Temat: Chcę jechać na szkolenie AR

Witam wszystkich!
Mam na imię Kaśka.Jestem studentką fizjoterapii na AWFie we Wrocławiu.Piszę pracę mgr na temat Aktywnej Rehabilitacji.Jeśli ktoś chciałby pogadać ze mną na ten temat , Wciągnąć mnie jeszcze bardziej w AR, to zachęcam. Mam nadzieję, że znajdzie się choć jeden zainteresowany znajomością ze mną.
Ppozdrowionka z Wrocławia!!!pa

2

Odp: Chcę jechać na szkolenie AR

Cześć Kasiu!
Działam w Aktywnej od 98 roku i jestem zafascynowana efektami jakie przynoszą obozy.Kończę pisać prac na ten temat. Napisz mi maila co chcesz wiedzieć. Z tym że tak jak Ty jestem osobą chodzącą i z tej strony mogę Ci cokolwiek opowiedzieć. Adres jest w danych użytkownika.Pozdrawiam

3

Do  "rządzących"  Aktywną:  czy  macie  jakieś  dane  ile  już  prac   licencjackich,  magisterskich  a  może  habilitacyjnych  powstało  na  temat  Aktywnej???  Co  chwilę  albo  widzę  w  postach  albo  gdzieś  słyszę,  że  jest  pisana  jakaś  praca.  Dostajemy  z  tego  chociaż  po  egzemplarzu?  Powinna  z  tego  być  już  porządna  biblioteka!!!!

4

Ano jest tego sporo i w każdym tygodniu pojawiają się nowe osoby chcące zrobić badania lub dowiedzieć się czegoś o naszym programie.
Wszyscy zapewniają, jaki pozytywny wpływ na sytuację osób niepełnosprawnych będą miały te dzieła.
W naszej biblioteczce prace te można policzyć na palcach.
W tym miejscu jeszcze raz wielkie dzięki dla tych wszystkich, którzy przekazali nam egzemplarze.
Pozdrawiam
raf

5

hm...ankiety są czasem jak brudne ...bidety--nie korzystam...

6

Cześć wam wszystkim!!!
Dziękuję za jakikolwiek odzew na moją prośbę w sprawie ankiet do pracy mgr. Szczerze mówiąc, liczyłam, że odezwie się kilka osób po urazie rdzenia i będę miała okazję trochę z nimi pogadać. Ale nie tracę nadziei.
Życzę wszystkim słonecznych wakacji!!!
pa