Temat: pomorze

Czy nad morzem, głównie chodzi mi o Gdańsk coś rugbowego się dzieje?

2

Odp: pomorze

W pomorskim nie ma drużyny rugby, ale może to się zmieni.

3

a moze bydgoszcz autostradka to jakies 2 godzinki ...

Marek P. sa jakies plany co do druzyny w 3m ?

4

do Bydgoszczy jednak troche daleko...
w Wawie bylo jak ćwiczyc sedziowanie, a w Trojmiescie cisza i powoli cofam sie w rozwoju...

5

Jest kilka osób, które chcą zorganizować drużynę jak chcesz to mogę dać ci kontakty może razem coś zorganizujecie w tym temacie.

6

chetnie, moze cos sie urodzi z tego...

7

jesli masz chetnych to moge Wam sie troche "rozkrecic" wink
Też szukam walecznych tetrusów

8

no to czekamy...
podobno sala w gdyni by sie znalazla....

9

Jak poprawi się pogoda to zorganizujemy spotkanie w tej sprawie na terenie GOSiR Gdynia.

10

ok, ja jestem jak najbardziej za. czyli czekamy az snieg z lekka stopnieje;)

11

no proszę Kasiu, czyżby 3miasto doczekało się rugby na wózkach ?? smile mam nadzieje że starczy Wam sił - załatwiajcie halę, załatwiajcie tetrusów ... może to zmobilizuje innych aby Wam pomóc...
3mam kciuki

12

zobaczymy, zobaczymy.
siedze tutaj i mnie nosi, ze do wszelkiego rugby tak daleko!
wiec trzymaj kciuki mocno, bo jezeli wola i ochota bedzie, to bedziemy wreszcie mieli pomorska druzyne:D

13

hmmmm.... czy mamy w takim razie rozumiec ze odcinasz sie od wawki.

zycze powodzenia w organizacji

14

bardzo chetnie bym sie nie odciela, ale niestety wiecej czasu spedzam w gdansku niz w wawie, i to znacznie wiecej, wiec na razie nie mam jak z Wami trenowac:(

15

Witam jestem z Gdańska i z miłą chęcią się dołączę co by w domu nie siedzieć:)

16

To bardzo dobrze:))
Jak tylko hałdy śniegu stopnieja, zaczniemy cos organizowac i o terminie odpowiednio wczesnie napiszemy na forum:)

17

Kasiu czy Wy w Gdańsku macie jeszcze śnieg?? a może to są hałdy ze Śląska?? tongue
tak pytam, bo w Wielkopolsce śniegu coraz mniej i mniej ...

18

Mamy hałdy, to nie snieg, to węgiel! więc napewno ze Śląska:))
Choć w lesie jest jeszcze koloru białego.

19

Kaśka! Jak przez Ciebie będziemy musieli układać nowy system rozgrywek i będzie 2 razy tyle turniejów, to porozmawiamy na osobności tongue

A tak na serio, to trzymam wielkie kciuki za sukces organizacyjny smile No i zapraszamy na szkolenie dla nowych zawodników w lipcu do Łomianek!!! Zbieraj zawodników:)

20

Hałdy już zniknęły..
Więc może ustalimy jakiś termin spotkania?
Jeszcze raz- kto chętny?

21

Ja jestem chętny

22

witajcie, po wstepnej konsultacji z markiem pienczynem , wpadlismy na pomysl by sie zebrac wtedy kiedy sa te zawody plywackie w gdyni-24? jesli dobrze pamietam, jeszcze ustalimy godzinke, i wtedy moglibysmy wspolnie porozmawiac by ruszyc te rugby w 3city.co wy na to??
pozdrawiam

23

bercik ty kiedy do bydgoszczy wybywasz?? dasz rade tu podjechac do nas?

24

jezeli o mnie chodzi, to ja dopiero w niedziele wracam do 3 miasta... zdecydowanie bardziej pasuje mi nastepny weekend. a jeszcze bardziej nie-weekend

25

dzisiaj wreszcie odbyło się pierwsze spotkanie grupy ludzi chętnych zorganizować rugby na pomorzu. wszystkich chętnych (tetrusów i chodziaków) proszę o zgłaszanie się do mnie (jakkolwiek, mailowo, na gg, telefonicznie -793-966-112). Jak tylko będzie znany termin i miejsce spotkania organizacyjnego - napiszę na forum, będzie to może jeszcze w czerwcu.