1

Temat: jakosc zycia osob po URK

Dzisiaj 13 w piatek dobilismy do 500.
Tyle ankiet splynelo od osob po URK w ramach projektu badawczego
(szczegoly na www.far.org.pl)

Za wszystkie odeslane i wypelnione ankiety bardzo dziekujemy. W nagrode, w niedlugim czasie i zgodnie z obietnica wszyscy ktorzy wzieli udzial w projekcie otrzymaja super atrakcyjna ksiazke T. Tasiemskiego (dla Was i o Was).

Liczymy na kolejna 500 smile

Rezultaty projektu w sposób bezpośredni wpłyną na program realizowany przez FAR, a Wasza pomoc będzie miała istotny wpływ na rozwój Aktywnej Rehabilitacji w Polsce.

Tak wiec do dziela!
Zmobilizujcie siebie i innych

2

Odp: jakosc zycia osob po URK

Aniu! chce wyslac ankiete, ale mam trudnosci z wypelnieniem wink... co ma zrobic osoba, ktora miala wypadek jako dziecko??:P A tez by chciała dostać książkę...:)

3

Odp: jakosc zycia osob po URK

Badania dotycza osób, które doznaly urazu rdzenia po 18 roku zycia.
Nie mamy wszystkich danych w bazie, stad korespondencja wyszla do szerszego grona ludzi. Liczymy sie wiec z tym, ze nie wszyscy ktorzy otrzymali ankiety spelniaja kryteria wymagane w projekcie.
Ale nie martw sie, glowa do gory, wszak jako wieloletni (stazem oczywiscie) instruktor AR problem ksiazeczki rozwiazemy.
Wymyslimy dla Ciebie jakis maly konkursik smile) z nagroda ksiazkowa

4

Odp: jakosc zycia osob po URK

smile Aniu... weź pod wagę duży staż i podeszły wiek;) - konkursik niech bedzie naprawdę mały...:) Dzięki za rozwianie wątpliwości. Pozdrowionka!