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało zadawajcie:)

7

Poza tym, tak jak obiecałam, kiwałam do wszystkich nie mogących być w Nottwil a śledzących rozgrywki przez internet i z emocji przyklejonych do monitorów:)

8

aaaa i jeszcze kilka słów o sędziach, a przede wszystkim o naszych dwóch fantastycznych sędzinach Sylwii i Karolinie, które pokazały co znaczy polska szkoła sędziowska i żadna sytuacja nie wyprowadziła i z równowagi!!! Brawo dziewczyny!!! Miło się na Was patrzyło:)
Dziękujemy też za to małe, tajne wsparcie kibicowskie:)

Oraz parę słów o naszej kochanej Izuni!! Dobra robota!!! Inni się powinni od Ciebie uczyć, może byłoby mniej protestów i niesprawiedliwych decyzji...
Dziękujemy Ci także za ciche wsparcie i za tupanie pod stolikiem klasyfikatorów po każdym golu chłopaków:)

9

a z chłopaków (plus Aśka oczywiście), trenerów i całego staffu jestem dumna!!!! oraz mega przeszczęśliwa, iż mogłam ich wspomóc:)