151

Odp: Jedziemy na wakacje

Ja w tym roku musiałem zapomnieć o wakacjach, ale na kolejne już się szykuję. Najprawdopodobniej będzie to Grecja, a jeśli nie wypali do Bułgaria lub Chorwacja. Już nie mogę się doczekać smile

152

Jeśli ktoś myśli o Sycylii to zapraszam do lektury: (po angielsku)
http://wheelchair-travels.com/sicilyonthewheelchair/

153

Ja ruszam z dziewczyną do Chorwacji w przyszłym roku. Zamawiam teraz  bo w Rainbow tour są dobre promocje do końca roku smile

154

Tez już mam rezerwacje na 2014 wink
Róbcie zdjęcia przystosowanych pokoi, hoteli, plaż i innych miejsc, proszę. Umieszczę je na stronie. To na przyszłość dla innych wózkowiczów planujących wakacje.

155

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

156 Ostatnio edytowany przez piotrekbenet44 (2014-02-07 09:41:35)

Hej, planujemy z kilkoma osobami pojechać do Zakopanego pojeździć trochę na nartach... Znacie jakieś fajne miejsce blisko centrum w którym można się zatrzymać? W ferie może być problem... Każdy chce zarobić. Nawet w http://www.accorhotels.com/pl/hotel-339 … ndex.shtml ceny są powyżej 300 zł za nocleg... Polecicie coś sprawdzonego?

157

Cześć,
planuje ze swoim chłopakiem wakacje nad polskim morzem, szukam informacji o ośrodkach przystosowanych dla wózkowiczów, główny nacisk kładę na dostosowaną łazienkę, ktoś może coś polecić ?

158

Ja się wybieram nad nasz Bałtyk, byłem już kilka razy.Polecam ośrodek Międzycechowy w Międzywodziu , obok są jeszcze dwa ośrodki dla niepełnosprawnych.

159

ciekawy ten ośrodek w Międzywodziu, a jak w nim z przystosowaniem łazienki ?

160

U mnie jeszcze żądnych planów nie ma hmm

161

byłam 2 lata temu w Hotelu Dubravka w Chorwacji tj Baśka Voda. Chciałam konkretnie tam bo znajomi tam jechali i pani z biura podróży powiedziała że NIE JEST hotel dostosowany ani autokar ale zobaczy co sie da zrobić latała po schodach do biura jeszcze z 10 razy zadawając pytania i skończyło sie tak że załatwiła pokój na parterze że jak mi znajomi w autokrze pomogą na trasie to moge jechać ale prysznic w łazience niedostosowany i wjazd po pokoju przez wąskie drzwi takie balkonowe z małym progiem, pomierzyłam wózek i centymetr jeszcze luzu był  big_smile i pojechałam. Na miejscu wyszedł po mnie szef hotelu i osobiście zawiózł mnie do pokoju do którego wchodziło sie prosto z podwórka (krótki ale dość stromy podjazd), do pokoju wjechałam bez problemu choć (mały próg), do łazienki bez problemu, tylko w połowie łazienki duży stopień do części z prysznicem, do plaży musiałam trochę podjechać bo przy samym hotelu są schody ale nie daleko. cała droga do wody zajeła mi może z 5-10 minut a spowrotem z 20 bo pod górke, ogólnie po miasteczku nie miałam problemu z poruszaniem sie na wózku. Wybrałam sie w rejs statkiem (fishpiknik)na trzy wyspy, pierw to sie bałam że do statku nie wsiąde bo tłumy czekały ale wyszedł kapitan i powiedział że wszyscy mają sie cofnąć i ja pierwsza no i super było a na wyspach pomagali mi znajomi bo ograniczony czas na zwiedzanie a szkoda by było gdziś nie zdążyć , wybrałam sie też na parasailing - startuje i ląduje sie z pozycji siedzącej na motorówce i sie leci na spadochronie przyczepionym na linie kilkaset metrów nad morzem oglądając morze , wyspy i góry coś niesamowitego a moi zdrowi znajomi bali sie lecieć big_smile Wracając do Hotelu to szef hotelu kazał swojemu szefowi kuchni podawać mi obiady itd, łącznie z przynoszeniem alkoholu prosto pod pokój gdzie na dworze dali mi stół przy wejściu do pokoju ponieważ do stołówki schody i wszystkie posiłki spożywałam na dworze (mogłam w pokoju ale na dworze wolałam) jedzenie znakomite, obiad przynosili też moim znajomym żebym nie siedziała sam. Z chęcią tam pojade ponownie. mimo utrudnienia z przejazdem autokarem i tam tym prysznicem smile

162

Ja wybieram się na wyprawę w Bieszczady. Liczę na spokój i kontakt z naturą smile

163

Zazdroszczę Wam tych świetnych planów. smile Ja niestety w tym roku jestem zmuszona odmówić sobie wakacji, z racji pojawienia się na świecie mojej córki. To dla nas spore, ale jakże słodkie obciążenie finansowe. smile

-----------------
badania kierowców w szczecinie

164

Ja sie wybieram niedługo z mężem do Zakopanego ul.Pardałówka6. Mają pokój dostosowany dla osoby na wózku. Tylko sie tak zastanawiam czy na Krupówki bedzie fest pod górke i z górki ? i jak tam krawężniki..? Może ktoś podpowie ? ponoć z buta to 30min drogi spacerkiem. No i jest blisko przystanek tylko pytanie czy jeździ tam jakiś bus co jest dostosowany dla wózku ? Jak przyjade to zdam relacje smile

165

Więc jak ktoś zawzięty i wytrzymały to na Krupówki zajedzie sam ale z powrotem można zapomnieć - chyba że ktoś bedzie pchał , choć to itak ciężko.Pod skocznie sama zajechałam tam i z powrotem choć wycisk nieziemski. A co do krawężników to jak jechałam do centrum czy na skocznie to tylko w 2 miejscach miałam problem żeby przejechać samej bo krawężnik zbyt wysoki a Willa na pardałówce 6 jak dla mnie super , wszystko dostosowane , miło i wogule fajnie smile

166

ja w tym roku chcę na fuertaventure smile

-----------
Fajne warsztaty dietetyczne

167

Kiedyś przelotem byłam w Mszanie Dolnej-hotel Janda w 100% dostosowany. Mozna jechać w ciemno, pokoje duże z własną łazienką, winda.
Parę dni temu byłam na koncercie Rolling Stonesów w Dusseldorfie na Esprit Arena. W 100% polecam podróż na stadion na imprezy wszelakie... samotnie dacie radę z lotniska aż na stadion smile no problem.

168

ja myślę o wakacjach w chorwacji ale jeszcze nie wiem gdzie smile

-------
tanie wkłady kominowe

169

ja też myślę o chrowacji bądź węgrach

--------------
trwałe płyty gipsowe szczecin

170

A ja w tym roku wybieram się na weekend nad nasze Polskie morze smile tylko tyle udało nam się znaleźć wolnego w tym roku...ale zawsze lepsze to niż nic smile tylko żeby jeszcze pogoda dopisała big_smile

171

ja mam nadzieję ze uda się zrealizować moje plany i polecieć do chorwacji smile

----

Popularne czytanie globalne

172

Ta baza jest naprawdę pomocna smile Dzięki za świetny pomysł na wypoczynek!

173

A co do Chorwacji, to mógłby ktoś polecić jakieś tanie noclegi?

174

Witam serdecznie. Mam syna paraplegika, 12 lat. Czy ktoś z Was slyszal o obozach kontaktowych dla mlodziezy Cieciorka na kaszubach ?
Dziekuje bardzo
xx

175

ja waham się gdzie jechać

______
Zaskakujący Iluzjonista