1 Ostatnio edytowany przez aniolka (2009-11-12 15:39:06)

Temat: PARIS dla ON

W Bydgoszczy powstał nowy projekt dedykowany głównie Osobom Niepełnosprawnym.
Jako Fundacja Aktywnej Rehabilitacji braliśmy dziś udział w konferencji prasowej (jako gość specjalny- ekspert w dziedzinie rehabilitacji i sportu osób niepełnosprawnych wink ) poświęconej Parkowi Aktywnej Rehabilitacji i Sportu. Projekt i założenia są dostępne na stronie internetowej www.paris.bydgoszcz.pl   
Zachęcam do wyrażenia swojego poparcia dla budowy tego ośrodka w formie wpisu na forum (tzw "formularz" w zakładce Poparcie). Jest to dość istotne, gdyż pierwotnie Marszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego odmówił wpisu projektu do RPO w celu pozyskania środków na jego budowę, aktualnie wnioskodawcy odwołują się i liczą na ponowne rozpatrzenie prośby.
Projekt jest bardzo zaawansowany, cała dokumentacja zebrana. Jeśli uda się uzyskać akceptację Marszałka i unijne finanse, budowa ruszy z początkiem roku 2010, a otwarcie nastąpi już na początku 2012 roku.

Jeśli wszystko się powiedzie, to nasz kujawsko- pomorski oddział FAR zyskałby świetną bazę do zajęć regionalnych, treningów rugby i koszykówki, a w przyszłości być może ośrodek szkoleń tetraplegików oraz obozów regionalnych.

Zdaję sobie sprawę z tego, że większość z Was- rozsianych po całej Polsce- nie skorzysta z tego bezpośrednio, ale liczę na Waszą solidarność z naszym (biednym pod względem dostosowania dla potrzeb ON) regionem. W imieniu twórców projektu i regionalnego oddziału Fundacji proszę o akceptację wyrażoną fizycznie na stronie www.paris.bydgoszcz.pl
Każdy głos jest ważny smile

pozdrawiam

Olka

2 Ostatnio edytowany przez Magdalena (2009-11-12 18:24:21)

Odp: PARIS dla ON

Olu

Próbowałam dzisiaj w okolicy 19:25 ale niestety zrywało mi połączenie z netem przy próbie połączenia z podaną stroną;o(((
oczywiście będe próbować nadal, bo warto wspierać takie akcje
Pozdrawiam

3

Olu, mi się udało, macie mój głos smile Pozdrawiam

4

Madziu, próbuj dalej proszę:)
dziekuję Kochani za głosy :*

5

zrobione!! wink

6

smile Gotowe smile

7

I ja też zgłosowałem. Pozdrowienia dla głosujących big_smile wink

8

dziekuje dziewczyny, a dla Ciebie Tomeczku specjalne pozdrowienia wink :*

9

Olu próbuję się połączyć ale niestety nic z tego połączenie się urywa.:(

10

Halinko, chyba cos o tej godzinie jest nie halo, bo wczoraj Magda probowala i tez miala problem. sprobuj moze pozniej:)

11 Ostatnio edytowany przez derk5 (2009-11-14 19:37:22)

Ja też podparłem.=)=)

12

done:)

13

jestecie super-niezawodni;)

14

życzę powodzenia, głos oddany

15