176

Odp: Jedziemy na wakacje

Ja też mam pewien problem z wyborem, bo znajomi ciągną w góry a ja tak strasznie kocham morze, ale też uwielbiam spędzać z nimi czas...
_________
leasing jest praktyczny

177 Ostatnio edytowany przez Toki (2014-08-08 10:13:39)

ja mam co roku ten problem

______
Korzystna sprzedaż nieruchomości opole

Ja w tym roku wybrałam objazdówkę. Mam 2 tygodnie - startuję od Zakopca, a kończę w Gdańsku, zwiedzając po drodze - codziennie jestem gdzie indziej - polecam takie wakacje smile
_________
dbajmy o zdrowie osób starszych, w końcu to nasi najbliżsi

179

wybiera się ktoś do Hiszpanii?

________
Piękne szklane pojemniki kuchenne

180 Ostatnio edytowany przez Koki (2014-08-13 07:25:19)

z chęcią bym pojechał, ale niestety w tym roku funduszy brak:(

_______
Nowe części

181

jak tam wasze wakacje? ja w tym roku niestety nie byłem nigdzie, ale w ten weekend zabieram sobie swoją rodzinkę na Śląsk:) W związku z tym tak z innej beczki,mam pytanie, nie orientujecie się o jakiś tani hotel w gliwicach ? byłabym wdzięczna za info.

182

Ja byłem nad morzem w tym roku i powiem szczerze, że było fajnie tak wyjechać i odpocząć od pracy. Człowiek czuje się o niebo lepiej. Jest wypoczęty i nie jest taki nerwowy smile

183

Byłam w tym roku na Teneryfie. Hotel Isabel Family Costa Adeje.W pełni przystosowany, cała wyspa przyjazna ON...no może nie te wzniesienia ale nie jest źle. Na wyspie dostosowane plaże(kładki na plaży, pojazdy do wody), specjalne taksówki, podjazdy, komunikacja miejska (niewszystkie autokary) kierowcy b.pomocni, nawet przejścia przez pasy bez krawężników, największe atrakcje Loro Parki i Siam Park dostosowane. Wyjazd z Tui - bez problemów, opieka na lotnisku, specjalny dojazd do hotelu (taxi dla ON) i zagwarantowany pokój. Sam pokój olbrzymi, można się gonić wink, w łazience prysznic na poziomie podłogi+zasłona i siedzisko, wygodne duże i wysokie łóżka, duży balkon bez progu, drzwi szerokie smile

184

ja nie byłam nigdzie, miałam jechać ale koleżanka mnie wystawiła... za te pieniądze zaszalałam i sobie kupiłam trzy fajne pary butów vans pro skate

185

Ja polecam Goyr na Węgrzech, mamy tam duże baseny termalne przystosowane dla ON oraz piękne stare miasto. Polecam !

186

A wiecie o czym sama marzę? O odwiedzeniu Kuby. Obecnie jest to trochę poza moimi możliwościami finansowymi ale może w przyszłym roku uda się tam wybrać ( szczególnie,że jak przeglądałam oferty wycieczek w ten region to są o wiele bardziej korzystne niż kilka lat temu , no i wiele biur je organizuje).
Dla ciekawych opis stolicy - Hawany:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/hawana-kuba-id168
Poniżej zdjęcie jednej z ulic:
http://blog.sunwing.ca/wp-content/uploads/2013/11/Havana-street.jpg

187 Ostatnio edytowany przez marika_333 (2014-10-28 12:39:04)

Deki napisał/a:

wybiera się ktoś do Hiszpanii?

Ja zazwyczaj szukam noclegów przez bookapart.com, wpisujesz gdzie chcesz jechać, jakie masz wymagania co do lokalizacji i standardy i wybierasz smile W Madrycie byliśmy rok temu i polecam.

188

ja właśnie szukam jakie są tanie busy do niemiec lublin bo chcę do Berlina na kilka dni sobie pojechać

189

ja się za to na podlasie wybieram, może mi doradzicie mi jakieś fajne białystok noclegi?

190

ja w tym roku ze znajomymi byłem na pole kempingowe chłapowo było genialnie, noclegi pod namiotami, ogólnie jedne z lepszych wakacji w moim życiu

191

Ja do Chłapowa wybieram się na sylwestra. Oprócz pól namiotowych są tam także fajne pensjonaty

192

ja polecam sprawdzić podstawowe takie http://www.annatravel.com/cms/dzial/85/informacja-o-sieci-polaczen-autokarowych

193

ja całe wakacje chodziłem na drenaż limfatyczny kraków bo miałem problemy ze zdrowiem, ale na szczęście już jest dobrze wszystko

194

Na wakacje tylko na  Kaszuby - jeździmy tam od kilku lat i ciągle odnajdujemy nowe atrakcje. http://www.kaszuby-wczasy.pl/atrakcje-kaszub.htm

195

Jeszcze daleko do wakacji, ale już teraz w sumie można w te ponure zimne dni ocieplić się tematem wakacyjnym - tak więc gdzie w tym roku obieracie kierunki na wczasy ?

196

Ja wybieram się na kemping do Włoch.

197

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

198

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

199 Ostatnio edytowany przez donatella (2015-02-27 12:53:22)

Ja w tym roku jadę do Australii i już nie mogę się doczekać smile. Nigdy nie byłam dalej niż Europa, aż w końcu mi się udało załatwić wyjazd. Okazało się, że moja znajoma ma tam rodzinę i się wybieramy wink

200

Wow australia, ja to chyba nad polskie morze w tym roku pojadę, ale jeszcze nie wiem