Temat: WAZ Spała MARZEC 2011

No cóż... chyba powoli możemy już się deklarować co do uczestnictwa w pierwszym w tym roku obozie/ Warsztatach.
Kto się wybiera w marcu do Spały???

Ciężka praca, wielkie emocje i niezapomniane wrażenia gwarantowane smile

2

Odp: WAZ Spała MARZEC 2011

Oleńko, ja jestem na tak smile jednak nie ja decyduję sad jestem dobej myśli, może będzie mi dane w marcu odwiedzić Spałę smile Ciężkiej pracy się nie lękam, emocje uwielbiam a niezapomnianych wrażeń jestem ciekaw smile

I ja być może, też się wybiorę smile wszytsko zależy od mojej oddziałowej czy da mi tyle wolnego i od Szefowej  Asi, bo pzrecież potrzebujecie pielęgniarki pełnej energii, werwy i wdzięku co nie ?:) tongue

Czekamy na dalsze wpisy kto chętny smile

4

chetnych jest mnóstwo lecz nie każdemu dane;/ ja odpadam choć jestem pełen werwy i chęci a cieżka praca nie jest mi obca...

5

Jestem za, ale nie wiem czy przejdę casting big_smile

6

odwiedził bym Spałę , lecz marzec to nie mój miesiąc sad:( eh te studia i praca

7

no ja bym Was wszystkich chętnie widziała, baaaaaaaaardzo chętnie smile

8

Ja bym się chętnie wybrała smile

9

To w czym problem ?

10

a Ty Tomuś się szykujesz na niego ?

11

No chciałbym, ale tak jak j.w. napisałem smile

12

ja wierzę w to, że Aśka sprawiedliwie będzie oceniać zdjęcia castingowe i pojedzie ten, co na zdjęciach prezentuje się najelpiej. A że zwykle daje się zdjęcia portretowe- czyli głowy-, Twoje (z wiadomych wszystkim przyczyn) najbardziej rzuca się w oczy. Nie ma opcji, musisz przejść casting smile))

13

Dzięki Olka za wsparcie i za podkreślenie moich "atutów" smile

14

Szczęśliwie przeszedłem casting, no i jadę big_smile
Będę biegał za strzałami wink
Meldować kto tam jeszcze dostał zaproszenie ???

15

Witajcie, milutko Was znowu widzieć, melduję przejście castingu, będę podnosić sztangi:) pozdraiwiam i do zobaczenia

16 Ostatnio edytowany przez jaro (2011-02-04 18:27:41)

sie melduję  i ja, costing ciężki był ale fotka przednia była big_smile, dało radę przed szanownym Jury smile , i znowu komplet opon do wymiany po driftach i innych szaleństwach wink mam nadzieję że przeszkody "wytrzymią" wink
pozdro i do zobaczyska smile

17

Widzę że ekipa się powiększa, powitać ciężarowców (ciężarówki big_smile ) i tych co to zajmują sie driftem wink

18

POWITAĆ! smile
Uwielbiam Was moje cudowności, a Asię jeszcze bardziej, że zapewniła nam- dzięki tej ekipie- moc wrażeń i kolejny, najlepszy obóz marcowy smile

19 Ostatnio edytowany przez jadziulka blizniaczka (2011-02-05 09:28:27)

I ja melduję, że dostałam wspaniałe zaproszenie od wspaniałej Asi, smile:) robię wszytsko co w mej mocy by móc pojechać, okaże to sie w ciągu kilku dni , a więc trzymajcie kciuki żebyście tam mieli godną pielegniarkę bo bez niej ani rusz!! big_smile pozdrawiam wszytskich co mają ładne zdjęcie na CV big_smile

20

No proszę ekipa robi się przednia, liczę jednak, że do naszej ekipy uda się dostać jeszcze kilku wyjątkowym osobom, które marzą o tym marcowym obozie:) pozdrawiam i cieszę się, że znowu się spotkamy:)

21 Ostatnio edytowany przez jaro (2011-02-05 15:23:01)

Ogrzyco już się nie mogę doczekać żeby cię zobaczyć smile A jeszcze parę osób napewno byłoby fajnie spotkać smile
Jadziulka no to trzymam kciuki, no i w końcu się poznamy smile huraaaa
pozdrawiam

22

ale będzie fajny obóz smile niezła ekipa he he pozdrówcie żubra od tych co nie mogą big_smile

23

Kali rzuć to wszystko i jedź z nami smile

24

Pamiętaj co Ci przeszkadza w wykonywaniu zajęć z Far'em - RZUĆ TO!!

25

No właśnie Bebet, NO WŁAŚNIE big_smile !!!!