1

Temat: Liga Zachodnia RnW

Z przyjemnością informujemy, że w niedzielę 06.03.2011 w godzinach od 9:00-18:00 odbędzie się I Turniej Ligi Zachodniej Rugby na Wózkach. Miejsce OSiR w Pniewach ul. Wolności 20
Udział biorą następujące drużyny:
-Balian ( Chrzypsko Wielkie)
-Piecobiogaz (Poznań)
-Jokers(Bydgoszcz)
-Tetra Gryf(Szczecin)
-Skorpion(Polkowice)
-The Dogs(Gorzów)
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !

2

Odp: Liga Zachodnia RnW

Do zobaczenia! smile

3

i ja też będę:D

4

Wygra Balian reszta to drurzyny grupy C smile

5

zaba, ale powalczyć zawsze można:)

Poznań i Polkowice też są z I ligi, B ale zawsze I liga:)

Turniej superowy:D
to teraz czas na Polkowice:)

6

zabawa była fajna, nie ma to tamto.

7

prosze osoby ktore maja w posiadaniu zdj z tej imprezy o przesłanie na mejo emila dudo212wp.pl. dziekuje

8

dudo21@wp.pl

9

Ja pisalem kto wygra:) a walczyc kazdy moze jeden lepiej drugi troche gorzej ale nie o to chodzi...<muza>  smile

10

no tak:P na tych zawodach nie można zarobić:P
Niespodzianek nie będzie

11

Faworytem jest Balian to wiadomo ,ale resztą mogą być Niespodzianki;p

12

Boa wrzuć wyniki, proszę:) albo ktoś inny, kto zna, bo ja jestem tak zakręcona, że nie wiem jakie były:P

13

Ja jestem bardzo ciekawy wyników. Pomysł ligi ( innej niż PLRnW) wziął się ze śląska. Tam po raz pierwszy rozegraliśmy Śląska Lige w której uczestniczy obecnie 5 zespołów. Powiem , że sam pomysł zrodził się podzas pewnego turniju w czechach, gdzie przy wspólnym stole z zawodnikami z Czech zaplanowaliśmy pierwsze spotkania. I tak od 2006 roku bawimy sie na 3 turniejach ligowych. Jest mi niezmiernie miło, że ktoś ten pomysł podchwycił i zoorganizował podobną imprezę. Jest to  bardzo tani turniej bo trwa tylko jeden dzień. Trzeba tylko opłacić halę. Każda drużyna ma obowiązek zapewnić sędziego. U nas na śląsku każda druzyna musi zoorganizować 1 turniej w ciągu roku. 5.02.2011 odbył się pierwszy turniej ŚL w Ostravie w Czechach. Następny ma Być w Knurowie a ostatni w Świętochłowicach. Organizatorzy nie maja obowiązku zoorganizować posiłku czy wody. Każda drużyna jest na to przygotowana . Musi sobie zapewnić prowiant.
Jeśli jest już Śląska i Zachodnia Liga to teraz???????!!!!!!!!!!!Czekam z niecierpliwością na Środkowo-wschodnią Lige Rugby Na Wózkach w której zagrają drużyny z Warszawy( dwa lub 3 team)/Gromu/Rzeszowa/Lublina.
Co wy na to? Jest to świetny rozwój zawodników. Zawodników, którzy na codzień nie graja w PLRnW.
Pozdrawiam

14

jak i również sędziów:) Doświadczenie to podstawa:D

15

Wszyscy grać , a robić nie ma komu:)

16

Witajcie!
Faktycznie pomysł na inną Ligę niż Polska narodził się na Śląsku i trochę Wam tego pozazdrościliśmy smile Właśnie jesteśmy po pierwszym z trzech planowanych turniejów Ligii Zachodniej. Muszę przyznać, że jak na pierwszy raz to wyszło nam to całkiem nieźle.
Wiem, że wiele osób się niecierpliwi, dlatego poniżej podaję pierwsze wyniki :
- Balian - The Dogs (Gorzów) 79-6
- Piecobiogaz - Jokers (Bydgoszcz) 49-40
- Skorpion (Polkowice) - Tetra Gryf ( Szczecin) 53-32
- Balian - Jokers - 72-27
- Skorpion - The Dogs 47 - 19
- Piecobiogaz - Tetra Gryf 28 - 21

Pozdrawiam serdecznie !
Monika

17

Skorpion ostatnia kwarte grał z Gorzowem w trójkę,bo składu nie było.
Balian nie do ugryzienia wkońcu to Wicemistrz z 2010 roku:):)

18

a nawet przez kilkanaście sekund w 2:D jak nr 5 zszedł na karę:P i chyba nawet wtedy zdobili punkt:D

19

Oj tam, ja myślę że Gorzów ma bardzo duży potencjał i jak na debiut i tak silnych przeciwników chłopcy dobrze się spisali. Myślę że jeszcze nie raz nas zaskoczą.

20

Każdy kiedyś miał swój początek a początki są trudne ....
jak coś robisz to rób to na 100%

21

ale moi mili  to nasz debiut i nie poszło nam może az tak dobrze . Czas czas moi drodzy pokaże.  Na pewno nie brakuje nam charakteru.

22

ma ktos te zdj?

23

Fajnie by było jak by powstała liga Środkowo-wschodnia:)
może ktoś z Warszawy,Lublina czy Rzeszowa by mógł by to zorganizować:)
Bo teraz  to co się dzieje w PLRnW  to śmiech na sali, ostatni turniej tak naprawde decyduje o  Mistrzostwie Polski i o wszystkim;)a pierwsze dwa można sobie odpuścić bo nie maja znaczenie.... mowie oczywiście o grupie A

24

sarna dostaniesz te zdjęcia jak się ogarnie resztę zdjęć to się wam wyśle trzeba je obrobić

25

Ogólnie Turniej fajny oby wiecej takich.
Czym wiecej tego tym szybciej sie rozwijamy Zawodnicy, Sędziowie ,Serwis itp:)